Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
ej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
no co trzeba do tej wróżby z pieniążkiem , różańcem książką ???????????????
please help
i co które oznacza ????
bo u mnie się tego nie robi ale dla zabawy chciałam spróbować 🤨


ja dalam pieniadze,rozaniec,dlugopis,kieliszek,kluczyki od autka,sluchawki lekarskie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
ej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
no co trzeba do tej wróżby z pieniążkiem , różańcem książką ???????????????
please help
i co które oznacza ????
bo u mnie się tego nie robi ale dla zabawy chciałam spróbować 🤨


kładziesz tak ok 5 rzeczy które ci sie kojarzą z jakimś zawodem/tym kim ma byc w przyszłości. Nie ma konkretnych. tzn tak mi sie zdaje. i tak zawsze coś "świętego" (różaniec) jakos że księdzem/zakonnicą ma być , kieliszek - dla alkoholika, pieniążek dla kasiastego, książka, długopis dla uczonego i nie wiem w sumie co tam jeszcze moze byc bo dawno na roczku nie byłam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niksssa napisał(a):
gizelda napisał(a):
ej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
no co trzeba do tej wróżby z pieniążkiem , różańcem książką ???????????????
please help
i co które oznacza ????
bo u mnie się tego nie robi ale dla zabawy chciałam spróbować 🤨


kładziesz tak ok 5 rzeczy które ci sie kojarzą z jakimś zawodem/tym kim ma byc w przyszłości. Nie ma konkretnych. tzn tak mi sie zdaje. i tak zawsze coś "świętego" (różaniec) jakos że księdzem/zakonnicą ma być , kieliszek - dla alkoholika, pieniążek dla kasiastego, książka, długopis dla uczonego i nie wiem w sumie co tam jeszcze moze byc bo dawno na roczku nie byłam 😉

OK jak Andziucha napisała - nie mam nic lekarskiego to położę młotek
może wybierze i będzie lubiła prace domowe jak ja 😉
a tak serio to myślałam że są jakieś specjalne wytyczne co trzeba ale skoro NIE to położe co znajdę

mimo że na miesięcznice nie składam życzeń to dla SZMKA owszem bo żadna nie pamiętała
BUZIAKI SŁOŃCE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzięki cioteczki 😘
panicz śpi a ja obiad wstawiłam i nie mam co robić 🙃 🙃 była u mnie znajoma, wzięła wór ciuchów po młodym - miałam trzymać dla siostry ale pierdziele, drzwi do komórki mi się nie domykają a ona zanim się dzieciaka dorobi to ja już babcią zostane 😁 😁
idem zajarać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
A ja nimam co robic 🙂
nuda taka konkretna bo maly tez spi wiec nie mam z kim sie powyglupiac na lozku 🙂


napawaj sie tymi chwilami spokoju bo potem to juz ciezko bedzie wycentrowac tak zeby oboje spali 😁 😁 ja ze swoimi jebca nieraz dostaje jak szalec zaczynaja a z dwójką takich małych brzdąców to łohohoooo 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niksssa napisał(a):
Andziucha napisał(a):
A ja nimam co robic 🙂
nuda taka konkretna bo maly tez spi wiec nie mam z kim sie powyglupiac na lozku 🙂


napawaj sie tymi chwilami spokoju bo potem to juz ciezko bedzie wycentrowac tak zeby oboje spali 😁 😁 ja ze swoimi jebca nieraz dostaje jak szalec zaczynaja a z dwójką takich małych brzdąców to łohohoooo 🙂 🙂

chwila ciszy i relaksu przed komputerem 🙂
tak pozniej moze mi sie nie udac to wpadac czesto 🥴 wpadne tylko po porodzie opisac rzeznie hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Buziaki dla Szymka 🙂

Ja witaminę D podaję i będę podawać przynajmniej do momentu zarośnięcia ciemienia. Zresztą teraz czaszka rośnie więc potrzebna jest do jej budowy. W tym linku co podała Andzia jest napisane że wit. D umożliwia wchłanianie wapna w jelitach.. Ja tam wolę podać niż żeby się dziecko krzywicy nabawiło czy potem miało słabe kości i zęby. Mi też tak jak Andzi lekarz mówił że co najmniej do 2 roku życia mam dawać 🙂

Marina pojechała, Anielka cudna i jak się z Józiem kochają ☺️ Ale stwierdzam że chyba nie chcę synka 😁 Matko dziewczynka to i przyjdzie się przytulić i pobawi się ładnie a chłopak lata i broi i upilnować go nie można 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Buziaki dla Szymka 🙂

