Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 206
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No w koncu 🙂Szukalam ich wszedzie.I w sklepach i na aukcjach i nic 🙂Ale cierpliwosc poplaca 😁 Capslocc ja dzis mialam wyjatkowo pracowity dzionek.I posprzatalam,popralam i nawet poprasowalam.Tylko tak powolutku,bo mnie slurcze caly czas mecza.Ale za to wczoraj to dla odmiany nic nie zrobilam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CO DO TYCH SKURCZY TO JA TEZ CAŁY DZIEŃ !!!DLATEGO DUŻO DZIŚ LEŻAŁAM ALBO SPAŁAM BO MI AŻ NIEDOBRZE BYŁO...MDLIŁO MNIE JAK W PIERWSZYM MIESIĄCU...A BRZUSZEK MIAŁAM JAK SKAŁA!!!TERA ZJEST LEPIEJ ALE ZA TO MAŁA NADRABIA CZAS I KOPIE NIEMIŁOSIERNIE!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD PATRZĄC NA TWOJE NOWE SUPER FOTO Z BRZUSZKIEM MOGE DODAC TYLKO JEDNO ŻE BRZUSZEK MASZ JAK NA RAZIE DOŚĆ WYSOKO...WIĘC RACZEJ DZIDZIA NIE BĘDZIE SIE ŚPIESZYĆ NA ŚWIAT...JA TAKI MIAŁAM ZA PIERWSZYM RAZEM...I NAWET MAJĄC JUŻ SKURCZE I ROZWARCIE NIE CZUŁAM NIC ZUPEŁNIE TYLKO BRZUSZEK MI TWARDNIAŁ I KRZYŻ LEKKO POBOLEWAŁ...DOPIERO JAK W SZPITALU PRZEBILI MI PĘCHERZ I ODESZŁY MI WODY TO DOPIERO POCZUŁAM ŻE NAPRAWDĘ SIĘ COŚ ZACZĘŁO...CZOP ZA PIERWSZYM RAZEM ODSZEDŁ MI PRAWIE MIESIĄC PRZED PORODEM WIĘC NIBY POWINNO SIĘ COŚ ROZKRĘCIĆ SZYBCIEJ A TU JESZCZE LEKARZE MUSIELI SAMI WSZYTKO ROZPĘDZAĆ...TERAZ CZUJE ŻE BĘDZIE INACZEJ ... SZYBKO I NATYCHMIASTOWO DLATEGO TROCHĘ SIE OBAWIAM CZY ZDĄŻE DOJECHAĆ DO SZPITALA BO MAM DO NIEGO OKOŁO 35KM NA DODATEK W MOŻLIWYM KORKU...LEKARZ MA MNIE POŁOŻYĆ WCZEŚNIEJ ALE I TAK OBAWIAM SIE ŻE ZACZNIE SIE COŚ JESZCZE WCZEŚNIEJ NIZ NAWET PRZYPUSZCZAM...W SUMIE A NIECH SIĘ DZIEJE CO CHCE OBY BEZPIECZNIE DLA MALUTKIEJ I DLA MNIE!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD, Capslocc ja mam to samo, skurcz za skurczem jak z karabinu maszynowego się sypią jak tylko wstaję, dlatego leżę i się obijam, dziś mogę bo posprzątane i wyprane wszystko 🙂
Mam nadzieję że dzięki temu Aleks wysiedzi troszkę dłużej 🙂

Monisia oszczędzaj się a co jeśli od tego zależy twój termin?

Capslocc ciesze się że dobre wieści od lekarza przyniosłaś, ciekawi mnie jaka u Cibie długość szyjki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cholercia czyli nie dam rady załapać się jednym kombinezonem na jesień i zimę?

