Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Edi tylko uważaj na siebie podczas opieki nad tym roczniakiem ...nie dźwigaj jej przede wszystkim bo moga byc później z tego problemy...a co do twojej szafeczki no to podziwiam ...moje ubranka praktycznie leżą jedne na drugich i tylko ja wiem co w której stertce się znajduje...ścisk na maxa!!!!

Aniafam miałaś szczęście z tym wyjściem ze szpitala ...co jak co ale wiadomo że w domu najlepiej... 😉

Monisiad oczywiście czekamy na zdanie relacji z wizyty w szpitalu...oby nadal było wszytko ok...i abyś wytrwała jeszcze z te 4tygodnie... 😎
Salamandra ja tez raczej nie kupuję bucików na te pierwsze miesiące jedynie te paputki by miała podczas wizyty np u lekarza...mój synek miał ze 4mc jak założyłam mu pierwsze al`a buciki...na chrzest...sukieneczki tez mam ale ze 4szt bo moja mama stwierdziła że to nie wygodne dla takiego maleństwa i w ogóle ..ale za to jaki efekt...cóż wszytko wyjdzie jak to sie mówi w praniu... 😉
Moonciaa no to niespodzianka była po powrocie...moje łóżeczko jeszcze nie złożone ...ale jak to mój mąż mi oznajmił że ma czas to ma czas...juz nie raz mnie zaskoczył więc zostawiam ta kwestię jemu...niech się chłopak wykaże...

Dziewczyny ostatnio strasznie mnie ciągnie do kawy...na początku mnie odrzuciło a teraz po prostu dnia nie ma abym sobie słabej z mleczkiem nie zrobiła... 😁czy któraś z was tez tak ma?

no i oczywiście kwestia ubranek nie zamknięta pisze do was i przeglądam allegro zobaczcie jaki śliczny zestawik i za grosze jak na razie...chyba o niego powalczę!!!http://allegro.pl/hm-komplet-tunika-spodenki-3-12-m-ce-i1424314846.html...wogóle ten sprzedawca ma fajne ubranka ...szczególnie zestawy i komplety...no i znowu musze pokombinować aby mąż nie widział bo juz kręci głową na każda paczkę która listonosz przyniesie... 🤔ale ja się oprzeć czasami nie mogę...jak chyba każda z nas 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 206
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