Ja witaminę D podaję i będę podawać przynajmniej do momentu zarośnięcia ciemienia. Zresztą teraz czaszka rośnie więc potrzebna jest do jej budowy. W tym linku co podała Andzia jest napisane że wit. D umożliwia wchłanianie wapna w jelitach.. Ja tam wolę podać niż żeby się dziecko krzywicy nabawiło czy potem miało słabe kości i zęby. Mi też tak jak Andzi lekarz mówił że co najmniej do 2 roku życia mam dawać 🙂

Marina pojechała, Anielka cudna i jak się z Józiem kochają ☺️ Ale stwierdzam że chyba nie chcę synka 😁 Matko dziewczynka to i przyjdzie się przytulić i pobawi się ładnie a chłopak lata i broi i upilnować go nie można 😁

nie no ale chyba nie każdy chłopak ???????????? 😮
czy każdy ?????????????????????????? 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też daje wit, - mam to w zaleceniach w ksiązeczce zdrowia do 2 rż, i każdy lekarz kazał mi koniecznie dawać, a jak przyznałam się do tygodniowej przerwy to dostałam opierdziel..

Ola dasz mi przepis na to mięsko (chyba karkówkę) do kanapek?
I byś jakieś zdjęcia pokazała ze spotkania 🙂
Ja tez chcem drugą córeczkę i mój Ł. też 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

linkaa napisał(a):
hEJ 🙂

]WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DL LENKI 🙂 :*

Magda kubuś jest super tylko u mnie Majka chce go dusic jak go widzi 🙂


zdecydowałaś się na Kubusia?? Moja Nikola tez go tak przytula ze mało go nie zadusi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Buziaki dla Szymka 🙂

Ja witaminę D podaję i będę podawać przynajmniej do momentu zarośnięcia ciemienia. Zresztą teraz czaszka rośnie więc potrzebna jest do jej budowy. W tym linku co podała Andzia jest napisane że wit. D umożliwia wchłanianie wapna w jelitach.. Ja tam wolę podać niż żeby się dziecko krzywicy nabawiło czy potem miało słabe kości i zęby. Mi też tak jak Andzi lekarz mówił że co najmniej do 2 roku życia mam dawać 🙂

Marina pojechała, Anielka cudna i jak się z Józiem kochają ☺️ Ale stwierdzam że chyba nie chcę synka 😁 Matko dziewczynka to i przyjdzie się przytulić i pobawi się ładnie a chłopak lata i broi i upilnować go nie można 😁

hehehe cos w tym jest ze rojberki wieksze, ale tulic sie tula 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
a ja nie pamiętam żeby mi kazano podawać witaminę D - wiem ze podawałam razem z K dopóki obie się nie skończyły 😮
a w tym artykule co Angela podała pisze aby dzieciom karmionym MM nie podawać 🥴

Zapytaj pediatry, a Lena ma ciemię jeszcze? Wiem że Kasia Tutli dostała zjebkę bo przez to Witkowi ciemię za szybko zarosło 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magda - nie ma przepisu - robisz wg uznania - ja pekluję na całą noc w soli i ziołach (smaruję mięso oliwą, robię dziurki nożem, wkładam w te dziurki połówki czosnku, posypuję majerankiem i solą) i zostawiam na noc w lodówce. Potem piekę w zależności od wagi - tak 1,5-2 h kilogramowy kawałek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem w domku już 🙂 Fajnie było 🙂

Józio śpi , ANielka wcina rybke pieczoną

Ola, Anielka całą drogę nawijałą o Lence. I tylko mówiła mi , że pojedziemy jeszcze do cioci i Lenki i babci prawda?? Ja mówię , że pewnie pojedziemy. Anielka i ciocia, zrobi pyszne kluseczki i ciasto ☺️ ☺️ ☺️
jednym słowem jej się strasznie spodobało 🙂 dziękujemy Ci bardzo za bardzo mile spedzony czas 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
gizelda napisał(a):
a ja nie pamiętam żeby mi kazano podawać witaminę D - wiem ze podawałam razem z K dopóki obie się nie skończyły 😮
a w tym artykule co Angela podała pisze aby dzieciom karmionym MM nie podawać 🥴

Zapytaj pediatry, a Lena ma ciemię jeszcze? Wiem że Kasia Tutli dostała zjebkę bo przez to Witkowi ciemię za szybko zarosło 🥴

wiesz co LENA ma ciemię
tj to górne i to nawet spore , tylko włosów teraz ma więcej i nie widać że pulsuje ale dziura dosyć spora , w sumie myślałam że powinno już tego nie byc
a kiedy to ma się zrosnąć ????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...