Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

No ja właśnie wiem Ola o tym, że żeby skorzystać z macierzyńskiego potrzebuję ważnej leg ub. i stąd mój strach, bo ona podbita ważna jest tylko przez miesiąc 😁 a moja ma datę jeszcze grudniową 😁
a dłuższe macierzyńskie jest już od 2010 bodajże, jeżeli dobrze pamiętam 😜
no i jest jeszcze tacierzyńskie 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
i znowu nikogo NIET oj dziewczyny dziewczyny przez Was znowu chyba muszę iść spać

jak to nikogo? a ja? a brechti? to niby nikt? 😮

ale wydawało mi się że jakoś długo WAS nie ma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
brechti napisał(a):
Teraz lepiej, żeby żaden szpital nie omówił mi przyjęcia i opieki!

nie może Ci odmówić, zawsze mogą Ci jednak powiedzieć że nie mają miejsc.. 🥴

dobra no to po co chcą dowód ubezpieczenia przy przyjęciu do szpitala???????????


żeby wiedzieli czy mają za ciebie płacić ze szpitalnej kasy czy mogą starać się o refundację twojego leczenia ? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
brechti napisał(a):
Teraz lepiej, żeby żaden szpital nie omówił mi przyjęcia i opieki!

nie może Ci odmówić, zawsze mogą Ci jednak powiedzieć że nie mają miejsc.. 🥴

dobra no to po co chcą dowód ubezpieczenia przy przyjęciu do szpitala???????????

ich zapytaj... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko mi się siedzi przed kompem z brzuchem. Jeszcze Witek uparł się kopać mnie po pęcherzu 😮 😮
Wiecie ile mi teraz schodzi papieru toaletowego dziennie ? ! 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Masssakra jakaś..niedługo w ramach oszczędności jakiejś szmaty wielorazowej zacznę używac 😁 😁 😁 😁

a, no miałam powiedzieć że z tych właśnie powodów uciekam: dobrej nocy Wszystkim życząc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutliputli napisał(a):
No ja właśnie wiem Ola o tym, że żeby skorzystać z macierzyńskiego potrzebuję ważnej leg ub. i stąd mój strach, bo ona podbita ważna jest tylko przez miesiąc 😁 a moja ma datę jeszcze grudniową 😁
a dłuższe macierzyńskie jest już od 2010 bodajże, jeżeli dobrze pamiętam 😜
no i jest jeszcze tacierzyńskie 😁 😁

nie wszyscy mają tacierzyński
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
Ciężko mi się siedzi przed kompem z brzuchem. Jeszcze Witek uparł się kopać mnie po pęcherzu 😮 😮
Wiecie ile mi teraz schodzi papieru toaletowego dziennie ? ! 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Masssakra jakaś..niedługo w ramach oszczędności jakiejś szmaty wielorazowej zacznę używac 😁 😁 😁 😁

a, no miałam powiedzieć że z tych właśnie powodów uciekam: dobrej nocy Wszystkim życząc 🙂

pożycz sobie od Witka pieluchę tetrową 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
No ja właśnie wiem Ola o tym, że żeby skorzystać z macierzyńskiego potrzebuję ważnej leg ub. i stąd mój strach, bo ona podbita ważna jest tylko przez miesiąc 😁 a moja ma datę jeszcze grudniową 😁
a dłuższe macierzyńskie jest już od 2010 bodajże, jeżeli dobrze pamiętam 😜
no i jest jeszcze tacierzyńskie 😁 😁

taaa 🙂 ja się dowiedziałam dzisiaj dopiero, a pytałam o legitymację bo ten dokument już praktycznie nie funkcjonuje 🙂 ja już nie używam chociaż mam założoną ale wiem że już nie wydają takowych 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutliputli napisał(a):
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
brechti napisał(a):
Teraz lepiej, żeby żaden szpital nie omówił mi przyjęcia i opieki!

nie może Ci odmówić, zawsze mogą Ci jednak powiedzieć że nie mają miejsc.. 🥴

dobra no to po co chcą dowód ubezpieczenia przy przyjęciu do szpitala???????????


żeby wiedzieli czy mają za ciebie płacić ze szpitalnej kasy czy mogą starać się o refundację twojego leczenia ? 😉

aha
ale ja jednak się ubezpieczę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
No ja właśnie wiem Ola o tym, że żeby skorzystać z macierzyńskiego potrzebuję ważnej leg ub. i stąd mój strach, bo ona podbita ważna jest tylko przez miesiąc 😁 a moja ma datę jeszcze grudniową 😁
a dłuższe macierzyńskie jest już od 2010 bodajże, jeżeli dobrze pamiętam 😜
no i jest jeszcze tacierzyńskie 😁 😁

taaa 🙂 ja się dowiedziałam dzisiaj dopiero, a pytałam o legitymację bo ten dokument już praktycznie nie funkcjonuje 🙂 ja już nie używam chociaż mam założoną ale wiem że już nie wydają takowych 🙂


