Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
dzień dobry. Dziękujemy dziewczyny za pamięć 😘
Ola, czy z tymi fotelikami wszystko ok, bo na allegro znalazłam za 413 zł 😮 i to z 2012. Możesz rzucić okiem?
http://allegro.pl/fotelik-maxi-cosi-priori-sps-2012-gratis-i2207694856.html

No różnicę widzę zasadniczą - w tym Twoim jest 3-punktowe zapięcie a w tym z mall.pl 5-cio...
Nie wiem o co chodzi bo niby produkt ten sam i w dodatku nowszy to powinien być lepszy 🤔
Hmm może tak jest napisane, najwyżej zadzwoń i zapytaj bo to akurat ważny element 🤨

edit: nie doczytałam do końca - tam też są 5-cio punktowe szelki - no to nie wiem - jeśli jest taniej to kupuj 🙂 mojego nie mogłam tak tanio znaleźć jak ja kupiłam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Andziucha napisał(a):
Dalam dziecku balona do zabawy jaka radosc go ogarnela 🙂

Narobisz se biedy jak mu w rączkach pęknie i go wystraszy.. uważaj 🤢

nadmuchalam mu tak lekko bo wlasnie pomyslalam ze moze mu peknac 🙂 wiec ma takiego lekkiego flaka 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Andziucha napisał(a):
Dalam dziecku balona do zabawy jaka radosc go ogarnela 🙂

Narobisz se biedy jak mu w rączkach pęknie i go wystraszy.. uważaj 🤢

nadmuchalam mu tak lekko bo wlasnie pomyslalam ze moze mu peknac 🙂 wiec ma takiego lekkiego flaka 😁 😁

no chyba, że tak 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Andziucha napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Andziucha napisał(a):
Dalam dziecku balona do zabawy jaka radosc go ogarnela 🙂

Narobisz se biedy jak mu w rączkach pęknie i go wystraszy.. uważaj 🤢

nadmuchalam mu tak lekko bo wlasnie pomyslalam ze moze mu peknac 🙂 wiec ma takiego lekkiego flaka 😁 😁

no chyba, że tak 🙂

ale jaka radocha siada na niego 🙂 gniecie go 🙂 i przy tym krzyczy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sto lat dla Kacperka:*

Dzien dobry 🙂
No to przyjeżdżajcie do Lubniewic,Ola masz od mamy jakieś 50 km,Tyśka też daleko nie ma;] 😁
A ja od rana zaliczyłam kłotnie z K.,juz mnie wkurwiac zaczyna po tygodniu a jak ja mam z nim wytrzymac niby cale zycie ,oj chyba nie przejdzie;/

Pogoda sie spierdzieliła;/



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bryyy
ale mi sie nic nie chceeeeeeee... o losie 🤢 🤢

dzisaj sie uparłam ze nie dam temu trutniowi jeść w nocy. no i wytrzymał, tyle ze sie przebudzał i miunczał że chce ale jak nie dostal to zrezygnował i poszedl spać.

u nas szaleństwa ze sflaczałym balonem sa na porządku dziennym. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry
postanowiłam WAS zaszczycić swoją obecnością , wiem że nikogo to nie obchodzi ale co tam 😉
nadrabiałam jednym okiem więc nie wiem do czego się odnieść
więc
LENKA super już śmiga , kurde jak ja uwielbiam patrzeć na takie pierwsze kroki ( mojej jeszcze daleko do tego nie wiem czy się cieszyć czy nie 😮 ) ( aha no kurde dla mnie LENKA to cała mama - Ola miałaś wstawić jakieś zdjęcia z roczku 😮- tylko że ja ich i tak nie zobaczę 😞 )
Angelika moja z balonami obcuje od urodzenia ( bo mam tego mnóstwo jeszcze z firmy 😉 ) więc jest z nudzona ale po dłuższej nieobecności z balonem faktycznie zaciesza jak głupia , siada, chwyta, drapie pazurami , ściska , radość niesamowita
Magda szkoda że ak wyszło z robotą ale ty rezolutna, zaradna dziewczyna jesteś ( nie ot co ja ) więc na pewno szybko coś znajdziesz
co do spotkania to ja chyba będę w Wa- wie jak Tyska będzie w wakacje , a w Łodzi będę gdzieś latem 2013 go he he a no i Tynka może do Lublina się w koncu wybiorę ale nie wiem bo u mnie wszystko zmienia sie jak w kalejdoskopie 😉
na weekend planowałam wypad do ZOO do Zamościa ale ma być zimnica więc chyba sobie odpuszczę , nie wiem jeszcze zobaczymy
no i zastanawiam się dlaczego Nikolina tak rzadko tu bywa o AISAK nie wspomnę - mam nadzieję że nic złego się nie dzieje i Asi chyba długo nie było i BRECHTACZ Was olewa 😞
no i Magda z Pruszkowa wylądowała na izbie przyjęć po urodzinach mam nadzieję że jedzonko przez nią przygotowane nikomu nie zaszkodziło 😉 ( żart oczywiście) - mam nadzieję że to nie problem z Nikolą bo chyba nie pisała już sama nie wiem 🤢
dziewczyny - macie na roczek jakieś szczepienie ?????
bo ja mam tylko nie wiem kiedy?? co?? i jak??? nie wiem czy zadzwonią, nie wiem czy mam kupić szczepionkę a teraz muszę wyjechać i nie wiem kto ma się tym zająć i jak ich poinstruować - chyba muszę zadzwonić do przychodni


