Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Alice1984 napisał(a):
Natka85 napisał(a):
Alice1984 napisał(a):
Mamy 4ta jedynke!! 🙂


My nie mamy żadnej i już się naprawdę zaczynam denerwować. 😠
Ania weszłam Ci w tego linka ze 3 razy.


Komus w moijej rodzinie jak opowiadala moja mama wyszla 1sza jedynka w wieku 13 miesiecy! wiem ze to skrajnosci ale zekomo im pozniej wychodza tym niby mocniejsze 😉
A tak pozatym co pediatra na ten Wasz brak jedynek?

a i zapomnialam dodac ze jak juz wyjda to czesto sypie sie zab po zebie. u nas pierwsza jedyna wyszla w polowie grudnia czyli jak mala miala 8miesiecy i tydzien.



Mówi, że tak niektóre dzieci mają 🤢 Że ma czas do pierwszego roku i jak zaczną wychodzić to już gromadnie, ale mimo wszystko naprawdę się denerwuję. Te dolne mają takie wzgórki już od 1,5 miesiąca. To wygląda tak jakby już miały wyjść, a tego nie robią.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
Biedna Alice, ja nie wyobrażam sobie wsadzania cycka w ten sztyletowy otwór 😮 wystarczy ze zeby malej myje a gryzie jak jakiś wściekły chomik 😜


Na szczescie nie jest jeszcze tak tragicznie, wie ze cyc jest do ssania a nie gryzienia 😉 no ale zdaza sie ze przygryzie. samych dolnych jedynek sie nie czuje bo jak dziecko ssie bo jezyk przykrywa podczas ssania ale jak juz sa gorne to czuje a niedajboze zasicnie jak ostatnio to reakcja obronna jest taka ze biedne dziecko sie wystrasza bo z bolo krzykne na nia ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natka85 napisał(a):
Alice1984 napisał(a):
Natka85 napisał(a):
Alice1984 napisał(a):
Mamy 4ta jedynke!! 🙂


My nie mamy żadnej i już się naprawdę zaczynam denerwować. 😠
Ania weszłam Ci w tego linka ze 3 razy.


Komus w moijej rodzinie jak opowiadala moja mama wyszla 1sza jedynka w wieku 13 miesiecy! wiem ze to skrajnosci ale zekomo im pozniej wychodza tym niby mocniejsze 😉
A tak pozatym co pediatra na ten Wasz brak jedynek?

a i zapomnialam dodac ze jak juz wyjda to czesto sypie sie zab po zebie. u nas pierwsza jedyna wyszla w polowie grudnia czyli jak mala miala 8miesiecy i tydzien.



Mówi, że tak niektóre dzieci mają 🤢 Że ma czas do pierwszego roku i jak zaczną wychodzić to już gromadnie, ale mimo wszystko naprawdę się denerwuję. Te dolne mają takie wzgórki już od 1,5 miesiąca. To wygląda tak jakby już miały wyjść, a tego nie robią.


a sproboj mu dac lyzeczke metalowa u nas podzialalo. Bo tez byly takie wzgorki a po 2-3 dniach gryzienia nie dosc ze mialam spokoj bo dziecko sie bardzo wciagnelo to do tego patrze a tam jedynki sie przetarly, gdzie gryzaki nic nie pomagaly. Oczywiscie lyzeczka byla pod moim okiem zeby sobie krzywdy nie zrobila...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
Biedna Alice, ja nie wyobrażam sobie wsadzania cycka w ten sztyletowy otwór 😮 wystarczy ze zeby malej myje a gryzie jak jakiś wściekły chomik 😜


http://www.tik-tak.pl/a.335.JORDAN_STEP_1___Szczoteczka_z_gryzakiem_.html

Ania ja kupiłam Lence taką szczoteczkę teraz i mycie (dwóch 😁 ) zębów mam z głowy i ją na pół godziny, bo tak gryzie i paluszkiem we włosiu grzebie że ma zajęcie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
brechti napisał(a):
Biedna Alice, ja nie wyobrażam sobie wsadzania cycka w ten sztyletowy otwór 😮 wystarczy ze zeby malej myje a gryzie jak jakiś wściekły chomik 😜


http://www.tik-tak.pl/a.335.JORDAN_STEP_1___Szczoteczka_z_gryzakiem_.html

Ania ja kupiłam Lence taką szczoteczkę teraz i mycie (dwóch 😁 ) zębów mam z głowy i ją na pół godziny, bo tak gryzie i paluszkiem we włosiu grzebie że ma zajęcie 😉


Ola tez mamy ta szczoteczke i jeszcze mamy takie gu,owe szczoteczki (maczuga,szczoteczka z gumkami, szczoteczka zwykla-3pak z rosmana) ale nic tak nie daje szczescia i skutkuje jak u nas metalowe lyzeczki,lyzki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziękujemy wszystkim cioteczką za pamięć i całuski też ślemy 😘 😘 😘
Natka u nas też jeszcze brak zębów pytałam w sobotę w czwartek i dziś( każdy inny pediatra) i każdy zgodnie twierdzi że czasem tak bywa wiec luz a dziś p. doktor powiedziała że góra na maxa spulchniała wiec może niebawem i my będziemy mieli zęba tylko jak się posypią to wszystkie na raz 🤢 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heloł babeczki 😘

Magda z P. cieszę się, że z Nici wszystko dobrze, jejku takie przypadki naprawdę mogą się źle skonczyc, jak przeczytałam to się przestraszyłam 😮
Marina szczęśliwej podróży ! 😘

a co do zebów, to dziewczyny nie martwcie się, do roku mają czas, mi wyszły pierwsze zęby jak miałam rok i 2 miesiące (Klaudia trochę przeholowałaś 😜 ) i moi rodzice latali ze mną po lekarzach, oni nie potrafili tego wytłumaczyc, a potem wszystkie się posypały na raz i ząbkowanie było łagodniejsze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiaa2028 napisał(a):
heloł babeczki 😘

Magda z P. cieszę się, że z Nici wszystko dobrze, jejku takie przypadki naprawdę mogą się źle skonczyc, jak przeczytałam to się przestraszyłam 😮
[


dzięki kochana, i innym też 😘 za troskę.
MAMY 8 Zębola 🙂 🙂 🙂 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
heloł babeczki 😘

Magda z P. cieszę się, że z Nici wszystko dobrze, jejku takie przypadki naprawdę mogą się źle skonczyc, jak przeczytałam to się przestraszyłam 😮
[


dzięki kochana, i innym też 😘 za troskę.
MAMY 8 Zębola 🙂 🙂 🙂 🤪


ooo Gratulacje dla Nikolki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czy jak kładziecie Wasze dzieci, to one nie chcą spać i się wdrapują po szczebelkach? Bo mnie normalnie coś trafi zaraz. Przez to, że Kacper nauczył się podciągać nie chce w ogóle spać w łóżeczku. Wstaje np o 7 i drzemkę ma dopiero o 14!! A ja z nim walczę przez 2 godziny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...