Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 206
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ale na takim forum trzeba siedzieć praktycznie non stop żeby nie zgubić wątku. kilka godzin to już kolejne kilka lub kilkanaście stron do nadrobienia 🙂 Ja nie nadążam 🙂
Czytam sobie o waszych dolegliwościach i wychodzi na to, że mój organizm wogóle się nie przygotowuje do porodu, Co prawda jestem jakieś 2 tyg. do tyłu, ale nic, zupełnie nic się nie dzieje. Zaraz będzie 8 miesiąc i gdzie te skurcze przepowiadające? Czyżbym ich wogóle nie czuła???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
estelle00 to za wcześnie, ciesz się że ich nie ma, mogą się pojawić na 4 tygodnie przed porodem a mogą tylko w dniu porodu, u mnie być ich zdecydowanie w takiej ilości nie powinno, mam jeden za drugim czasami i wierz mi chciałabym być na Twoim miejscu i wcale ich nie mieć, móc normalnie funkcjonować a nie jak sparaliżowana, leżeć i czekać nie wiadomo na co....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
estelle to zalezy od kobiety.Jedne je czuja,a inne nie.Moja kolezanka nie miala zadnych objawow zapowiadajacych porod.W ogole czula sie w ciazy wysmienicie.Dopiero w dniu porodu rano ja brzuch bolal,a wieczorem odszedl jej czop i wody.Dopiero w taxowce w drodze do szpitala dostala skurczy.No ja ostatnio musze w domu jak najwiecej odpoczywac,to w miare na bierzaco zagladam na tamto forum.Ale jak jeszcze pracowalam,to tez nie bylam w stanie watkow nadrobic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Drogie Mamusie polecam robić sobie jogurty owocowe samodzielnie, mało pracy a nie faszerujemy się tak chemią.

Shaker, 2 jogurty naturalne (zwrócić uwagę żeby nie były na bazie mleka w proszku, omijać firmę Danone wielkim łukiem, Zott jest niezły chyba) paczka mrożonych np. wiśni, cukier lub cukier waniliowy. Mrożone owoce powodują że napój smakuje jakby był na kruszonym lodzie.
Malo pracy mało sprzątania, dużo przyjemności i na długo.

Ja właśnie popijam a raczej podjadam bo z greckiego zrobiłam i jest pysznie gęsty MNIAM 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Salamandra wydaje mi się, że na 68 kombinezonik może wypaść Tobie na samo lato jest śliczny, ale może jest 1-3 miesiąca, albo 62;
ja mam roczną chrześnice i dzwonię zawsze do kuzynki jak nie znam rozmiaru, ona urodziła Polę 10 grudnia i miała kombinezonik zimowy 62 i nosiła do końca kwietnia, a ważyła 3600g więc ja tez taki kupiłam bo na marzec, kwiecień i maj tymbardziej powinien starczyć - w czerwcu to juz chyba sukieneczki się przydadzą,
ja letnie rzeczy kupowałam na 68, a na jesien zimę 74 tylko takie uniwersalne resztę sie dokupi i z bucikami jest problem, bo Polka ma rok i 2 miesiące i ma 18,5, a kuzynki synek ma rok i 4 miesiące i ma 22, ale buciki też ma uniwersalne, a kozaczki się dokupi jak urośnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Salamandra ja prasuje na siedzaco.Mam takie wygodne krzeslo,ktore mi idealnie do deski pasuje.Moj maz chcial za mnie poprasowac w sobote,ale szkoda mi go.Caly tydzien zasuwa w pracy i jeszcze wszystko za mnie chce robic.Pomalutku,powolutku i sama dalam rade 🙂