a u nas nic ciekawego
LENA nadrabia z zębami , nie wiem ile jej wyszło w tym tyg bo nie mogę team zajrzeć ale na pewno sporo - przybyło jej albo 4 albo 6 zębów nie wiem dokładnie
raczkuje , chodzi koło gratów o chodzeniu nie myśli , wie że raczkując 'dojdzie" szybciej i wzięta za rece zaraz ryczy, tupie i siada więc chyba jeszcze nie czas dla niej
ma straszną ciemieniuchę ( o której wiedziałam) ale cholerstwa nie mogę wytępić więc nie wiem czy nie skończy się na lekarzu
jest mądrala i śmieszka ale ma też swoje humory i jak wie że jej się nie opłaca "czegoś zrobić" to tego nie zrobi a umie wiele rzeczy
najlepiej czuje się u nas w domu tj na wsi ( jak wróciliśmy w piątek to szału dostała , wstawała, łaziła wszędzie , była w każdej szufladzie itp itd ) , ostatnio sporo ludziów odwiedzamy to tam jest całkiem inna ,maruda nieziemska , włazi wszędzie gdzie nie może zwala wszystko ze stołów , ław , podchodzi to telewizorów i takie tam różne i marudzi przy tym - będzie DOMATORKA jak JA he he
teraz spędzam dwa tyg na wsi , P. udaje ze coś robi a prawda jest taka że robi coś za dnia a wieczorami zmyka do kolegów , LENY nie widzi , śpi w ostatnim pokoju albo w ogóle tu nie śpi 😮
a dzis nosiłam drzewo do kotłowni to mnie wołał 20 razy bo nawet wysrać się nie mógł , to chyba już wie jak to wszystko wygląda
aha i cóż za paradoks , planowaliśmy ślub kościelny i chrzciny w wakacje- ale same trudnosci i problemy z tego powodu więc chyba sobie odpuszczę 😉
u nas strasznie zimno około 9 stopni i wieje jak cholera więc nigdzie nie wychodzimy od wczoraj bo LEŃ ma chrypę po tym jak P. nakarmił ją lodami 😮
w ogóle LENA bardzo przytyła ( nie wiem ile waży bo już długo ważona nie była ) ale widzę po pyszczku i udach najbardziej
ale je niewiele i każde karmienie to koszmar więc nie wiem czym to jest spowodowane
dostałyśmy z LENA sporo kasy na moje urodziny i jej i muszę wybyć na zakupy ale nawet nie mam jak i kiedy , chcialabym jeszcze o jakiegoś fryzjera zahaczyć - LENA w sumie niczego nie potrzebuje , muszę kupić jej kilka czapek wiązanych ( bo na wiosnę ma około 30 NIE WIĄZANYCH ) i wszystkie zdziera z łebka więc mamy problem i był plan zakupienia jakiegoś , czegoś na biegunach , konia, misia puchatka innego konia i tego plastwikowego ale dupa ryczy i chce zsiadać, więc może zakupię jej jakiś POJAZD ale jeszcze nie wiem co albo auto albo rower
Lena jak ma dobry humor to potrafi zrobić pa pa , brawo, przy telefonie również HALO BABA ale woli przystawiać mi tel do ucha albo ust, dzieli się chętnie żarciem, wszędzie rozpozna kaczkę i krzyczy "kaka" , wie gdzie jest LEON i na jego widok się ślini i śmieje , wie że LEON robi "hau hau " , kotek "miau" i doskonale zna znaczenie słów TATA, BABA, BABCIA, LEON , CHODŹ SIADAJ , DAJ, ale niestety MAMA nie umie bo nikt jej tego nie uczy ( bo cały czas przebywa ze mną )
uwielbia się kąpać - za każdym razem cała łazienka zalana - ciągle nienawidzi ubierania i balsamowania
po alergiach albo pseudo alergiach nie ma śladu - odkąd je bebiko i wszystko co my jemy od wieprzowiny po chipsy i czekoladę ma piękny i gładki policzek , grzyb też wytępiony
używamy na noc PREMIUM Care w dzień rossamnowskich albo kauflandowskich i jest git majonez ( pod warunkiem ze wkupie nie jest dłużej jak 5 minut , ale nie zdarza się bo od ostaniej sraczki robi gęste i z wielkim trudem wiec wiem kiedy i od razu reaguję )
KOCHAM to dziecko na życie no ale szczerze to uwielbiam jak ktoś ją przejmuje chociaż na godzinkę po południu , wtedy ma czas żeby sobie zapalić i wyjść z psem i takie tam różne )
no to chyba tyle o LENIE
w ogóle to chyba tyle
sory za chaotycznego posta ale spieszę się i pisze co akurat mi się przypomni
aha szukam jakiejś inspiracji na okno w kuchni tu na wsi????????? przejrzałam wszystkie galerie i niczego nie znalazłam ( kuchnie pokazywałam two razy 😉 ) może któraś coś podpowie OLA , Magda i pozostałe bo nie wiem , chyba skończy się na drewnianej żaluzji i tyle , a miała być jakaś zasłona puszczona w kąt i krótka firanka ale nawet nie mam pomysłu na karnisz, na nic 😮
życzę zdrówka wszystkim chorym i zakatarzonym
AISAK , ASIA , NIKOLINA odezwijcie się please
będę tu jeszcze chwilę
buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe Matylda ja tu bywam codziennie, ale zwykle wieczorami jedynie mam czas 🙂
Lena mądra dziewczynka, dużo umie, mój to jakiś nieuk 🙃 ani papa, ani brawo 😁 ale bardziej teraz mu sie przydaje schodzenie na brzuchu z łóżka, a to szybko pojął 😉 ucałuj Leniucha od nas i zaglądaj czasami 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
hehe Matylda ja tu bywam codziennie, ale zwykle wieczorami jedynie mam czas 🙂
Lena mądra dziewczynka, dużo umie, mój to jakiś nieuk 🙃 ani papa, ani brawo 😁 ale bardziej teraz mu sie przydaje schodzenie na brzuchu z łóżka, a to szybko pojął 😉 ucałuj Leniucha od nas i zaglądaj czasami 😘

