Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
eunia91 napisał(a):
hej święta i po 🙂
to teraz jakaś dietka 😁

ja też mam zamiar od nowego roku 1200 albo 1000 kalorii stosować ale nie wiem jak długo dam radę 😁

ja mam problem bo dalej karmię i nie wiem jaką mogę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
eunia91 napisał(a):
hej święta i po 🙂
to teraz jakaś dietka 😁

ja też mam zamiar od nowego roku 1200 albo 1000 kalorii stosować ale nie wiem jak długo dam radę 😁

oł noł, żadne 1000 kcal 😁 ja tak szybko schudłam, ale później nadrobiłam jak zaczęłam jeść normalnie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eunia91 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
eunia91 napisał(a):
hej święta i po 🙂
to teraz jakaś dietka 😁

ja też mam zamiar od nowego roku 1200 albo 1000 kalorii stosować ale nie wiem jak długo dam radę 😁

ja mam problem bo dalej karmię i nie wiem jaką mogę...

wow, ale super.. 🙂 tylko cycem, czy MM też podajesz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
eunia91 napisał(a):
hej święta i po 🙂
to teraz jakaś dietka 😁

ja też mam zamiar od nowego roku 1200 albo 1000 kalorii stosować ale nie wiem jak długo dam radę 😁

oł noł, żadne 1000 kcal 😁 ja tak szybko schudłam, ale później nadrobiłam jak zaczęłam jeść normalnie 🤢

E tam, ja muszę spalić ten tłuszcz z brzucha - nie boję się efektu jojo bo będę ćwiczyć 🙂 Ogólnie i tak już jest całkiem nieźle skoro Kasia ostatnio powiedziała że chuda jestem a mama skomentowała że schudłam dużo od października 🙃
Najgorsza to ta wiotka, rozciągnięta skóra na brzuchu 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Klaudia - super foto w awatarze - młody będzie laski rwał na ten błękit oczu i dołeczki w policzkach 😉

dziękuję, ale właśnie zmieniłam 😁 fakt, oczy ma zajebiaszcze i nie wiem po kim takie błękitne 😮

No ja też nie wiem po kim, materacem nie byłam 😁

A co do zdjęcia to moim zdaniem tamto było ładniejsze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Klaudia - super foto w awatarze - młody będzie laski rwał na ten błękit oczu i dołeczki w policzkach 😉

dziękuję, ale właśnie zmieniłam 😁 fakt, oczy ma zajebiaszcze i nie wiem po kim takie błękitne 😮

