Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

samantka napisał(a):

eMKa83 napisał(a):
MonisiaD napisał(a):
Aniulek napisał(a):
Hmm, o zdradach... Chyba nie będę się niepotrzebnie nakręcać

Jest pod tytulem 'moja siostra ukradla mi chlopaka' Moze byc zabawnie

moja siostra 20 lat starsza od M. to chyba nic mi nie grozi :P


Hehehe.. ja nawet gdybym miała to bym się nie bała, ufam swojemu i wiem, że by takiego czegoś nie zrobił... Szczególnie teraz jak będzie Nikolka...
A poza tym jego rodzina jest strasznie religijna, u nich np. rozwód nie wchodzi w grę, trzeba się dogadać...



no ja też mojemu mężowi ufam, poza tym wiem, że by tego nie zrobił 😉
ale nam się temat wkręcił 😜 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
samantka napisał(a):
eMKa83 napisał(a):
MonisiaD napisał(a):
Aniulek napisał(a):
Hmm, o zdradach... Chyba nie będę się niepotrzebnie nakręcać 🤨

Jest pod tytulem 'moja siostra ukradla mi chlopaka' Moze byc zabawnie 😁

moja siostra 20 lat starsza od M. to chyba nic mi nie grozi :P 🤪 😁 🙃


Hehehe.. ja nawet gdybym miała to bym się nie bała, ufam swojemu i wiem, że by takiego czegoś nie zrobił... Szczególnie teraz jak będzie Nikolka...
A poza tym jego rodzina jest strasznie religijna, u nich np. rozwód nie wchodzi w grę, trzeba się dogadać...

Nie wiem jak można coś takiego zrobić najbliższej osobie. Jeżeli chodzi o obce kobiety to nie mam zaufania, ale moja siostra jest najcudowniejsza na świecie, a mojego męża traktuje jak młodszego braciszka 😉
Ale masakryczny temat programu 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mój zjadł obiad, położył się i zasnął! 😜 no ale nie będę go budzić, bo wstaliśmy o 8.00, a on ma na noc to niech choć troszkę się prześpi biedaczek! 🙂
miałam nic nie kupować na rozmiar 56 w czym będę brać dzieciaczka ze szpitala, bo wiem, że dziecko szybko rośnie, ale weszłam dziś do 5 10 15 i zobaczyłam takiego ciepłego pajaca, w którym mogę syna wziąć ze szpitala..no i był na 56, a większy na rozmiar 74..więc wzięłam na ten 56! 😁 raz się żyje! 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do mojej siostry to ona jest zapatrzona w swojego chłopaka i wiem, że nic a nic.. a mój mąż szczerze mówiąc uważa ją za młodą, jakby nie bhyło 9lat różnicy, a poza tym on stwierdził, że ona jest straszna jak widzi, jak się odzywa do swojego chłopaka i w ogóle.. stwierdził, że jemu się trafiła lepsza siostra..no ale znowu chłopak mojej siostry twierdzi, że jemu się trafiła lepsza siostra 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mnie też ciężko w ogóle spać..wczoraj po obiedzie położyłam się spać czyli ok. 14.00 to wstałam po 16.00, a tak to jakoś nie umiem..a chciałabym się czasem zdrzemnąć, bo w nocy teraz jakoś nie śpię długo, bo non stop muszę siku..
ja chyba już Was pytałam, ale nikt mi wtedy nie odpowiedział..do ilu razy na dzień twardnienie brzucha jest ok? bo nie wiem..bo mi często twardnieje, a jak stwardnieje to trzyma koło 20min.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny jak byla u was polozna srodowiskowo-rodzinna to co ona tam gadala? umnie ma bys w srode. a mailam sie pyatc mialyscie juz takie bole miesiaczkowe bo mnie takl od rana co pare godzin boli brzuch jakbym miala miesiaczke??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsza tura ubranek się już uprała, więc idę rozwiesić ciuszki i puścić kolejne! 😉 do jutra wyschną, więc jutro czeka mnie prasowanie! 😜 muszę sobie znaleźć miejsce gdzie mogę postawić deskę do prasowania,gdzie blisko jest kontakt i żebym mogła prasować na siedząco! 😉 bo ustać to ja długo na pewno nie ustoję 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mialam takie bóle miesiączkowe i pytałam się dziewczyn na innym wątku i jeśli je masz i się nie nasilają to po prostu macica przygotowuje się do porodu..
jak pierwszy raz miałam tak to dzwoniłam do lekarza, bo mi się wtedy nasilały.. to kazał na Izbę Przyjęć jechać jak wezmę nospę i nie pomoże..no i wtedy mi nie pomogło..i pojechałam naIP,robili ktg i wtedy mi wyszło tylko słabe stawianie się macicy..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ufff pękam... dopchałam kremówkę szarlotką i dżemem truskawkowym :P
ja jedną turę prania i prasowania mam za sobą. druga wisi już sucha, ale nie chciało mi się dzisiaj, więc jutro będę prasować. Na razie piorę tylko rozmiar 56 i 62, resztę schowam i potem będę prać jak już będzie potrzeba. No i jeszcze pościel i ręczniczki. Dużo macie kompletów pościeli i ręczników?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to zobaczymy bo jak mnie bedzie tak bolec to zadzwonie do lekarza swojego i zobaczymy co powie. moja siostra tak miala przy drugiej corecze i wlasnie nie wiedziala co to jest przesiedziala weekend w domu i w poniedzialek wody jej odeszly i zaczela rodzic. zobaczymy do wieczora....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam narzie 2 kaplety poscieli i dwa reczniki z kapturkiem.narzie wystaczy przynjamiej tak mi sie wydaje 🙂) ja juz mam wszytsko wyprane w proszku Dzidzius normlanie pachnie jak niemowle i pooprasowane wszytsko juz czeka na Patryczka mojego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...