no ale widzę że Cibie mniej 😉
ja zaglądam tj staram sie raz w tygodniu ,
no u nas nuda , no widzisz WOJTEK poszedł bardziej fizycznie
ja swojej chyba z 1000 razy pokazywałam jak sie schodzi z łóżka/kanapy a i tak nie wie o co kaman , najchętniej spadłaby na głowę , CZORT JEDEN 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Matylda - zdjęć nie pokażę bo zaginął cały mój album z dzieciństwa na poczcie 😞 Wyć mi się chce 😞
Mama wysłała zwykłym listem zamiast poleconym i dupa - nie ma do tej pory a minął ponad tydzień 🥴
I nawet nie mam jak iść tego szukać bo numeru listu ani przesyłki nie ma. Co do podobieństwa to powtarzać się nie będę - moje Lena ma tylko oczy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Matylda - zdjęć nie pokażę bo zaginął cały mój album z dzieciństwa na poczcie 😞 Wyć mi się chce 😞
Mama wysłała zwykłym listem zamiast poleconym i dupa - nie ma do tej pory a minął ponad tydzień 🥴
I nawet nie mam jak iść tego szukać bo numeru listu ani przesyłki nie ma. Co do podobieństwa to powtarzać się nie będę - moje Lena ma tylko oczy 🙂