Edi czekamy na wiadomosci od Marcelinki.Widze,ze humorek dzisiaj juz lepszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
już po wizycie, malutka waży 1800g i lekarz mówił, że jest duża, już jest ułożona główkowo i rozwarcie sie nie powiękrzylo jest wszystko ok;
jest o 10 dni większa 🙂
już się nie mogę doczekać jak wezmę ją w ramiona,
dzis zrypałam lekarz i dostałam płytę, zdjęcia i wszystko mi wytłumaczył od razu lepiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie to najważniejsze ze z Malutką wszystko ok, i że taka duża dziewczynka Ci się szykuje 🙂 Ja jutro mam usg - zobaczymy co u mnie wyjdzie 🙂
Swoją drogą nie mogłam się dziś powstrzymać i kupiłam buciki - nie wiem czy będę miała okazję je Niuni założyć ale oprzeć się nie mogłam 🙂 najwyżej je sprzedam 🙂
http://allegro.pl/kappahl-urocze-buciki-13-14-nowosc-i1419894866.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monisia licytuj licytuj te lakierki bo są świetne 🙂
Kurcze dziewczyny już nie mogę się doczekać jak będziemy wklejac i dodawać zdjęcia swoich Maluszków, to już tak blisko... 🙂 Ostatnio czytałam swoje posty które pisałam w 15,16 tygodniu a teraz już 31.... ale zleciało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja tez ostatnio o tym myslalam.Jaka podekscytowana bylam,ze to juz 15 tydzien 🙂I wszystko bylo dla mnie takie nowe 🙂A tu juz tylko pare tygodni i malutka bedzie z nami.Szkoda,ze teraz czas mi tak szybko nie leci jak na poczatku.Ale tak chyba zawsze jest,ze im blizej,tym gorzej sie czeka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
capslocc ja bym sie nad tymi czerwonymi nawet nie zastanawiala.Jakbym w Polsce byla,to juz by byly moje 🙂Ty nawet nie wiesz,ile ja na takie poluje.Od poczatku marudze,ze chce czerwone lakierki,a nigdzie ich znalesc nie moge.Te co wczoraj dalam linka i co dzis sie aukcja konczy to sa 1 ktore znalazlam.Dlatego koniecznie musze je miec 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZIS CAŁY DZIEŃ PRZELEŻAŁAM ...AŻ MI GŁUPIO BO NIC W SUMIE NIE ZROBIŁAM...TYLKO PRASOWANIE ALE JAK KIEDYS TO BYŁO MOJE NAJBARDZIEJ ZNIENAWIDZONE ZAJĘCIE W DOMU TO TERAZ PRZY PRASOWANIU ODPOCZYWAM I SIE RELAKSUJE... 😜NAJLEPSZA POZYCJA JEST OCZYWIŚCIE PRASOWANIE NA SIEDZĄCO W FOTELU OD KOMPUTERA...NAWET CHODZIĆ NIE MUSZE TYLKO JEŻDŻĘ ALE LENISTWO MNIE OPĘTAŁO...MALUTKA CAŁY CZAS SIE WIERCI CO W OSTATNICH DNIACH JEST ZA BARDZO JUZ BOLESNE...EDI PRZYNAJMNIEJ TY ZNASZ JUŻ WAGĘ SWOJEGO SŁODKIEGO CIĘŻARU A JA MUSZE POCZEKAĆ DO 4LUTEGO ...KLOCUSZEK JEST Z NIEJ NA 100% ALE MIEJMY NADZIEJE ŻE WIĘKSZA OD MOJEGO SYNKA NIE BĘDZIE 4334G I 59CM DŁUGI...BRZUSZEK MAM MNIEJSZY NIŻ W PIERWSZEJ CIĄŻY WIĘC ISTNIEJE SZANSA ŻE BĘDZIE CIUT MNIEJSZA...JA RACZEJ JESTEM Z TYCH NISKOPIENNYCH JAK TO MÓJ MĄZ MÓWI...164CM I WAGA TAKA 58-60KG ALE ZA TO MÓJ MĄŻ MA 193CM I RACZEJ Z NIEGO TO OLBRZYM NIŻ KRUSZYNKA WIĘC WIEM PO KIM DZIECIACZKI TAKIE DUŻE 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...