Monisia to prawda piękny brzuszek :P
Ja niestety nie mam ciągle fotki.... ale maż nie ma czasu, wraca późnymi wieczorami, przejął cześć obowiązków domowych i zawala przez to naukę, nie mam sumienia jeszcze mu tym zawracać głowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Salamandra ja naprawde tempo zwolnilam.Jeszcze 2 tyg temu nawet na chwile nie siadalam,a teraz wiekszosc dnia leze,albo siedze.Jutro znowu mam kontrole w szpitalu,wiec dowiem sie co i jak
Capslocc no ja to bym chciala,zeby malutka jeszcze z 2 tygodnie posiedziala.I pewnie tak tez bedzie.Bo wiem,ze wszystkie moje objawy pojawiaja sie jakies 2-3 tyg przed porodem.Tyle ze przy cholestazie ok 70%w UK rodzi przed terminem,a u reszty stosuja cesarke w 37 tygodniu.Wiec tak czy siak za duzo mi juz czasu w twinpacku nie zostalo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AH TE SKURCZE...WCZORAJ MOJA BRATOWA MIALA ZE MNIE NIEZŁY UBAW...POJECHAŁYŚMY NA ZAKUPY NO I OCZYWIŚCIE NAŁAZIŁAM SIE CO NIE MIARA...CHOĆ PRZYZNAM ŻE NORMALNIE NIE BĘDĄC W CIĄŻY ROBIŁAM 5KROTNIE DŁUŻSZE DYSTANSE...NO ALE NIC TERAZ PO POROSTU NIE DAM JUŻ RADY...I WYOBRAŹCIE SOBIE ŻE DO PARKINGU I SAMOCHODU MIAŁAM MOZE 150M A SZŁAM I SZŁAM I MYŚLAŁAM ŻE NIE DOJDĘ ...BRATOWA CHCIAŁA JUZ PODJECHAĆ PO MNIE ALE POWIEDZIAŁAM ŻEBY SIĘ NIE WYGŁUPIAŁA...POWODEM MOJEGO NIEDOMAGANIA BYŁ NIEZIEMSKI BÓL KROCZA ...NO KOŚCI KROCZA!!!!KURKA MYŚLAŁAM ŻE ZARAZ MNIE ROZERWIE!!!DZIŚ JUZ JEST OK ALE JAK MNIE TO MOGŁO WKURZYĆ 😠...NORMALNIE JAK INWALIDA!!!!STRASZNE!!!! 🥴Z SYNKIEM TEZ MIAŁAM TAKIE AKCJE ALE TA WCZORAJSZA BYŁA PO PROSTU SZCZYTEM MOJEGO NIEDOMAGANIA!!!I POMYŚLEĆ ŻE TO DOPIERO POCZATEK TAKICH BOLEŚCI!!! 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Salamandra napisał(a):
Cholercia czyli nie dam rady załapać się jednym kombinezonem na jesień i zimę?

Monisia to prawda piękny brzuszek :P
Ja niestety nie mam ciągle fotki.... ale maż nie ma czasu, wraca późnymi wieczorami, przejął cześć obowiązków domowych i zawala przez to naukę, nie mam sumienia jeszcze mu tym zawracać głowy



NO RACZEJ JEDEN NA TERAZ I NA JESIEŃ NIE DA RADY..JAK KUPISZ ZA DUŻY TO TWOJEMU SYNKOWI BĘDZIE W NIM PO PROSTU ZIMNO!!!RADZE W 100% ROZMIAR 62 NIE WIĘKSZY!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Twinpack ...DOBRE!!!OCZYWIŚCIE TRZYMAM KCIUKI ZA TO ABY WSZYSTKIE NASZE DZIDZIE DOTRWAŁY DO BEZPIECZNEGO TYGODNIA(36/37)...CO DO CIEBIE MONISIAD TO TY FAKTYCZNIE PRZEZ CHOLESTAZĘ BĘDZIESZ MAMĄ MAX NAJPÓŹNIEJ W 37TYGODNIU A U NAS WIADOMO CO LOS DA!!!MOŻEMY URODZIĆ I W 37TYGODNIU JAK I 41 TYGODNIU...BYWA I TAK ALE NAJWAŻNIEJSZE ABY BYŁO WSZYTKO OK!!! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
capslocc to straszne, bardzo współczuję, ale po co Ci były te zakupy, odpuść sobie już, mi to mąż ciągle perswaduje i ma rację. Wszystko mogą zrobić inni teraz my jesteśmy najważniejsze ze względu na twinpack 😉 Dziś mąż np. pojechał do hurtowni Mama i Tata, zrobiliśmy video rozmowę i czułam się jak na zakupach 🙂))) Kocyk wybrałam, czapeczkę wanienkę itp

