Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
Gosiaa my mamy cyfrowy polsat,ale w zasadzie nic ciekaweo w tv nie ma.Tylko czasem wieczorami.Dlatego wlasnie zalozylismy dzis tv z virgina.Jednak w angielskiej telewizji jest wiekszy wybor.MajaCh ja tez mam fiola na punkcie ksiazek.U nas 2 polki juz sa pelne i ciagle cos dokupuje 😉


A czytasz tez polskie ? Masz jakas moze stronke polskiej ksiegarni? szukam teraz ksiazki w 3 czesciach "rozmowy z Bogiem" Walsha. Jest bardziej psychologiczna niz dewocjonalna, a ja lubie takie mysli o zyciu i swiecie, uwielbiam Coellho.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A jesli chodzi o angielskie wydania to kupuje z pracy mam znizki jako pracownik bo to niby ksiegarnia wysylkowa ale posrednik dla amazona i mamy mniejszy vat 🙂 Napewno skorzystam z tego bardziej jak dzidzia sie urodzi takie edukacyjne ksiazki dla maluchow sa swietne!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiesz to nie pierwszy raz halasuje , ale ostatnim razem odeszlo jak zamontowalam ultradzwieki takie specjalne, ale teraz one sa wlaczone i znow:/ ostatnio to bylo z pol roku temu, jakby sie koty ganialy po strychu, myslalam,ze to nietoperze albo wiewiory i do tej pory nie wiem co wlazi w sciane. Ble, a jutro maz ma nocke w pracy, chyba umre:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dokladnie 2 lata temu zostalam mama.

Gdy przyszedles na ten swiat
moje zycie calkiem rozjasnialo...
Jestes moim swiatelkiem -
tak przeciez byc mialo!
Dziekuje Ci, ze jestes,
ze smiejesz sie i placzesz,
ze czasem tak na mnie patrzysz...
tak jakos pieknie, inaczej.
Dziekuje Ci, ze czasem
jestem przy Tobie zmeczona.
Dziekuje, dziekuje, dziekuje,
ze moge Cie trzymac w ramionach!

Wszystkiego najlepszego Oskarku z okazji Twoich 2-ich urodzin! Kocham Cie synku ponad zycie!!!!!!! 😘 Twoja, zawsze i na zawsze, mamusia!! xxxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...