JAK TO ZAGINĄŁ
ale dupa
to weź ich tam potelepaj
szkoda że nie poleconym
ja też miałam perypetie z tym urzędem i od tamtej pory jakoś tego pilnuje
może jeszcze dojdzie
do mnie KARTKA ŚWIĄTECZNA Z KALISZA SZŁA TERAZ 2 TYG to może jeszcze dojdzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Matylda - zdjęć nie pokażę bo zaginął cały mój album z dzieciństwa na poczcie 😞 Wyć mi się chce 😞
Mama wysłała zwykłym listem zamiast poleconym i dupa - nie ma do tej pory a minął ponad tydzień 🥴
I nawet nie mam jak iść tego szukać bo numeru listu ani przesyłki nie ma. Co do podobieństwa to powtarzać się nie będę - moje Lena ma tylko oczy 🙂

JAK TO ZAGINĄŁ
ale dupa
to weź ich tam potelepaj
szkoda że nie poleconym
ja też miałam perypetie z tym urzędem i od tamtej pory jakoś tego pilnuje
może jeszcze dojdzie
do mnie KARTKA ŚWIĄTECZNA Z KALISZA SZŁA TERAZ 2 TYG to może jeszcze dojdzie

Mamy nowego listonosza który awizuje paczki bez pozostawienia awiza w skrzynce 😮
Poszłam ostatnio na pocztę zadymę zrobić a moja paczka leżała tam od ponad tygodnia i niby 2 razy awizowana. Teraz też bym poszła ale to był zwykły priorytet, mama się nie popisała - nie wiem co ją naszło żeby to wysłać zwykłym listem. Jakby była nasza pani listonosz to bym ją poprosiła o pomoc ale jest jakiś ciul w zastępstwie i w dodatku gamoń nieuprzejmy 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Matylda - zdjęć nie pokażę bo zaginął cały mój album z dzieciństwa na poczcie 😞 Wyć mi się chce 😞
Mama wysłała zwykłym listem zamiast poleconym i dupa - nie ma do tej pory a minął ponad tydzień 🥴
I nawet nie mam jak iść tego szukać bo numeru listu ani przesyłki nie ma. Co do podobieństwa to powtarzać się nie będę - moje Lena ma tylko oczy 🙂


widziałam na żywo i potwierdzam! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
gizelda napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Matylda - zdjęć nie pokażę bo zaginął cały mój album z dzieciństwa na poczcie 😞 Wyć mi się chce 😞
Mama wysłała zwykłym listem zamiast poleconym i dupa - nie ma do tej pory a minął ponad tydzień 🥴
I nawet nie mam jak iść tego szukać bo numeru listu ani przesyłki nie ma. Co do podobieństwa to powtarzać się nie będę - moje Lena ma tylko oczy 🙂

JAK TO ZAGINĄŁ
ale dupa
to weź ich tam potelepaj
szkoda że nie poleconym
ja też miałam perypetie z tym urzędem i od tamtej pory jakoś tego pilnuje
może jeszcze dojdzie
do mnie KARTKA ŚWIĄTECZNA Z KALISZA SZŁA TERAZ 2 TYG to może jeszcze dojdzie

Mamy nowego listonosza który awizuje paczki bez pozostawienia awiza w skrzynce 😮
Poszłam ostatnio na pocztę zadymę zrobić a moja paczka leżała tam od ponad tygodnia i niby 2 razy awizowana. Teraz też bym poszła ale to był zwykły priorytet, mama się nie popisała - nie wiem co ją naszło żeby to wysłać zwykłym listem. Jakby była nasza pani listonosz to bym ją poprosiła o pomoc ale jest jakiś ciul w zastępstwie i w dodatku gamoń nieuprzejmy 😠


ale dupka 😞 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Poczekam do jutra bo okazuje się że list wysłany był we środę tydzień temu. Jest nadzieja, że ktoś odeśle do nadawcy 🥴
A jutro pójdę na pocztę złożyć pisemną skargę - ostatnio im podarowałam ale teraz już nie popuszczę bo ŻADNE listy do mnie nie dochodzą 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...