capslocc u mne to już sam listonosz się denerwuje że codziennie musi do mnie na 4 piętro wchodzić 😜 czasami zostawia awizo gdy paczek jest więcej. Jak już coś obiorę w domu to chowam przed mężem żeby nie widział że kolejną rzecz kupiłam 😜 gorzej jak sam musi iść na pocztę bo właśnie przyszło awizo. 🥴
Ale ja zakupy robię tylko przez internet bo niestety zdrowie nie pozwala na buszowanie po sklepach.
ostatnio okupuje się w beciki i powijaki mam już 8 sztuk, dla odmiany muszę już zacząć szukać czegoś nowego, no i zaczęłam właśnie oglądać bucki. Jakie one są słodkie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to jestem spowrotem.Przepraszam za wyrazenie,ale strasznie sie dzis w tym szpitalu wkurwilam!!!Ale od poczatku.Wyniki mi sie troche poprawily.Nawet polozna byla pod wrazeniem,bo obstawiali,ze beda sie pogarszac.Ktg tez w porzadku,wiec cala ucieszona poszlam do lekarza.Uznalam to za dobry znak,ze bede mogla rodzic w wodzie 🙂A tu zonk.Okazalo sie,ze zamiast pani doktor jest jakis hinduski idiota z angielskim na poziomie moej 2-letniej siostrzenicy!!Okazalo sie,ze pani doktor jest na urlopie i do konca ciazy juz jej nie zobacze 😞No,ale jakos bym to przezyla.Pan doktor obejrzal wyniki,usg,ktg,przejrzal maja karte i uznal,ze on mi jednak daty porodu nie przesunie na 07.03.Uznal,ze oni maja takie procedury i on sie bedzie trzymal daty na 23.03.Wiec wg niego jestem w 32 a nie prawie w 35 tygodniu.Uznal mnie i 2 innych lekarzy za jakichs heretykow,bo jak my chcemy date zmieniac i po co mi to usg bylo???No ale idzmy dalej.Po dluzszej wymianie zdan poinformowal mnie,ze bez wzgledu na wyniki bede miala cesarke w 37 tygodniu 😞 😞To sie go zapytalam w 37 tygodniu ale czyim???Oczywiscie jego!Potem wyklocilam sie z nim o witamine k,bo przy cholestazie trzeba ja brac od 34 tygodnia,bo bez niej moglabym sie wykrwawic przy porodzie.No i wg niego mam jeszcze czas.Powiedzialam,ze nie wyjde z gabinetu bez recepty,ze on moze miec swoje zdanie,ale ja znam swoje prawa.No to z laska recepte dostalam.W koncu doszlismy do tego,ze bylam wczoraj w szpitalu.Ale najlepsze jest to ze wyciagnal mi artykul wydrukowany z neta i zaczal czytac!!!To mu powiedzialam,ze tez potrafie czytac i mam w domu internet.To kazal mi te kartki do domu wziasc!Zapytalam sie go o te uplawy i bole i dowiedzialam sie,ze sa to takie czynniki zapowiadajace porod zazwyczaj w przeciagu 2 tygodni.No to go znowu pytam,czy to nie dziwne,ze mam w 34 tyg sama urodzic?!I po co wtedy mi cesarka.A pan doktor stwierdzil,ze zadaje za duzo pytan!!Wyklucilam sie tez o skierowanie na nastepne usg i recepte na zelazo,bo mam troche za niskie,ale wg niego to tez nie przeciez zaden problem,bo jest troche ponizej normy.No to sie zapytalam,po co wtedy sa te normy???W efekcie spedzilam godzine w gabinecie,a jak stamtad wyszlam,to zaczaelam sie normalnie smiac w glos.A pan doktor oddajac moja karte w recepcji powiedzial do pan,ze on musi wziasc 10 minutowa przerwe,zeby sie uspokoic!!Jednego jestem pewna,ze przy mojej nastepnej wizycie ten doktor bedzie mial wolne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MonisiaD to rzeczywiście nieciekawe podejście tego lekarza.... Bo w sumie niczego się nie dowiedziałaś, hmm... a kiedy masz następną wizytę??? Miejmy nadzieję że trafisz na kogoś "normalnego" I jak Twój brzuch boli Cię jeszcze?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mowili mi,ze cesarke bede miala,jesli wyniki sie pogorsza.Ze jezeli beda staly na tym poziomie,to dadza mi szande samej urodzic.A brzuch dalej mnie boli i podobno sa to tzw bole przepowiadajace wystepujace ok.2 tyg przed porodem.Tak samo ta zwiekszona wydzielina z pochwy.A u mnie jest tego jeszcze wiecej,bo przy cholestazie podobno krew i reszta jest rozrzedzona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A teraz najlepsze,bo zapomnialam.Bo na wykresach moja mala jest troche powyzej gornej lini jak na 32 tydzien w rozwoju.To sie go pytam,czy uwaza,ze giganta nosze w sobie..A on na to,ze ja do najmniejszych tez nie naleze i go to wcale nie dziwi,ze bede miala duze dziecko.No to nie wytrzymalam i mowie do niego,ze widze,ze twoja mama byla bardzo malutka 😁 😁 😁 😁 Az mu tchu zabraklo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja cały czas piłam jedna słabą z mleczkiem, albo cappucino, a teraz z kolei wszystkie mi sa słodkie i mi nie smakują, ale zimne picie musze miec na okrągło;
ja mam capslocc 4 szafy dla małej, bo ma swój pokoik, a to są tylko bodziaki, 2 kolejne to ubranka, a komoda z szufladami to skarpetki, sliniaki, rajstopki itd
no i wczoraj kupilam 2 nowe kombinezony, bo sie nie mogłam zdecydowac na kolor, a jestem zdania, że jak będzie za dużo zawsze można sprzedac nie tak jak kiedyś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
znowu mi się nie odswiezylo i nie na temat 🙂

no to miałaś przeboje MonisiaD, mój lekarz tez mi zasugerowal,że za dużo ważę jak powiedziałam,że mam apetyt tylko na slodycze to stwierdził, że no to znamy przyczynę tej wagi 🙂
ale co tam sie przejmować głupimi lekarzami też jestem zdania,że trzeba pyskować i sie klócić, bo inaczej same się będziemy leczyć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://allegro.pl/fisher-price-unikatowy-kombinezon-rozowy-r-62-i1427879456.html

ja kupiłam coś takiego myślę, że zimowych spiworków nie ma sensu tylko taki lekko ocieplany dłużej ponosi, a zawsze mozna użyc jeszcze kocyka,
a moje najnowsze buciki, którym nie moglam sie oprzeć to

http://allegro.pl/sliczne-kozaczki-next-roz-0-od-0-3-m-cy-i1410403152.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD jesteś moją bohaterką, tak trzymaj, potrafisz widać postawić na swoim, brawo!

