Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
sylvianka3 napisał(a):
Laski czułyście ,że zaczniecie rodzić lada chwila?Czy po prostu przyszło i już?Bo jakoś ja nic nie odczuwam póki co :/ Tzn mam te skurcze często,kuje czasami w pipce i pachwiny bolą!Ale jakoś mam wrażenie,że jeszcze sobie poczekam


Hmm a masz cos takiego ze np. zawsze wieczorem jak kladziesz sie juz spac okolo 22-23 to zaczynaja ci sie te klucia ? Bo ja tak miałam to wskazywalo na skracanie sie szyjki , strasznie tego nie lubialam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MajaCh napisał(a):
Newsa mam kolezanka swoim blizniakom podaje do butli z mlekiem po kilka kropelek espumisanu i bardzo pomaga na brzuszek. Ktoras pisala,ze klopociki z brzuszkiem ma maluch...


Tak pomaga 😉 bo prubowalam 🙂


Kurde laski ucieklyscie z brzucha i znac nie dalyscie :P nastepnym razem dołaczam do was ! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loli właśnie mam takie kłucia! A dzisiaj rano obudziłam się z takim dziwnym bólem w podbrzuszu tak nisko,że myślałam że może to już?!
No to ja się Wam melduję ,że Milan jeszcze w brzucholku! Zaglądam do Was rzadziej ,bo z maminką teraz cały czas spędzam! Ale mimo wszystko zaglądam i super dodajecie zdjęcia i filmiki 🙂)Pozdrowionka dla Was
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sylvianka3 napisał(a):
Loli właśnie mam takie kłucia! A dzisiaj rano obudziłam się z takim dziwnym bólem w podbrzuszu tak nisko,że myślałam że może to już?!
No to ja się Wam melduję ,że Milan jeszcze w brzucholku! Zaglądam do Was rzadziej ,bo z maminką teraz cały czas spędzam! Ale mimo wszystko zaglądam i super dodajecie zdjęcia i filmiki 🙂)Pozdrowionka dla Was

Sorki, Sylwianka, przypomij mi jeszcze raz na kiedy macie date?? Buziol!! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sylvianka3 napisał(a):
Loli właśnie mam takie kłucia! A dzisiaj rano obudziłam się z takim dziwnym bólem w podbrzuszu tak nisko,że myślałam że może to już?!
No to ja się Wam melduję ,że Milan jeszcze w brzucholku! Zaglądam do Was rzadziej ,bo z maminką teraz cały czas spędzam! Ale mimo wszystko zaglądam i super dodajecie zdjęcia i filmiki 🙂)Pozdrowionka dla Was


Sylvianka mi to trwalo okolo 2 tygodni ! po dwuch tygodniach obolala zaczełam sprzatac lazienke na kolanach 😁 i puzniej zlapal mnie lekki bol na okres, myslalam ze to normalne bo czesto mialam pod koniec takie bole ale zaczely sie skórecze okolo od 25 min 😉 wiec napewno powoli ze silniejszymi skórczami zobaczysz kiedy to bedzie melduj sie nam melduj 😉 3mam kciuki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loli ja juz mowilam,ze zimne piwko pije 😉Nusia moja juz spala,ale gadalismy z kuzynka na skypie i maz cos glosno powiedzial i teraz zasnac nie chce 😞Ale co tam,w koncu zasnie,a tata ma w nocy dyzur 😁 Sylvianko kochana jestes,ze mimo iz mama jest dajesz nam znac.No,ale ja caly czas czekam na smsa od ciebie 🙂A ja dzis kupilam taka poduszke do karmienia,taka w ksztalcie ksiezyca i goraco polecam.Jest dobra i do karmienia i do lezenia i do podnoszenia sie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
Madzia ja blizniak jestem.Najbardziej szalony,nieprzewidywalny i pozytywny znak zodiaku 😁 😁 Znam kilka osob spod tego znaku i takie same czubki jak i ja 😁 😁 Nawet nie skonczylam posta pisac i pani padla 😁

Ja sie zawsze dogadywalam z blizniakami i lubie blizniaki 😆 Moja mamusia, sw.p. babunia, kolezanka, 2 opiekunki.... 🙂
Monia, kiedy masz urodziny??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A w ogole pisalam wam dzis,ze kupilam ta poduszke i naprawde bardzo wam polecam.Ostatnio na zajeciach dla mam ja uzywalam i bardzo mi sie spodobala.Jest po prostu swietna 🙂 🙂Najpierw Julke na niej nakarmilam,potem na niej pospala a na koniec na niej cwiczyla trzymanie sztywno glowki.A potem ta poduszka tez sie przydaje,jak dzidzia probuje siadac.Naprawde polecam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewuszki 🙂 a Maja dzis idzie na swoj ukkochany carboot 😁 !!! 😁
Monia ja tezz ogladam te poduchy i w ciazy mozna na niej spac, tak? moze sobie taka sprawie jeszcze przed rozwiazaniem bo mam wielkie lozko ale nie moge sie jakos ulozyc i obkladam sie podusiami z kazdej strony 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
Loli ja juz mowilam,ze zimne piwko pije 😉Nusia moja juz spala,ale gadalismy z kuzynka na skypie i maz cos glosno powiedzial i teraz zasnac nie chce 😞Ale co tam,w koncu zasnie,a tata ma w nocy dyzur 😁 Sylvianko kochana jestes,ze mimo iz mama jest dajesz nam znac.No,ale ja caly czas czekam na smsa od ciebie 🙂A ja dzis kupilam taka poduszke do karmienia,taka w ksztalcie ksiezyca i goraco polecam.Jest dobra i do karmienia i do lezenia i do podnoszenia sie 😉


Oj tak , miałam ta poduszke ale doodalam 🙂 ale do karmienia jest super tak samo jak i do lezenia 🙂 ale puzniej stwierdzialm ze mi miejsca zajmuje tylko bo jej kawalek tej poduchy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
A w ogole pisalam wam dzis,ze kupilam ta poduszke i naprawde bardzo wam polecam.Ostatnio na zajeciach dla mam ja uzywalam i bardzo mi sie spodobala.Jest po prostu swietna 🙂 🙂Najpierw Julke na niej nakarmilam,potem na niej pospala a na koniec na niej cwiczyla trzymanie sztywno glowki.A potem ta poduszka tez sie przydaje,jak dzidzia probuje siadac.Naprawde polecam 🙂


Monisia a ona jakas specjalna do spania dla dzieci ? Bo jak jak ja mialam to JA na niej spalam bo pisal tam ze nie wolno aby dziecko spalo na tej podusi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...