No ja też nie wiem po kim, materacem nie byłam 😁

A co do zdjęcia to moim zdaniem tamto było ładniejsze 🙂

aj noł, dlatego odmieniłam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra powiedzmy że mam się do czego odnieść he he
dziękujemy za komplementy - jeśli szczere to dziękuje wiecie nie o to i chodziło , chciałam WAM ją tylko pokazać
parę osób pzez święta mi powiedziało że urosła, że się zmieniła ale ja tego nie widzę - ja zapomniałam że ona kiedyś była noworodkiem- nawet sobie tego nie wyobrażam , jak dla mnie podobna do P. a raczej do jego siostry i 5 letniej siostrzenicy , układ twarzy , nos , usta wszystko tak samo jak miała wiktoria jak była w jej wieku , tylko tamta była pulpetem ( teraz ma 5 lat i waży 14 kg 😮 ) i długo była łysa , ale bardzo podobne do siebie
a faktycznie LENA to radosne dziecko ( jeśli nie marudzi 😁 ) wystarczy do niej cmoknąć, pomachać , coś pokazać a szczerzy się pół godziny , ostatnio polubiła misie pluszowe, miętoli je jak tylko może i się przytula
jeśli jest rozluźniona i nic jej nie dolega to w domu ( nawet przy obcych ) potrafi się najpierw zawstydzić ( robi taką śmieszną minę i głowę spuszcza w dół) a potem dokazuje i rozśmiesza i zaczepia innych- jak nic się nie dzieje to sama "zaczepia" krzycząc coś podobnego do "ej"
Ola tak to zdjecie przy oknie smutne ale w mieście nie mamy balkonu tylko jest taka krata a raczej barierka zabezpieczająca przy drzwiach a tu chodziło o to że tydz temu w sobotę spadł pierwszy śnieg i jak ona to zobaczyła to nie dała się od okna odkleić - przed 20 minut intensywnego opadu dziecka nie było po prostu tak se siedziała , trzymając ręką za ramę (podpierając sie) i patrzyła , tak symbolicznie założyłam jej czapkę i nawet tego nie zauważyła 😮
Ola cieszę się że wyjazd do mamy się udał - u mnie może byłoby podobnie gdybym widziała mamę nie "tak często' a tak to tylko fochy i ciągłe pretensje o to jak żyję i z kim żyje ) bo przecież mama ślepa nie jest i widzi co się dzieje
a pocałunku cholernie zazdroszczę 😞 ja tu już z P. ze dwa lata się nie całowałam ze względu na mój "nieświeży" oddech ( bojam sie że wyczuje że paliłam 😁 )
ale za to pamiętam mój pierwszy pocałunek ( również z nim bo z kim ??? jak nie z nim 🥴 ) to było właśnie w Boże Narodzenie 9 lat temu 😁 ło matko ale to było wydarzenie 🤪
a co do pierścionka to czekaj cierpliwie bo pewnie warto
ja swój dostałam w wigilie ale go nie przyjęłam , drugie podejście było w sylwestra i udało się ( tylko nie wiem czy z perspektywy czasu moge tak napisać 🥴 ) a teraz zastanawiam się czy go nie sprzedać i obrączek też bo mi kasa potrzebna 🤢
Anet cieszę się że ŚWIĘTA a zwłaszcza chrzciny się udały i balety też 😉- jeśli możesz to napisz dlaczego rodziców Karola nie było ( bardzo mnie to interesuje ze względu na moją sytuację bo zastanawiam sie czy tylko u mnie te relacje są skopane czy jeszcze u kogoś też )
Eunika napisz coś więcej niż tylko o diecie
Klaudia to napisz coś tam upichciła na tą swoją wigilie bo z Ciebie chyba taka kucharka jak i ze mnie 😁
i jak wasze dzieci się zachowywały na wigilii?? bo moja była po drzemce i całą "modlitwę" i żarcie siedziała ze smokiem i nie wiedziała o co kaman ale później jak się rozkręciła to aż się spociła - niestety padła równo o 22.00
ja dostałam mnóstwo kasy i myślę o kupnie mebli dla LENY do miasta ale nie wiem czy warto bo nie wiem jak to wszystko się poukłada 🥴
i teściowa mnie zaskoczyła w tym roku bo była u nas już dwa razy 😁 ( dziś pojechała w pizdu 😉 ) i nie wiem czy chciała mnie przekupić czy widzi co się dzieje bo dała mi mnóstwo kasy ( w tajemnicy przed P. 🤢 ) w ogóle dziwna sprawa - miałam z nią taką rozmowę że czułam jakbym z matką albo przyjaciółką gadała a nie z teściową
to chyba wsio
nie wiem co teraz działo się na forum bo pisałam tego posta pół godziny 😁
aha
ja kupiłam sobie buty w jakimś zwykłym sklepie za 69,99 i wiem że ani razu ich nie założę 😞
aha
pewne życiowe decyzje podjęte i wiosną czekają mnie trzy ważne egzaminy ( w tym sprawnościowe) dlatego biorę się za siebie i od wczoraj biegam 3 km 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki.
A ja nie wyrabiam moje dziecko to mały isty szatan się zrobił 🥴
przebranie mu pampersa to jakaś katastrofa wierzga się miota ryczy wyrywa...nie wiem co robić czasem przebieram go jak stoji bo teraz już robi to non stop.
Zapierdziela na czworaka z prędkością światła 😁 😁 jest co robić wszędzie go pełno 🙂
Matylda co do tych kontaktów rodzinnych moja teściowa nie widziała swojego wnuczka jeszcze nigdy pomijając jedno zdjęcie które dostała od P, bo nie ode mnie i myślę że tak już będzie zawsze.....smutne ale prawdziwe! mnie to jakoś nie boli bo nie uważam tej kobiety za nikogo ważnego w moim życiu ani życiu mojego dziecka lepiej nie mieć takiej babci( nawet nie zasługuje na to określenie) stara K... 😠 😠 😠 😠
Więc jak napisałam sama Matylda nie jesteś
Co do Witka ja sobie takiej sytuacji nie wyobrażam sobie nawet nie chce o tym myśleć sorki...serce mi pęka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o nikogo nie ma no cóż mam pytanie......pamiętam kiedyś przesyłałyśmy sobie na maila książki czy było tam coś o wychowaniu dziecka od małego???
Chciała bym coś przeczytać aby od początku wykluczyć pewne zachowania negatywne młodego tylko nie mam o tym pojęcia 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
o nikogo nie ma no cóż mam pytanie......pamiętam kiedyś przesyłałyśmy sobie na maila książki czy było tam coś o wychowaniu dziecka od małego???
Chciała bym coś przeczytać aby od początku wykluczyć pewne zachowania negatywne młodego tylko nie mam o tym pojęcia 😞

To ja mam te książki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andziucha napisał(a):
dobry 🙂

dobry 🤪
myślałam dziś o Tobie 🙂




Ewela ja żadnej książki nie czytałam tj ostatnio coś w podstawówce 😉 w Pustyni i w puszczy czy coś tam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andziucha napisał(a):
gizelda napisał(a):
Andziucha napisał(a):
dobry 🙂

dobry 🤪
myślałam dziś o Tobie 🙂




Ewela ja żadnej książki nie czytałam tj ostatnio coś w podstawówce 😉 w Pustyni i w puszczy czy coś tam

Ooo chociaz ktos przez chwile pomyslal o mnie 🙂

co tam u WAS ???
miała być fotka z włosami
zapodaj coś świątecznego w roli głównej z Fabianem
o już coś widzę ale słabo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...