niestety: moja dentystka z przychodni jeszcze studenckiej 😁 nie uznaje innego dokumentu potwierdzającego ubezpieczenie, dlatego jej ważności ciągle pilnuję 😁 w końcu nigdy nie wiadomo kiedy zęby zabolą 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
No ja właśnie wiem Ola o tym, że żeby skorzystać z macierzyńskiego potrzebuję ważnej leg ub. i stąd mój strach, bo ona podbita ważna jest tylko przez miesiąc 😁 a moja ma datę jeszcze grudniową 😁
a dłuższe macierzyńskie jest już od 2010 bodajże, jeżeli dobrze pamiętam 😜
no i jest jeszcze tacierzyńskie 😁 😁

taaa 🙂 ja się dowiedziałam dzisiaj dopiero, a pytałam o legitymację bo ten dokument już praktycznie nie funkcjonuje 🙂 ja już nie używam chociaż mam założoną ale wiem że już nie wydają takowych 🙂


niestety: moja dentystka z przychodni jeszcze studenckiej 😁 nie uznaje innego dokumentu potwierdzającego ubezpieczenie, dlatego jej ważności ciągle pilnuję 😁 w końcu nigdy nie wiadomo kiedy zęby zabolą 😉

a ile ona ma lat tzn dentystka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
Cześć babulki 😁
Poczytałam coście napisały i cieszę się bardzo z informacji, że jednak 22 tyg jest macierzyńskiego 🙂
Czyli rozumiem, że to ja powinnam o tym poinformować pracodawce tak? 😁
Wam też pracodawca wysatwia co miesiąc RUMUa czy jakoś tak?

tak, Ty musisz powiadomić pracodawcę że chcesz wykorzystać dodatkowe 2 tygodnie, ja też dostaję pasek wynagrodzeń ale to praktycznie to samo co RMUA 🙂 dopiero za grudzień nam dali 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
ale mam fajną ilośc oklasków 😁

już nie masz - zepsułam Ci zabawę 😁

ja chciałam to zrobić 😠 😠 😠

a wiesz co ja chcę? 😁

nie wiem
a co chcesz????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
ale mam fajną ilośc oklasków 😁

już nie masz - zepsułam Ci zabawę 😁

ja chciałam to zrobić 😠 😠 😠

a wiesz co ja chcę? 😁

nie wiem
a co chcesz????????

żeby mi "tamto" zniknęło i nie bolało... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny. Wróciłam!!!!

Ale było fajnie.
W piątek popołudniu dojechaliśmy do Zakopca - pogoda pod zdechłym azorkiem - masakra jakaś ale chmury wisiały wysoko więc widać było górki. Lało jak z cebra i błota w ch...... (trzy dupy) 🙂 🙂 🙂
Ale myślę sobie - trudno - będzie co ma byc.
W nocy wiało tak że myślałam że chatkę zdmuchnie a rano - tak koło 7 jak wstałam się odsiusiac to na zewnątrz taka zamieć śnieżna była że świata nie było widać 🤪 🤪 O 9 rano pogoda mnie zaskoczyła na maksa - piękne górki i bezchmurne niebo z cudownym słonkiem. Śniegu nasypało że HEJ!! 😆 😆 Myślałam że oszaleje z radości 🙂 🙂 🙂 🤪 😁 😆
Przed południem wybraliśmy się na Krupówki i Gubałówkę - chodziliśmy w sumie z 3 godziny ale dla mnie to jak maraton. Zero kondycji. Już wiem że do porodu więcej "takich ekscesów" nie będzie. Tak mnie bolał kręgosłup i nogi że tej nocy kiepsko spałam. W każdym razie tak czy owak opłaciło się bo widoki cudne.
Dzisiaj z kolei byliśmy w tej karczmie co ją Gesslerowa Rewolucjonizowała i powiem wam że tam jakieś oblężenie było 😮 😮 Nam się jeszcze udało ale inni po 30 min na miejsce czekali!! 😮 Szok!! Ale kwaśnica i baranina pierwsza klasa (chociaż tanio nie było).

W kwestii wychodzenia z łóżka (bo widziałam że Kasia i Ola się niecierpliwiły 😜 😜) to jestem w szoku ale mój jak zobaczył - babciną koszulę (autentycznie pożyczyłam nówkę od babci) to mi powiedział że ściemniam i jest super seksowna 🤪 🤪 😮 😮 I go na amory zebrało ale niestety tym razem to ja nie byłam chętna na bara bara. Coraz gorzej się czuję. Źle mi się oddycha i mam taką zadyszkę (nawet jak mówię) że ani mi w głowie figle 🤨 🤨

Najgorsze jest to, że wróciłam jakaś taka zmęczona do domu jakbym tam pole przeorała 🤔 🤔

Stęskniłam się za wami więc już dzisiaj napisałam. A poniżej przesyłam parę fotek widoczków 🙂

[URL=http://www.iv.pl/][IMG]http://www.iv.pl/images/58014132654159841646.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://www.iv.pl/][IMG]http://www.iv.pl/images/95635920671422566840.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://www.iv.pl/][IMG]http://www.iv.pl/images/82649083729463745992.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...