Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

co do łóżeczka, takie sa ładne jak wkleiłaś link ale się zastanawiam jak dzidziuś taki malutki na początku to czy można zmieniać wysokości łóżeczka i druga rzecz jaka mnie zastanawia to czy w lato w takim łóżeczko nie będzie za gorąco .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
moja przyjaciółka teraz urodziła brała do szpitala ciuszki w rozm. 54 i 62 i miała tez mniejsze 45 czy cos takiego to mówi, że najlepsze były te najmniejsze bo w innych to nóżki sie motały w spioszkach i tylko materiałem zarzucał 🙂 mały miał 52 cm i 3,5 kg. więc teraz sama nie wiem


co do platania sie nozek to rzeczywiscie kiepsko ale chyba bym sie sklaniala jednak do wiekszych bo maluszki i tak w ekspresowym tempie beda rosly mozna kupic jedne mniejsze ubranko ale takto mysle ze taki standard to 56
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
jesli chodzi o lozeczka to podobaja mi sie takie

http://allegro.pl/lozeczko-turystyczne-caretero-medio-gratisy-wwa-i1343985497.html
http://allegro.pl/kojec-lozeczko-turystyczne-babyono-promocja-i1335749996.html


super to pierwsze, ta krówka, słonik i żyrafka mnie rozwaliły, świetne
bardzo fajne są, ja też zawsze chciałam turystyczne ale po zmianie mieszkania i raczej drewniane pasuję mi do sypialni 😆 😉 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
co do łóżeczka, takie sa ładne jak wkleiłaś link ale się zastanawiam jak dzidziuś taki malutki na początku to czy można zmieniać wysokości łóżeczka i druga rzecz jaka mnie zastanawia to czy w lato w takim łóżeczko nie będzie za gorąco .


wysokosc to wiem ze jest zmieniana a co do lata nie mam pojecia powiem szczerze ze nie zastanawialam sie nad tym ale mysle ze nie bedzie w koncu skoro jest przystosowane dla dziecka to nie powinno byc z nim problemow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
A ja nie mam NIC!!!! ani jednego ciuszka.. mam tylko małą buteleczkę, bo była w paczuszce na połówkę ciąży i mam 5 pampersów ;/
Hej dziewczynki. To Ty Klaudia jeszcze cos masz 🙂 Bo ja to KOMPLETNIE NIC !! NIC NIC NIC 🙂 Ale nadrobie po nowym roku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
Tyska jaki fajny brzuszek słodki taki lekko zaokrąglony 😁 😁 😁

a co do funduszy tez tak mysle ze w jeden miesiac nie da sie wszystkiego kupic
A dziekuje 🙂 Najnowsza fota.. nikt mi nie chce robic to musze sama uwiecznic ten stan 🙂 Bo potem sie obudze za pozno i sie okaze ze nie bede miec zadnych fot 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jak czytam sobie co potrafi dzidzius w poszczegolnych tygodniach to czasem zastanawiam sie jak to jest wogole mozliwe takie malenstwo w brzuchu a juz takie inteligentne np:

"Pewnie często czujesz jak się porusza? Poprzez ruch potrafi już sygnalizować swoje emocje - szybkie, energiczne ruchy mogą być objawami strachu, a wolne, delikatne świadczą o dobrym nastroju - dzidziuś bawi się w Twoim brzuchu. Czasem chwyta pępowinę i oplątuje się nią"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie 🙂 niby każda rzecz nie jest droga rożek kaftaniki, ale sumując to razem to na prawde trzeba sie przygotować na zatrzęsienie portfela. Ja wyprawkę do szpitala już mam bo moja mam już nie mogła wytrzymać,że nic nie mam 🙂 nawet koszule mam trzy do szpitala takie specjalne do karmienia haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
dokładnie 🙂 niby każda rzecz nie jest droga rożek kaftaniki, ale sumując to razem to na prawde trzeba sie przygotować na zatrzęsienie portfela. Ja wyprawkę do szpitala już mam bo moja mam już nie mogła wytrzymać,że nic nie mam 🙂 nawet koszule mam trzy do szpitala takie specjalne do karmienia haha
Twoja nie mogla wytrzymac a mi wszyscy mowia caly czas ze mam kupe czasu 😞.. ehh a juz bym cos tam zaczela zbierac. Ale to i tak po noiwym roku bo ten remont nas pozarl finansowo wiec narazie nici z zakupow 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
aisak napisał(a):
ulalalalalal 🤪 🤪 🤪 🤪 Tyska seksowne zdjęcie 🙂 🙂 piękny masz brzusio
TENKJU TENKJU 🙂 Przpominam Wam ze dzisiaj nadeszla moja kolej 🙂 Oczywiscie mowie o wizycie.


zazdroszczę ci ja dopiero wizytę ma po świętach 😠
czekamy na wiesci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
TYSKA nie jestes sama mnie tez nikt nie chce robic fotek;/ chyba dopiero na swieta przy choince uwiecznie cos 🙂
To tak jak u mnie 🙂 Gdyby nie te co sama sobie zrobilam to jeszcze nic bym nie miala, ale takie foty to lipa bo bez glowy 🙂 Narazie mam 3, ale tak jak Ty myslke ze cos mi popstrykaja na swieta 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyska_1 napisał(a):
tyminka napisał(a):
dokładnie 🙂 niby każda rzecz nie jest droga rożek kaftaniki, ale sumując to razem to na prawde trzeba sie przygotować na zatrzęsienie portfela. Ja wyprawkę do szpitala już mam bo moja mam już nie mogła wytrzymać,że nic nie mam 🙂 nawet koszule mam trzy do szpitala takie specjalne do karmienia haha
Twoja nie mogla wytrzymac a mi wszyscy mowia caly czas ze mam kupe czasu 😞.. ehh a juz bym cos tam zaczela zbierac. Ale to i tak po noiwym roku bo ten remont nas pozarl finansowo wiec narazie nici z zakupow 🙂


też remont wrrr my to już spłukani na maksa wykańczamy dom, myśleliśmy że na swięta już bedziemy mieli choinke a tu nici... musimy czekac do stycznia... Trochę dołożyliśmy na wyprawke a wózek, rodzice zadeklarowali, że oni kupią więc największy wydatek z głowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
ja tez uciekam bo musze sie zaczac szykowac na wizyte bo sie spoznie a mam kawalek drogi 🙂
Tyska czekamy na relacje z wizyty 🙂
Kurka wiedzialam wlasnie ze to Ty mialas tak samo jak ja wizyte 🙂 Trzymam kciuki i powodzenia ! JA sie ciesze strasznie bo mojemu mezowi sie udalo wlasnie wrocic do domu wiec idzie ze mna ! 🤪 Pierwszy raz zobaczy swoje dziecko i to przy tak waznej wizycie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...