Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
niksssa napisał(a):
http://czterykaty.pl/czterykaty/5,57595,8553121,Kuchnie_czesciowo_otwarte.html?i=0

o too - ajlajket 🙂


ja wstawialam juz linka do tej kuchni ze strony 9,10,11 ktora bardzo mi sie podoba 🙂
ta ze strony 6,7,8 taka sobie ale podoba mi sie bardzo rozwiazanie tego drewnianego platu polaczonego z jako stol z szafka,
natomiast kuchnia i wnetrze z pierwszych stron tego linku-paskudne
😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Natka85 napisał(a):
linkaa napisał(a):
Hej 🙂
a u mnie Majka dalej interesuja kapcie, w dodatku jak ktos ma z odkrytymi palcami to gryzie w palce 🙂
co do mebli to mi sie tez podobaja takie biale i czarne ale ostatnio kupilismy do łazinki czarna i biała płytke z dodatkami czerwonymi 🙂 wiec sie juz odczepie od tych kolorów i do kuchnie zamrzyłam sobie szarna z pomaranczowymi frotami 😁 wiec u mnie to juz totalna abstrakcja ale przynajmniej nie zabule bo kuchnie zrobi mi teść bo jest stolarzem 🙂


A jak się czujesz???

a dziekuje 🙂 bardzo dobrze 🙂 zadnych objawów, czuje tylko ruchy małego 🙂
czasem jak polatam za duzo po domu z odkurzaczem czy z mopem to troche kregosłup boli ale to normale zwłaszcza ze mam brzuch juz jak w 9 miesiacu z Majaka ( zwłaszcza jak sie najem 🙂 ale jest dobrze bo narazie waze 62kg 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
ja uwielbiam tą kuchnię co klaudia (notabene byłam pierwsza, nikt mojego linka nie zauważył 😞 😞 )
a pamiętacie to zdjęcie ANielki Marinki, podłoga czarno biała szachownica, ooo to mi się podobało, chociaż za bardzo nie pamiętam co tam było 🙂

ja też nie widziałam 😁 sorry sorry za TWĄ kuchnię 😁 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
linkaa napisał(a):
http://www.facebook.com/#!/photo.php?fbid=10150591458477208&set=a.335346802207.152178.294423907207&type=1&theater
widziałyscie to :P 😁

wszystko mogę zrozumieć oprócz jednego
dlaczego ona jest w stroju????
wstydzie się narzeczonego ???? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alice1984 napisał(a):
niksssa napisał(a):
http://czterykaty.pl/czterykaty/5,57595,8553121,Kuchnie_czesciowo_otwarte.html?i=0

o too - ajlajket 🙂


ja wstawialam juz linka do tej kuchni ze strony 9,10,11 ktora bardzo mi sie podoba 🙂
ta ze strony 6,7,8 taka sobie ale podoba mi sie bardzo rozwiazanie tego drewnianego platu polaczonego z jako stol z szafka,
natomiast kuchnia i wnetrze z pierwszych stron tego linku-paskudne
😉

niereformowalna jesteś widzę 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
linkaa napisał(a):
Natka85 napisał(a):
linkaa napisał(a):
Hej 🙂
a u mnie Majka dalej interesuja kapcie, w dodatku jak ktos ma z odkrytymi palcami to gryzie w palce 🙂
co do mebli to mi sie tez podobaja takie biale i czarne ale ostatnio kupilismy do łazinki czarna i biała płytke z dodatkami czerwonymi 🙂 wiec sie juz odczepie od tych kolorów i do kuchnie zamrzyłam sobie szarna z pomaranczowymi frotami 😁 wiec u mnie to juz totalna abstrakcja ale przynajmniej nie zabule bo kuchnie zrobi mi teść bo jest stolarzem 🙂


A jak się czujesz???

a dziekuje 🙂 bardzo dobrze 🙂 zadnych objawów, czuje tylko ruchy małego 🙂
czasem jak polatam za duzo po domu z odkurzaczem czy z mopem to troche kregosłup boli ale to normale zwłaszcza ze mam brzuch juz jak w 9 miesiacu z Majaka ( zwłaszcza jak sie najem 🙂 ale jest dobrze bo narazie waze 62kg 🙂


