Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej dziewczeta 🙂 🙂 ja dopiero wstalam zjadlam sniadanko no i tak patrze przez okno ze zimno a ja musze wyskoczyc z pieskiem 🤢 duzo mialam od wczoraj do nadrobienia 🙂 a co do zakupow to narazie musza poczekac brak srodkow na kacie 😞 😞no tak dziecko jest teraz bardzo kosztowne;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
u mnie dzien do najgorszych nie nalezy, pomijajac fakt, ze od wczoraj cale miasto sparalizowane i wody nie ma w calym miescie, i w wiekszosci irlandii polnocnej...:/ zadzwonili rano z pracy ze z tego powodu nie musze sie stawiac w pracy dzisiaj, no i nie wiadomo co jutro... wiec leniuchuje poki co 🙂
mialam dzisiaj bardzo realistyczny sen na temat plci dziecka, widzialam na ekranie wszystkie wargi i usteczka jakie powinna miec mala dziewusia 🙂 czy to prawda?? okaze sie za 3 tygodnie mam nadzieje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewuszki 🙂

Ja już jestem posilona kanapkami z Nutellą i zasiadłam do kompa.

W kwestii kasy na dziecko to ja z moim trochę się "zabezpieczyliśmy". Jak już się dowiedzieliśmy, że będzie maluch to założyliśmy dla niego konto i każdą "wolną" kasę na niego wpłacaliśmy - żeby było na wyprawkę. Uzbierało się przez te parę miesięcy trochę szmalu 🙂Teraz brakuje nam już tylko łóżeczka i wózka z fotelikiem a kasiorka z konta kruszynki nie ruszona bo i tak zawsze z bieżących środków coś kupujemy. No ale na te większe wydatki to już na pewno będę musiała ruszyć.

Mnie też skurcze łapią jak cholera ale na szczęście siary jeszcze nie mam. Dzisiaj w nocy z kolei i od rana - pikawa mi napierdziela jak nie wiem co.

Mam mega lenia i dzisiaj z pidżamy nie wychodzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
Hej Brzuchole!!! Jak mineła nocka....Mi średnio,ale dzisiaj już humorek lepszy 🙂 Wkoncu wstawiłam swoj brzuchol 🙂 🙂 🙂 Chyba jedna nie jest taki mały jak sobie wkrecałam;p 🤪

Łojej jaka Ty chudzina 😉 Ja taki brzuszek to miałam w 3 miesiącu, pozazdrościć tylko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
linkaa napisał(a):
hejooo 🙂 ja do rannych ptaszków nie należę więc dopiero teraz wstałam 🙂
No faktycznie chudzinka z Ciebie 🙂 a ile przytyłas już w ciązy jak można spytać ?

Już 6 kg mi sie przytyło 🤪 🤪 🤪 🤪


To mi tyle samo :P Ale po Tobie tego nie widać, tylko pozazdrościć figury Ci mogę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj 🙂 ja się czuje dobrze, mała od rana baraszkuje w brzuchu 🙂 mi też sie brzuch napina i twardnieje zwłaszcza jak się najem 🙂 odliczam już dni do Usg 3d i 4d 3 stycznia chyba bardziej niż do sylwestra :P to życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia, mnie jak narazie na szczęscie nie łapie nic, nawet ostatnio u mnie panuje grypa żołądkowa, mój chłopak i jego rodzica cała już odchorowała ale mnie na szczęście mnie nie łapie i odpukać, żeby tak zostało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia

Witam dwupaczki jak samopoczucie ? Co do wyprawki dla dziecka to masakra mi jeszcze brakuje wózka a ceny kosmos łozeczko dostałam od kuzynki wiec troszke zaoszczedziłam a co do ciuszków to juz sobie troszke pokupiłam bo jak od stycznia wzrosnie wat na ciuszki dla dzieci to jeszcze gorzej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
Ta ,nie ma czego zazdroscić takim słoniem jestem ze szok;/ "mój" mowił na mnie "klocek";/
wiecie jak mi sie brzuch napina masakra,wczoraj z siostra tak sie nasmiałysmy bo z jednej strony brzuch mi tak sterczał jakby titek sobie na nózkach stał 😁 😁 😁:


a wiesz już czy będzie chłopiec czy dziewczynka?? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...