Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

brechti napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
ta udało się z mieszkaniem ale jak na razie to mnie przeraża wszystko - te formalności....


aaa to niedługo na swoim będziecie!


taa niedługo.... moze w tym miesiacu uda nam się podpisac umowe. a gdzie jeszcze jakas firma i prace wykonczeniowe, pewnie jeszcze z pół roku się zejdzie. 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
brechti napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
ta udało się z mieszkaniem ale jak na razie to mnie przeraża wszystko - te formalności....


aaa to niedługo na swoim będziecie!


taa niedługo.... moze w tym miesiacu uda nam się podpisac umowe. a gdzie jeszcze jakas firma i prace wykonczeniowe, pewnie jeszcze z pół roku się zejdzie. 🥴


pół roku, rok, nie ważne...
ważne, że już swoje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
brechti napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
ta udało się z mieszkaniem ale jak na razie to mnie przeraża wszystko - te formalności....


aaa to niedługo na swoim będziecie!


taa niedługo.... moze w tym miesiacu uda nam się podpisac umowe. a gdzie jeszcze jakas firma i prace wykonczeniowe, pewnie jeszcze z pół roku się zejdzie. 🥴

no ale później to już bedzie wszystko co najlepsze.. 🙂 🙂 tzn. urządzanie 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja córa dzisiaj wychodziła z przedszkola z okrzykiem "dentystaaaaaa!!! kocham dentysteeeeeeeeeeee!!" 😜 😉
są i takie dzieci 🙃 😁 🙃

aa brechti nie dziwie sie ojcu bo co to za obiad bez mięsa :P mój R. tez by się krzywił chociaż nie powiem dzisiaj go zapchałam jajkiem sadzonym i brokułami 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
Ola dzieki. Na razie zobacze czy pomoże linomag i ten kminek bo dzis kupilam jak do jutra wieczora nie bedzie poprawy to inne sposoby bede probowala zastosowac 🙂

no to trochę mało czasu, jak piszesz że ma skorupkę, przynajmniej 3 dni Ci są potrzebne - tak myślę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
Ola dzieki. Na razie zobacze czy pomoże linomag i ten kminek bo dzis kupilam jak do jutra wieczora nie bedzie poprawy to inne sposoby bede probowala zastosowac 🙂

no to trochę mało czasu, jak piszesz że ma skorupkę, przynajmniej 3 dni Ci są potrzebne - tak myślę 🙂


aha to poczekam 3 dni nie znam sie na tym ja bym chciala zeby zniklo w ciagu godziny najlepiej bo takto sie strasznie wkurzam ze nic nie pomaga 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
Ola dzieki. Na razie zobacze czy pomoże linomag i ten kminek bo dzis kupilam jak do jutra wieczora nie bedzie poprawy to inne sposoby bede probowala zastosowac 🙂

no to trochę mało czasu, jak piszesz że ma skorupkę, przynajmniej 3 dni Ci są potrzebne - tak myślę 🙂


aha to poczekam 3 dni nie znam sie na tym ja bym chciala zeby zniklo w ciagu godziny najlepiej bo takto sie strasznie wkurzam ze nic nie pomaga 😠 😠 😠

pewnie jej to dokucza bidulce 🥴
poczekaj, poszukam czegoś jeszcze w necie skutecznego, może coś znajdę 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka, moja też się niedawno odparzyła, miała mocno zaczerwienione wiadomo co i jeszcze w pachwinach, nawet skóra zaczęła jej schodzić.
Po 1-2 dniach mimo moich usilnych starań nie było poprawy, ale na 3 dzień już tak.
I powiem Ci, co robiłam:
-przy KAŻDYM (częstym) przewijaniu szłam z gołodupcem pod kran i jej myłam pupencję samą wodą
- dodatkowo przemywałam bratkiem, ale to na początku bo później już pod kran chodziłam
-pozwalałam jej jak najdłużej być bez pampka (co czasem kończyło się obsikaniem tego i owego ale no cóż)
-pampka zakładałam na dokładnie wysuszoną pupkę, posmarowaną grubą warstwą kremu na odparzenia

Sama byłam zdziwiona, bo to drugi raz kiedy mi się odparzyła i za bardzo nie wiem jak i od czego. No i za pierwszym razem wyglądało to gorzej a szybciej się zagoiło. Teraz już jest ok tak na 85%, troszkę jeszcze gdzieniegdzie ma zaczerwienione.

Piszę to, bo to co mi pomogło szybko pierwszym razem za drugim już nie było takie ekstra i pewnie nie ma jednej najlepszej metody na odparzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CZeść dziewczynki! Ja tylko na chwile, nie mam czasu nadrabiac..tyle mnie nie ma, bo internetu nie mam 😠 modem sie spieprzyl, jutro bede jechala i maja mi dac nowy.. Klaudia zabij mnie, zapomnialam o naszym spotkaniu i nawet sie nie odezwalam, tak mi głupio.. 🙃
u nas wszystko ok, jestesmy w Elblagu odwiedzamy rodzinke i znajomych 🙂 tęsknię za WaMI, mam nadzieje, ze polepszylo sie tutaj.. niedlugo powroce 🙂
buziaczki dla Was mamusie i dla szkrabow 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...