Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
Natka85 napisał(a):
Najlepsze życzonka dla Vanesi i Józia 🙂
Ja nie mogę czyżby tylko moje dziecko z naszych dzieciaczków tylko ząbków nie miało??? 😮

nie 😜 jeszcze Dawidek, Kacperek chyba nie maja 🙂


a 🙂 ja czekam już z niecierpliwością i nic, ciągle nic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natka85 napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
Wojtuś też nie ma jeszcze ząbków 🙂


O to jest nas więcej 🙂 ALe sami chłopcy. U mojego widać na dziąsłach coś już ponad miesiąc, ale od góry nic, zupełnie nic.

u nas dzisiaj 4 albo 5 kup bylo, maruda jak zawsze, nie wiem czy to na te zęby 😁 juz myslalam wiele razy, ze idą, a tu dupa.. 😞 ale fajny taki szczerbolek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natka85 napisał(a):
Ja sobie przypomniałam , że jak byłam w połowie 1 klasy podstawówki to dopiero pierwszy ząb mi wypadł 🙂 Właściwie to wyrwali mi go na nitce heh, dzieci już miały wtedy stałe zęby a wy pamiętacie kiedy mleczaki wam wypadały?

ja nie pamiętam niestety 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
Natka85 napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
Wojtuś też nie ma jeszcze ząbków 🙂


O to jest nas więcej 🙂 ALe sami chłopcy. U mojego widać na dziąsłach coś już ponad miesiąc, ale od góry nic, zupełnie nic.

u nas dzisiaj 4 albo 5 kup bylo, maruda jak zawsze, nie wiem czy to na te zęby 😁 juz myslalam wiele razy, ze idą, a tu dupa.. 😞 ale fajny taki szczerbolek 🙂


Ja też sobie tłumaczę, że jak marudny to zęby mu idą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem, padam na swój czerwony indiański pysk 😁
Mamy nowego instruktora - Pana 🤪
Ale tak nam dał że po 10 minutach miałam wrażenie że wyrzygam własne płuca 😁 😁 😁
No i zajebiście prowadzi, taki wesoły i WARIAT, szaleniec, po całej sali latał i krzyczał i śpiewał, w końcu wróciłam z zajęć zadowolona oooo 🙃
ps. o reszcie nie będę opowiadać bo mnie mąż z chałupy pogoni 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Jestem, padam na swój czerwony indiański pysk 😁
Mamy nowego instruktora - Pana 🤪
Ale tak nam dał że po 10 minutach miałam wrażenie że wyrzygam własne płuca 😁 😁 😁
No i zajebiście prowadzi, taki wesoły i WARIAT, szaleniec, po całej sali latał i krzyczał i śpiewał, w końcu wróciłam z zajęć zadowolona oooo 🙃
ps. o reszcie nie będę opowiadać bo mnie mąż z chałupy pogoni 😁 😁 😁

a cóż to się stało, że macie teraz pana? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Jestem, padam na swój czerwony indiański pysk 😁
Mamy nowego instruktora - Pana 🤪
Ale tak nam dał że po 10 minutach miałam wrażenie że wyrzygam własne płuca 😁 😁 😁
No i zajebiście prowadzi, taki wesoły i WARIAT, szaleniec, po całej sali latał i krzyczał i śpiewał, w końcu wróciłam z zajęć zadowolona oooo 🙃
ps. o reszcie nie będę opowiadać bo mnie mąż z chałupy pogoni 😁 😁 😁

a cóż to się stało, że macie teraz pana? 😁


A bo tamta panna była tylko "tymczasowo", no a teraz on się zgodził prowadzić zajęcia, notabene on jest uczniem Michała Kurpeta - najlepszego w Polsce (prowadzi w zajęcia w soboty ale mi nie pasi wtedy chodzić i dupa 🤢 ) i mówię Ci, szczena mi opadła jak se wszedł w kapelusiku na salę, raz że zajebiście zbudowany, dwa - może jakiś piękny nie jest ale może się podobać bo ma niesamowity urok osobisty no i co najważniejsze jest zajebiście sympatyczny, uśmiechnięty i szalony, normalnie P O R Y W A 🤪

😁 😁 😁

Jak to mój mąż przeczyta to mnie więcej nie puści 😁 😁 😁

A mówiąc poważnie - naprawdę się cieszę że teraz on prowadzi, tylko kurwa kondycyjnie W Y M I Ę K A M 😁
Mija jeden kawałek i tchu nie mogę złapać, wczoraj 1,5 litra wody przez niecałą godzinę wypiłam 😮 😁

A to łon - ten w kapelusiku 😉


http://www.facebook.com/photo.php?fbid=282277748478243&set=pt.261044020601616&type=1&permPage=1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
bry 🙂
w końcu i moje dziecko zaczeło raczkowac 🤪

Tak ni stą ni z owąd? 😮 Próbowała wcześniej? Bo ja nie kojarzę, żebyś coś mówiła 🤔


pisałam ze unosi pupkę i podkurcza nózki, jak Tysia kiedys filim wrzucała to pisałam ze moja tez tak robi. I od dwoch dni rusza do przodu. A dzis przeraczkowala juz sporo zanim padła 🙂
Ależ się cieszę 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...