Jeszcze czekam na szafki do łazienki i pokoju, kołyska będzie po niedzieli i jesteśmy full przygotowani... chyba 🙂)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Salamandra napisał(a):
capslocc to straszne, bardzo współczuję, ale po co Ci były te zakupy, odpuść sobie już, mi to mąż ciągle perswaduje i ma rację. Wszystko mogą zrobić inni teraz my jesteśmy najważniejsze ze względu na twinpack 😉 Dziś mąż np. pojechał do hurtowni Mama i Tata, zrobiliśmy video rozmowę i czułam się jak na zakupach 🙂))) Kocyk wybrałam, czapeczkę wanienkę itp

Jeszcze czekam na szafki do łazienki i pokoju, kołyska będzie po niedzieli i jesteśmy full przygotowani... chyba 🙂)))



WIDZISZ SALAMANDRA JAKI CZŁOWIEK GŁUPI ...NIBY MIAŁO BYĆ POWOLI I BEZ POŚPIECHU ALE TO NIC NIE ZMIENIŁO...CHODZENIE PO SKLEPACH JEST JUŻ DLA MNIE PO PROSTU ZA CIĘŻKIE!!!MAM NAUCZKE NA RESZTE DNI KTÓRE MI POZOSTAŁY W TWINPACKU 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NO JA JESZCZE NIC NIE PRZYGOTOWAŁAM PRÓCZ UBRANEK...JEDYNIE WÓZKA NADAL NIE MAM ...ŁÓŻECZKO W PUDLE..RESZTA MEBLI I RZECZY TEZ (WANIENKA ,PRZEWIJAK ITP0...ALE MĄŻ CHCE MI ZROBIĆ NIESPODZIANKĘ I CHCE SIE TYM SAM ZAJĄĆ WIĘC NIE MIESZAM SIE I GO NIE POGANIAM ...ALE NIE UKRYWAM ŻE MNIE TO LEKKO ZŁOŚCI ...BO JEDNAK WOLAŁABYM SAMA OCENIĆ JESZCZE PRZED PORODEM CZY WSZYTKO JEST OK I NA SWOIM MIEJSCU!!!NO NIC MAM JESZCZE NIBY CZAS!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny mam pytanko czy wam tez tak nogi puchną? Ja nigdy w sumie nie miałam takiego problemu a od kiedy siedze w domku czyli jakis tydzien łącznie z wizytą w szpitalu to mam kostki kwadratowe 😞 Mąż mówi ze mam za mało ruchu ale to nie prawda bo ciągle gdzies ide a to do sklepu a to koleżanko odwiedzam......nie leze w łózku w ciagu dnia ani chwilke...rano sie budze to one juz spuchniete a wieczorem to naprawde konewki juz 😞Wiem ze w ciązy sie puchnie ale zeby to przyszło z dnia na dzień i w dodatku na dwa miesiące przed porodem.....Faktycznie ja tez czuje sie okropnie nie mam prysznica tylko wanne i jak mam na siedząco umyc nogi to masakra hihihi mam wrazenie ze dzidzie udusze 🙂a przeciez dzieci dopiero nabierają tłuszczyku wiec brzuszki nam jeszcze sporo urosną 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniafam TO CAŁKOWICIE NORMALNE...MOJE NOGI WYGLĄDAJĄ JAK DWIE SERDELKI...RANO JESZCZE JESZCZE ...ALE PO POŁUDNIU I WIECZOREM TO PO PROSTU MASAKRA...PALCE STOPY NAWET MAM OPUCHNIĘTE I JEDEN ODSTAJE OD DRUGIEGO ...STRASZNE...WIĘKSZOŚCI BUTÓW JUZ NIE ZAŁOŻĘ TYLKO ADIDASY...LUB JAKIEŚ TREKINGOWE...NIESTETY NASZE MALUSZKI NACISKAJĄ NA NASZE NARZĄDY I ŻYŁY PRZEZ CO ICH PRZEPŁYWOWOŚĆ JEST SŁABSZA DLATEGO PUCHNIEMY...POMAGA LEŻENIE Z WYŻEJ UNIESIONYMI NOGAMI WTEDY TROSZECZKĘ OPUCHLIZNA ZCHODZI ...I CHŁODNE KĄPIELE STÓP TEŻ POMAGAJĄ... 😉CÓZ WŁAŚNIE TAKIE SĄ UROKI KOŃCA CIĄŻY!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...