Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
A właśnie robicie jakieś prezenty typu laurkę dla tatusiów z dziećmi na jutrzejszy dzień?


NIE, w przyszłym roku zrobimy laurkę.
W tym kupiłam prezent ze wstążką dla NAJLEPSZEGO TATY


no a ja się zastanawiam co by tu zrobić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ania - biedaczysko z tej Helenzy 😞 A próbowałaś te plasterki uciskające?
Matylda- moja zużywa 6 na dzień (w tym ok 2-3 w nocy bo ona mi strasznie dużo pije - w nocy ok 4 butelek po 300 ml wody - na szęście udało mi się ją nauczyć pić samą wodę więc to mnie cieszy ale co za tym idzie przesikuje mi pieluchy) ale ostatnio wyczaiłam takie majteczki z Pampersa dla dziewczynek - chyba active girl i są bardziej chłonne - w nocy wystarczy jeden pampers i na szczęście nie przemaka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania - biedaczysko z tej Helenzy 😞 A próbowałaś te plasterki uciskające?
Matylda- moja zużywa 6 na dzień (w tym ok 2-3 w nocy bo ona mi strasznie dużo pije - w nocy ok 4 butelek po 300 ml wody - na szęście udało mi się ją nauczyć pić samą wodę więc to mnie cieszy ale co za tym idzie przesikuje mi piluchy) ale ostatnio wyczaiłam takie majteczki z Pampersa dla dziewczynek - chyba active girl i są bardziej chłonne - w nocy wystarczy jeden pampers i na szczęście nie przemaka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola1983 napisał(a):

Matylda- moja zużywa 6 na dzień (w tym ok 2-3 w nocy bo ona mi strasznie dużo pije - w nocy ok 4 butelek po 300 ml wody - na szęście udało mi się ją nauczyć pić samą wodę więc to mnie cieszy ale co za tym idzie przesikuje mi pieluchy) ale ostatnio wyczaiłam takie majteczki z Pampersa dla dziewczynek - chyba active girl i są bardziej chłonne - w nocy wystarczy jeden pampers i na szczęście nie przemaka.


Wiola 1,2 litra?
Jestem w szoku! 🤪
A to nie wpływa na Jej apetyt w dzień?Dobrze Ci je?
Ja bym chciała żeby Nikola choć 500ml wypijała przez całą dobę ale u nas kończy się na 250ml 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):

Matylda- moja zużywa 6 na dzień (w tym ok 2-3 w nocy bo ona mi strasznie dużo pije - w nocy ok 4 butelek po 300 ml wody - na szęście udało mi się ją nauczyć pić samą wodę więc to mnie cieszy ale co za tym idzie przesikuje mi pieluchy) ale ostatnio wyczaiłam takie majteczki z Pampersa dla dziewczynek - chyba active girl i są bardziej chłonne - w nocy wystarczy jeden pampers i na szczęście nie przemaka.


Wiola 1,2 litra?
Jestem w szoku! 🤪
A to nie wpływa na Jej apetyt w dzień?Dobrze Ci je?
Ja bym chciała żeby Nikola choć 500ml wypijała przez całą dobę ale u nas kończy się na 250ml 🙂



No właśnie je jak szalona i jak koń. A na Majorce tyle się nauczyła pić i teraz pije bardzo dużo zarówno w dzień jak i w nocy ale w nocy to już rekordy pobija.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola dzięki za odp 😉
no moja tez pije od 1l do 1.2 ale w dzień 😮
w nocy tzn między 22.30 a 8.30 nie dostaje nic 🥴
czy śpi czy krzyczy, czy wrzeszczy to dopeiro jak się budzi tak ostatecznie i woła, mama, albo tata to dla mnie znak że czas wstawać 😮 i wtedy dostaje mleko
ale nigdy nie myślałam że w nocy trzeba jej dać pić 😮
moja ma jakiś taki śmieszny kubek około 150 ml i czasem wypije tego 10 dziennie czasem mniej ale dopija z normalnej szklanki
ja już sama nie wiem jak to ma być
ale moja w dzień je niewiele
teraz od upałów to tylko
240 ml mleka jak wstanie , potem jakies przekąski typu chrupka , owoc, sam chleb
potem śpi
potem zupa czyli około 15.00- 16.00
potem łazi
a później już tylko jakaś kasza albo sinlac z czymś albo jakas taka śmieszna z sokiem i później już tylko mleko około 22.00 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia ma stwierdzoną ciążę przez lekarza i kazała przekazać Matyldzie że niestety nie trafiła i nie będzie bliźniaków 🙂 7 tydzień BTW


Ania - mnie w tym terminie może nie być 🥴 Mam zaproszenie na 30-te urodziny w moje rodzinne strony.. Zobaczymy jak to wyjdzie bo strasznie nie chce mi się tam jechać

Tynka - ja nie pisałam o dniach cyklu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola mój tez w nocy pije sporo, myslę że przez to że u nas teraz gorąco i dszno na maxa jest na tym czwartym piętrze, nagrzewa się strasznie a Szymek w ogóle ma fazy i spać nie może jak jest goraco. Ostatni to w samym pampku albo bluzeczce na ramiączka tylko śpi i do tego 2-3 butelki po 150ml w nocy pije.

aha i mój mleka nie chce jeść WCALE. nawet jak jest głodny i mu butle pakuje do buzi to wypluwa. no ale robie mu na śniadanie i kolacje 180ml mleka i na ty kaszke gęstą i to zjada chętnie. Teraz wyczaiłam kaszki z bobovity 5 i 7 zbóż i te kupuje. Albo ryżowo-kukurydzianą z 5 owocami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
tynka83 napisał(a):
Magda ja mam tak koło kości miednicy po lewej stronie, nie wiem jak to napisać ☺️



czyli między pipką a brzuchem? 😜


no to niefortunne miejsce akurat dla laski 😉 chyba że zrobić jak już się ma dzieci porodzone i wiecej mieć się nie zamierza. 🙂 🙂mój nie porozciągany tylko spartolony, dwie rzeczy z brzegu - przy jednej dłoni 4 palce, przy drugiej 3 a anielskie skrzydła bardziej kruka przypominają - więcej wymieniać nie będe 😁 😁 a że na plecach to dowiedziałam się o tych "szczegółach" dopiero w domu 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja miałam jakieś 16 lat jak sobie tatuaż i jakoś nie myślałam o dzieciach ☺️ teraz też o kolejnych nie myśle 😁 dlatego już mogę sobie robić, jest mały, wiec aż tak dużo by nie kosztował, chociaż żeby go przykryc to muszę zrobić coś większego ale póki co mam inne wydatki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
no to faktycznie 🙂

Nikssa - nie wiem dlaczego, ale Cię nie zrozumiałam... 🙂 Czytam dwa razy i nic z tego nie wiem 🙃


hehe no troche chaotycznie mi to wyszło
ja mam upadłego anioła na plecach wiec sie nie porozciagał ale od samego początku wykonanie pozostawia wiele do życzenia. no ale na razie cierpie bo 400-500 zl nie wywale niestety zeby sobie to naprawic 🤢 🤢
a no i te anioł ma w jednej dłoni 3 a w drugej 4 palce, i skrzydła beznadziejnie wyszły bo jakies takie "krucze" 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...