Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 lata później...
  • Odpowiedzi 206
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Czekam na główkę w dole.. Nasza dzidzia 32 tydz. i nadal jak na hamaku - w poprzek:/ No ale czekam, bo wierci się to to niemiłosiernie i a nuż się jeszcze wywierci w tą stronę co trzeba 😉 Póki co - mówię do niej codziennie żeby się obróciła, może posłucha mamusi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
my też w końcu w 32 tygodniu. w piątek wizyta, to może na usg zobaczę czy maleństwo się już ułożyło, czy po tacie uparciuchem jest. Najgorsze, ze juz 32 tygodnie czekam żeby dowiedzieć się czy to chłopiec czy dziewczynka, bo nieśmiałe strasznie jest.. (nie wiem po kim) 🙂 .Powoli robię zakupy, bo ostatnio po spisaniu ogrom rzeczy mnie przeraził..ale promocję na pieluchy wyłapałam, to chociaż jakaś rzecz "bliżej"...no i brzuch wieczorami i w nocy trochę zaczyna ciągnąć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Mamusia
Witam w 32 tygodniu 🙂
Ja czuje się świetnie 🙂 Czasami ciężko dłużej połazić ale generalnie jest nieźle. Maleńka bardzo aktywna, waga +7 kg, zgagi i zaparć brak 🙂 Tylko podwyższony cukier znów troszkę się podniósł i chyba bez poradni cukrzycowej się nie obejdzie. Jutro się okaże bo mam wizytę u ginki. Mam nadzieję, że u mojej córeczki wszystko w porządku i że dostanę skierowanie na usg

Pozdrawiam Was :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I ja tu jestem znowu oczko wyżej już tylko 8 tygodni do pełni naszego szczęścia .Boję się jak nie wiem co ale nie tylko mnie to czeka .Mam szał sprzątania przemeblowywania i nie wiem co mam ze sobą zrobić .Wczoraj skręciłam kołyskę i no już tak jakoś ciepło się w serduszku zrobiło .Bo za parę tygodni już nie będzie puste 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
ja dzisiaj niewiele sweterek bialy do szpitala gdyby było za zimno w samym body czy pajacyku, pałąk z zabawkami do fotelika samochodowego i pokazałam mamusi, a ona kupiła wnusi cały zestaw maczyń takiej nowej firmy momma 🙂
kurcze myślę,że fajnie będzie miec blisko babcie i dziadka juz dostali prazent, ale oni tez na pewno wnusi nie będa żalowac do tego zawsze można podrzucic - oby tylko się za dużo nie wtrącali, bo będzie ostro nie lubię tego 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez nie lubie jak ktos sie wtraca w nasze sprawy.Nasza niusia niestety ma tylko dziadkow od meza strony,bo moi rodzice zmarli w zeszlym roku.Ale tesciowa to po prostu zglupiala na malej punkcie.Ja ostatnio mniej kupuje,bo nie mam kiedy.Ale tesciowa w niedziele wylatuje,maz od poniedzialku do pracy,a ja bede chodzila na lowy 🙂 🙂Ubzduralam sobie,ze musze malej czerwone lakierki kupic,a nigdzie nie moge znalesc.A ze inne rzeczy przy okazji ciagle wynajduje,to juz inna sprawa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bardzo mi przykro, ja mam swoich piętro wyżej, ale dobrze, że masz fajną teściową i sie tak angażuje
moi rodzice bardzo lubia mowic mi co jak mam robic, ale juz coraz rzadziej im sie zdarza, a ja od zawsze robilam po swojemu tyle, ze w ciazy bardziej mnie wkurza jak ktoś mi zwraca uwagę lub dobrze radzi i bez kija nie podchodz 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja na szczescie jest taka,ze raczej do niczego sie nie wtraca.Wychodzi z zalozenia,ze to nasze zycie 🙂Chociaz kilka razy juz sie zdarzylo,ze miala inne zdanie na temat ciazy i porodu niz ja.Ostatnio mialam do sluchania,ze maz nie powinien byc przy porodzie i ze porod w wodzie to jakas glupota.Ale co tam sie bede przejmowac widujemy sie tylko raz na 4-5 miesiecy.Ale trzeba jej to przyznac,ze jest kochana i naprawde nie moge na nia narzekac 🙂Tu mieszkam tylko z mezem,wiec raczej za duzej mozliwosci nikt nie ma do wtracania.No,moze jeszcze moja siostra,ale to juz inna historia.Jej to nawet nie slucham,bo ciagle tylko powtarza,ze zobacze jak to jest...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja znam to chyba od wszystkich kobiet, które mają dzieci, że teraz to zobacze jak to jest więc brzmi to jakby to byl straszny ciężar to po co sie decydowały na dzieci skoro jest tak ciężko, chyba każda z nas zdaje sobie sprawę ile to obowiązków i odpowiedzialności i w koncu same się na co decydujemy, bo każdy uśmiech nawet kopniak w brzuchu rekompensuje każdy ból, zmęczenie i złość 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez zawsze mowie,ze wiele zalezy od podejscia mamy.Wiem,ze nie raz bedzie ciezko,jak mala nie bedzie spala czy bedzie plakala.Ale to jest normalna sprawa.Kazdy musi to przejsc.A ja wole sie skupiac na tym pieknym skarbie,na kazdym usmiechu 🙂Sama mysle,ze ona niedlugo bedzie juz z nami sprawia mi wiele radosci.NAwet teraz jak cos mnie boli,cos mi dolega wystarczy jeden kopniaczek i od razu o wszystkim zapominam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fajnie że jesteście, trochę tu pusto było bez Was 🙂

Moi i męża Rodzice w ogóle nie wykazują zainteresowania zakupami na razie, może są przesądni, nie wiem. Ale podobnie jak Wy, wszystko już kupiliśmy lub dostaliśmy od przyjaciółek i w sumie to jesteśmy gotowi. Ostatnie przemeblowania tylko muszę skończyć w łazience i w salonie ale czekam aż szafy się zrobią 🙂))

Aż się boję co to będzie jak mnie wyślą wcześniej do szpitala a mąż zostanie z tymi szafkami i szafeczkami sam, hihi katastrofa! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A propos książeczki - http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumber/9243253/Trail/searchtext%3EBOOK.htm - bardzo to fajne.

Właśnei dostałam takie dwie od psiapsióly ze Stanów - od kiedy dzieci zaczynają się tym bawić, to chyba dopiero jak usiądzie i będzie samo chwytać i przeglądać, czyli jakiś 4-6 miesiąc, tak?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tymi ksiazeczkami moze sie malenstwo bawic od urodzenia,bo sa zrobione z miekkiego materialuDlatego wlasnie ja kupilam.Mam zamiar ja do wozka przypiac 🙂.Moja ma nawet gryzaczek na przodzie i pelno jakichs dzwoneczkow w srodku.Do tego jest bardzo jaskrawa,wiec malenstwo szybko sie nia zaintersuje 🙂Naprawde fajna sprawa.U nas meza mama zwariowala na punkcie kupowania rzeczy dla malej 🙂Chociaz jak ostatnio zobaczyla ile tego mam,to uznala,ze juz chyba wystarczy.U nas tez juz wszystko gotowe.W przyszlym tygodniu tylko lozeczko rozlozyc i poscielic i karuzele rozwiesic i malutka moze wyskakiwac 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...