Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
kurcze już sama nie wiem zaraz sprawdze przypominam sobie tylko że mierzyli kość karkową ale nie wiem czy to o to chodzi zaraz zobacze

poszukaj wartości NT 🙂


no mam i jak to rozszyfrować??

do 2,5 to norma 🙂


u mnie jest NB+. NT 1mm

to idealnie 🙂


to wam o takie badania chodziło tak???
czyli u mnie wszystko okej 🙂

ok 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
linkaa napisał(a):
hej 🙂 ja juz na nogach i widze ze jeszcze wszystkie spia 🙂 a nam sie przez noc zmieniła strona brzuszka 🙂

hej 🙂
fakt, zmieniła się 😁 coś ostatnio szaleją z tą stroną 😁 a ja zaraz wracam do łóżka, bo mojego wyprawiłam do pracy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc kochane 🙂
linka i jak ten twój czop odszedł?
Ola ale ty sie musiałąs przestraszyc i swieta racja człwiek sie kosmetyka przejmuje a przeciesz nie tym powinnyśmy...dopiero w takich chwilach człowiek sobie pomysli, jakimi pierdołami człwoeik sie przejmuje jaki pusty...
Wam tez teraz ostatnio tak wiecej tego mokrego wypływa?

Oglądałyście wczoraj xfactor? wystepował Bartosz hehe mój były... 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brechti napisał(a):
Hello, ale tu dziś ładnie 🙂
Jakim cudem Piotr masz minus 50 oklachów????
Tyminka pochwal się czy twój ex przeszedł dalej? Bo coś nie skupiałam się na oglądaniu 🙂


hehe przeszedł 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brechti napisał(a):
Hello, ale tu dziś ładnie 🙂
Jakim cudem Piotr masz minus 50 oklachów????
Tyminka pochwal się czy twój ex przeszedł dalej? Bo coś nie skupiałam się na oglądaniu 🙂

Miałem -67 ale dążę do zera 😜
Tak sobie razem z Iwą zmieniliśmy - tzn. Iwa mnie poprosiła o zmianę znaku z "+" na "-" i żeby jej nie było smutno, to zrobiłem to samo u siebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
admin napisał(a):
brechti napisał(a):
Hello, ale tu dziś ładnie 🙂
Jakim cudem Piotr masz minus 50 oklachów????
Tyminka pochwal się czy twój ex przeszedł dalej? Bo coś nie skupiałam się na oglądaniu 🙂

Miałem -67 ale dążę do zera 😜
Tak sobie razem z Iwą zmieniliśmy - tzn. Iwa mnie poprosiła o zmianę znaku z "+" na "-" i żeby jej nie było smutno, to zrobiłem to samo u siebie 🙂

Haha, jakbyś był kobietą nazwałabym to solidarnością jajników ^^ 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry.
Ja już po wizycie u lekarza. Idę do szpitala w sobotę na 9 rano. Musze byc na czczo i będą mi lewatywę robić 🤢 Mała waży 3288 gr.
Najgorsze jest jednak to że jak mnie badał to mnie zabolało a teraz zaczęłam krwawic taką brudną krwią 😞 Myślicie że to normalne??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
Dzień dobry.
Ja już po wizycie u lekarza. Idę do szpitala w sobotę na 9 rano. Musze byc na czczo i będą mi lewatywę robić 🤢 Mała waży 3288 gr.
Najgorsze jest jednak to że jak mnie badał to mnie zabolało a teraz zaczęłam krwawic taką brudną krwią 😞 Myślicie że to normalne??

ojj kochanie, nie wiem czy normalne.. być może, ale lekarzem nie jestem. Czy w sobotę idziesz do lekarza i już będą Cię ciąć? Ciesz się, że będziesz miała lewatywę, bo przynajmniej kupą się nie będziesz przejmowała 😁 ja też poproszę, żeby mi zrobili, bo inaczej nie będę parła jak trzeba i to będzie dopiero koszmar.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane, Wiola mysle ze na twoim etapie to juz nic zlego, tym bardziej ze to sie wydarzylo po badaniu. Tzn moze inaczej, mowia ze jak w tym czasie pojawia sie krew to oznacza to porod. Czop odchodzi przeciez z krwia. Wiec nie wiem.. ale ja podejrzewam ze to po badaniu. Moze poczekaj jakis czas i zobacz czy to dalej bedzie wystepowalo, jesli do wieczora bedziesz miala takie wycieki to ja bym sobie zadzwonila do lekarza dla spokoju.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No chyba właśnie tak zrobię.
Jak wszystko będzie ok to w sobotę będę już miała córcię przy sobie 🙂
Lekarz mi powiedział że po cc pokazują maluszka a potem zabierają do mycia i badania i potem na salę przywożą.
Dzisiaj z tych wrażeń to prawie nie spałam. Stres mnie już powoli dopada. I chociaż teoretycznie wiem kiedy się urodzi to w praktyce nigdy nic nie wiadomo. A nóż wytnie mi jakiś numer i wyjdzie na świat wcześniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiolu u mnie jak mi wody odeszły to miały kolor takiej właśnie brudnej krwi (ale to było na godz przed porodem i może dlatego były tak zabarwione). Może masz podobnie? niektórym sie wody podobną sączą nawet przez 2 tyg przed porodem a nie odchodza jednym chluśnięciem 🙂 Myślę, że nie powinnaś się martwić - już czas więc organizm się przygotowuje 🙂 Do soboty niedaleko! powodzenia!

I reszcie mamusiek też wszystkiego dobrego! 😘

p.s. a przy okazji prosimy z Mateuszem o głos 🙂 http://pl.lennylamb.com/#chusty_do_noszenia_dzieci/konkurs/2961
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
No chyba właśnie tak zrobię.
Jak wszystko będzie ok to w sobotę będę już miała córcię przy sobie 🙂
Lekarz mi powiedział że po cc pokazują maluszka a potem zabierają do mycia i badania i potem na salę przywożą.
Dzisiaj z tych wrażeń to prawie nie spałam. Stres mnie już powoli dopada. I chociaż teoretycznie wiem kiedy się urodzi to w praktyce nigdy nic nie wiadomo. A nóż wytnie mi jakiś numer i wyjdzie na świat wcześniej 🙂

Wiola, nie będę mogła spać z piątku na sobotę i soboty na niedzielę, bo będę ciekawa jak tam Ci pójdzie 😁 na pewno wszystko będzie dobrze, najprawdopodobniej jako pierwsza będziesz miała swojego okrucha przy sobie (w sensie na rekach, bo przy sobie to my mamy je cały czas 😁). Jaaaa, ale czad 😁 już się doczekać nie mogę, jak wrzucisz zdjęcie Małej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GoGr napisał(a):
Wiolu u mnie jak mi wody odeszły to miały kolor takiej właśnie brudnej krwi (ale to było na godz przed porodem i może dlatego były tak zabarwione). Może masz podobnie? niektórym sie wody podobną sączą nawet przez 2 tyg przed porodem a nie odchodza jednym chluśnięciem 🙂 Myślę, że nie powinnaś się martwić - już czas więc organizm się przygotowuje 🙂 Do soboty niedaleko! powodzenia!

I reszcie mamusiek też wszystkiego dobrego! 😘

p.s. a przy okazji prosimy z Mateuszem o głos 🙂 http://pl.lennylamb.com/#chusty_do_noszenia_dzieci/konkurs/2961


Dzięki wielkie 🙂 Mam nadzieję że dotrwam 🙂
Pozdrowionka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...