Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

dodam tylko że 10 dni wyjęte z mojego życiorysu między 4 a 6 tygodniem ciąży zmieniło trochę moje nastawienie właśnie dlatego że jedno wstrętne, niekompetentne babsko odebrało mi nadzieję, ledwo dowiedziałam się o ciąży a ona już chciała się jej pozbyć
chodziłam struta obwiniałam, siebie Pawła i cały świat o to co niby się stało
teraz wiem że ani ja ani nikt inny nie miał wpływu na to że jednak wszystko dobrze się skończyło(no chyba że KTOŚ tam na górze) więc przyjmuję wszystko spokojniej i czekam na rozwój wydarzeń- przeznaczenia nie zmienię
a dodam tylko że przez to moje filozofowanie spaliłam w piekarniku zapiekankę serową z wczorajszego obiadu i teraz na obiad mam tylko wodę mineralną i pasztet 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kobietki!
Widzę, że dzisiaj poważne tematy się pojawiły. Tak naprawdę w każdej chwili może się coś złego wydarzyć i my niekoniecznie mamy na to wpływ więc Frytus ma rację pozytywne myślenie to podstawa! Ja w to wierzę bo inaczej od początku bym zwariowała.. 2 lata temy przeżyłam jedną stratę i teraz odkąd się dowiedziałam, że jestem w ciąży też ciągle było coś nie tak ( i dalej jest) ale wierzę, że się uda! Że malutka urodzi się w terminie zdrowiutka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra zmieniam temat- idę sprzątać
żartuję oczywiście - ale dałybyście mi jakiegoś kopa do roboty bo normalnie moje chęci znikają równie szybko jak się pojawiają
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wlasnie wrocilam z wynikami glukozy moczu i morfologi
Glukozę chyba mam w normie bo mam wpisaną normę tylko na czczo wyszla mi taka:
na czczo 82 mg norma 55-108
po 1h 110 mg
po 2h 86 mg
Mocz mam ok ale w morfologi mam niski poziom erytrocytów, hemoglobiny hematokrytów i podwyższone MCH wiec nie wiem czy od tego moge sie tak czuć czy tez nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewelinaaleks napisał(a):
ja chyba zmienie bo już nie mogę 🤢
dziewczyny poszukuje aktualnie jakiejś sukienki na sylwestra możecie polecić jakąś stronę aby zobaczyć co nałożyć na brzuszek w noc sylwestrową?/ 🤪

ja nienawidzę sukienek więc nie pomogę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
wlasnie wrocilam z wynikami glukozy moczu i morfologi
Glukozę chyba mam w normie bo mam wpisaną normę tylko na czczo wyszla mi taka:
na czczo 82 mg norma 55-108
po 1h 110 mg
po 2h 86 mg
Mocz mam ok ale w morfologi mam niski poziom erytrocytów, hemoglobiny hematokrytów i podwyższone MCH wiec nie wiem czy od tego moge sie tak czuć czy tez nie.




co do glukozy w tym badaniu chodzi o to aby poziom glukozy po 2h wrócił to poziomu z przed wypicia glukozy u ciebie to jak najbardziej prawidłowy wynik 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
ja chyba zmienie bo już nie mogę 🤢
dziewczyny poszukuje aktualnie jakiejś sukienki na sylwestra możecie polecić jakąś stronę aby zobaczyć co nałożyć na brzuszek w noc sylwestrową?/ 🤪


a gdzie sie wybierasz na sylwestra ??



Szczerze to nie wiem maż coś kombinuje ale ja preferuje coś wystrzałowego może być i awangardowe, daleko mi do tych pań w ciąży w brzydkich luźnych workach sylwestrowych! jest śliczny brzuchol to się nim trzeba pochwalić
🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
ja chyba zmienie bo już nie mogę 🤢
dziewczyny poszukuje aktualnie jakiejś sukienki na sylwestra możecie polecić jakąś stronę aby zobaczyć co nałożyć na brzuszek w noc sylwestrową?/ 🤪


a gdzie sie wybierasz na sylwestra ??



Szczerze to nie wiem maż coś kombinuje ale ja preferuje coś wystrzałowego może być i awangardowe, daleko mi do tych pań w ciąży w brzydkich luźnych workach sylwestrowych! jest śliczny brzuchol to się nim trzeba pochwalić
🤪

Problem w tym, że ciężko znaleźć coś naprawdę fajnego dla kobiety w ciąży 🤨 albo ja nie wiem gdzie szukać bo własnie wszystko wydaje mi się jak worki pokutne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kmatus napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
ja chyba zmienie bo już nie mogę 🤢
dziewczyny poszukuje aktualnie jakiejś sukienki na sylwestra możecie polecić jakąś stronę aby zobaczyć co nałożyć na brzuszek w noc sylwestrową?/ 🤪


a gdzie sie wybierasz na sylwestra ??



Szczerze to nie wiem maż coś kombinuje ale ja preferuje coś wystrzałowego może być i awangardowe, daleko mi do tych pań w ciąży w brzydkich luźnych workach sylwestrowych! jest śliczny brzuchol to się nim trzeba pochwalić
🤪

Problem w tym, że ciężko znaleźć coś naprawdę fajnego dla kobiety w ciąży 🤨 albo ja nie wiem gdzie szukać bo własnie wszystko wydaje mi się jak worki pokutne



zgadzam sie wszystko wyglada jak worek 🙂 wiec chyba tez nic nie doradze odnosnie stroju tym bardziej ze ja nie szukam kreacji bo ide na domówkę wiec ubiore sie w cos wygodnego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewelinaaleks napisał(a):
ja muszę mieć sukienkę z ramiączkami grubszymi bo bez biustonosza się nie obejdzie ze względu na duży rozmiar biustu.
Szukam dalej ale omijam te ciążowe bo te absolutnie mi się nie podobają(jakby kobieta w ciąży nie mogła wyglądać ekstra) 🤢

ekspertem nie jestem ale może jakaś mała czarna- do wszystkiego pasuje i ze wszystkim się zgra
materiał może lycra zawsze sie dopasuje to kształtów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tak bardzo chciałabym spędzić sylwestra w domu, ja nienawidzę wielkich wyjść i teraz tych mniejszych tez nie bo mąż będzie się alkoholizował a ja jak zwykle musiałabym odwozić towarzystwo
całe szczęście na razie trzymamy się tego że siedzimy w domu z psem przed TV i nigdzie się nie wybieramy o oby tak zostało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
ja muszę mieć sukienkę z ramiączkami grubszymi bo bez biustonosza się nie obejdzie ze względu na duży rozmiar biustu.
Szukam dalej ale omijam te ciążowe bo te absolutnie mi się nie podobają(jakby kobieta w ciąży nie mogła wyglądać ekstra) 🤢

Dokładnie odnoszę to samo wrażenie.. jak w ciąży to nie musi fajnie wyglądać. Bez sensu..zwłaszcza, że teraz każda chciałaby wyglądać super bo nie da się ukryć że zaczynamy dostrzegać dodatkowe kg i różnie się z tym czujemy. Więc taki fajny ciuch mógłby nie jednej poprawić nastrój
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...