To super! I oby tak dalej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Alice1984 napisał(a):
niksssa napisał(a):
http://czterykaty.pl/czterykaty/5,57595,8553121,Kuchnie_czesciowo_otwarte.html?i=0

o too - ajlajket 🙂


ja wstawialam juz linka do tej kuchni ze strony 9,10,11 ktora bardzo mi sie podoba 🙂
ta ze strony 6,7,8 taka sobie ale podoba mi sie bardzo rozwiazanie tego drewnianego platu polaczonego z jako stol z szafka,
natomiast kuchnia i wnetrze z pierwszych stron tego linku-paskudne
😉

niereformowalna jesteś widzę 🤢


a Ty widze podtekstow czytac niepotrafisz bo w tym przypadku specjalnie napisalam to co Ty uwazasz za niekulturalne zeby wygladalo to na droczenie sie z Toba 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
łaadne są te w połysku ale to nie dla mnie i nie na moje nerwy - u mnie wiecznie ktoś gdzies zostawia swoje uklejone łapy a teraz przy dwójce to już bym cały dzień na szmacie latała a przyznam szczerze ze nie bardzo mi się to widzi 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

linkaa napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
my będziemy mieli kuchnię, podobną do tej:
kuchnia

ładna 🙂

mi tez sie widzi 🙂


thx, no podobna będzie, nie taka sama, bo niestety nie mam tak dużo miejsca no ale na ten styl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alice1984 napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
my będziemy mieli kuchnię, podobną do tej:
kuchnia


bardzo nie w moim typie (zeby nie napisac tak zeby Ola sie znowu zbulwersowala za moje slownictwo) 😉


ta wiem dla Ciebie paskudna, tak samo jak dla mnie Twoje meble.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alice1984 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Alice1984 napisał(a):
niksssa napisał(a):
http://czterykaty.pl/czterykaty/5,57595,8553121,Kuchnie_czesciowo_otwarte.html?i=0

o too - ajlajket 🙂


ja wstawialam juz linka do tej kuchni ze strony 9,10,11 ktora bardzo mi sie podoba 🙂
ta ze strony 6,7,8 taka sobie ale podoba mi sie bardzo rozwiazanie tego drewnianego platu polaczonego z jako stol z szafka,
natomiast kuchnia i wnetrze z pierwszych stron tego linku-paskudne
😉

niereformowalna jesteś widzę 🤢


a Ty widze podtekstow czytac niepotrafisz bo w tym przypadku specjalnie napisalam to co Ty uwazasz za niekulturalne zeby wygladalo to na droczenie sie z Toba 😜

Nie że ja uważam to za niekulturalne - TO JEST NIEKULTURALNE, a skoro chcesz tu z nami jakoś normalnie funkcjonować to albo się dostosuj albo pohamuj i nie prowokuj mnie do śmielszych stwierdzeń proszę 🙂 Ja tu jestem o wiele dłużej od Ciebie i nie pozwolę NIKOGO obrażać ani nikomu sprawiać przykrości ,to tyle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niksssa napisał(a):
łaadne są te w połysku ale to nie dla mnie i nie na moje nerwy - u mnie wiecznie ktoś gdzies zostawia swoje uklejone łapy a teraz przy dwójce to już bym cały dzień na szmacie latała a przyznam szczerze ze nie bardzo mi się to widzi 😁 😁

Ja mam białą i łap nie widać nic a nic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
niksssa napisał(a):
łaadne są te w połysku ale to nie dla mnie i nie na moje nerwy - u mnie wiecznie ktoś gdzies zostawia swoje uklejone łapy a teraz przy dwójce to już bym cały dzień na szmacie latała a przyznam szczerze ze nie bardzo mi się to widzi 😁 😁

Ja mam białą i łap nie widać nic a nic 🙂

poczekaj aż zacznie z Tobą gotować 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...