Kasjelena ja kombinezonu nie mam i raczej nie będę kupować bo na jedno wyjście ze szpitala nie warto, potem dwa tygodnie w domu, potem wystawka na balkon a pierwszy spacer dopiero w kwietniu, a wiadomo jaka pogoda będzie? mam ciepły polarowy śpiworek, kocyk, także hiszpan i na tym pozostanę. Szał zakupów mnie nie dosięga najwyraźniej, ale cóż, zawsze byłam bardziej facetem pod tym względem 😜 Cieszę sie że to chłopak dlatego, bo chętnie pogram z nim w piłkę a malowanie przebieranie w ciuszkach i lalki nigdy nie były moja mocną stroną, może nadrobię te braki jak druga będzie dziewuszka :P

capslocc kawę popijam od czasu do czasu ale Inkę, bardzo polecam dwie czubate łyżeczki na kubek, odrobina wrzątku i reszta tłustego ciepłego mleka - smakuje jak czekolada kawowa, pycha 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam. Dziewczyny jak widze co musimy przechodzic z tymi lekarzami tak po sobie jak i po was to normalnie szok. Niedługo rzeczywiscie same się bedziemy lepiej leczyły bo w czasach kiedy kazda z nas ma dostęp do wszelakich inforacji, na dodatek są takie super fora ja to nasze to rzeczywiscie mozna sporo sie dowiedziec a lekarze to tylko tacy przemadrzalscy i myślą ze dalej zyjemy w czasach kiedy człowiek szedł do lekarza i uważał sie ich za bóstwa 🙂
Co do picia kawy to ja tez przez całą ciążę nie piłam a jak poczułam zpach świeżo parzonej kawy przez pielegniarkę w szitalu to pierwsze co po wyjsciu zrobiłam to zjadłam pyszny obiadek i napiłam się kawki 🙂 Chyba minoł juz ten czas kiedy nas od niej odrzucało 🙂
Ciuszków ja tez mam sporo ale najwięcej chyba skarpetek hiihi wszytskie na takie maleństwo 0-3 miesiące i jest chyba ok 30 par..pewno połowy nawet nie załoze ale co tam...mamuni się podobały 🙂 Staram sie nie kupowac juz nic na 56 i 62 cm bo sporo sie tego nazbierało, a niestety prawda jest ze te nasze maleństwa potem szybko będą rosły hhhii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja kawe cala ciaze pije.Tylko jedna,z niecalej lyzeczki i z polowa mleka ale jednak 😉Aniafam ja tez mowie,ze wiecej sie od was na forum i od innych mam dowiedzialam,niz od lekarzy w tym kraju.A jesli chodzi o ciuszki,to ja tez juz 0-3 staram sie nie kupowac,bo naprawde za duzo tego mam.Ale za to3-6 i 6-9 juz 3 worki sa schowane pod stolikiem hihi 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
No ja kawe cala ciaze pije.Tylko jedna,z niecalej lyzeczki i z polowa mleka ale jednak 😉Aniafam ja tez mowie,ze wiecej sie od was na forum i od innych mam dowiedzialam,niz od lekarzy w tym kraju.A jesli chodzi o ciuszki,to ja tez juz 0-3 staram sie nie kupowac,bo naprawde za duzo tego mam.Ale za to3-6 i 6-9 juz 3 worki sa schowane pod stolikiem hihi 😁 😁

Nie no to widze ze ja stanowczo za mało kupuje hhihih ale mam całą torbę uzywanych rzeczy co dostałam od koleżanki i teraz kupuje tez od dziewczyny z Angli ma fajne i niedrogo tylko zastanawiam sie czy aby na pewno dobrze robię bo przeciez nie wiem dokładnie jakie rozmiary bedę potrzebowała dla mojej córci w poszczególnych porach roku ale cóż czasem są tak ładne ze trudo się oprzec 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też staram się już nie kupować.... staram sie to dużo powiedziane, dzisiaj wróciłam z 5 nowymi rzeczami, ehh jak tu się oprzeć 😞 takie cuda... jeszcze teraz gdy dostałam hopla na punkcie czerwonego kolorku - a moja Niunia ma większość rzeczy różowych więc muszę dokupić choć troszkę tych rzeczy w kolorze czerwonym.... No i jeszcze postanowiłam kupić taki kombinezonik jak Ty edi pokazałaś i jestem w trakcie szukania na allegro czegoś w tym stylu na rozmiar 62... no i buciki też oglądam i może jeszcze jakaś jedna czapeczka by się przydała.... 😜 Ale dziś w koncu kupiłam też kosmetyk dla dzidzi ten oiltaum - strasznie to drogie bo za 500ml zapłaciłam 50zł no ale.... czego się nie robi dla tych skarbów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena ja tez zwariowalam,na punkcie czerwonego 😁 Z moim mezem to w ogole inna historia jest.Bo jak jestesmy w domu i cos na necie ogladam,to slysze,ze juz chyba wystarczy.Ale jak idziemy gdzies razem do sklepu,to potem tata cala torbe ciuchow kupuje,bo mu sie spodobaly.A ostatnio jak wrocilam z kombinezonem,koszula,plaszczykiem i spodniami to myslalam,ze cos bedzie marudzic...a uszlyszalam tylko:a buciki to gdzie? 😁 😁 No i jak go tu nie kochac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...