Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
no ja tez sie czesto WKURWIAM za przeproszeniem ii mam ochote wyszarpac dzieciuchy ze sa takie niegrzeczne ale od kiedy mam Nele to akurat dla tych najmlodszych jestem wyrozumiala 😉 😉
mia jest irlandka, je bardzo duzo, jest grupa kluseczka normalnej wielkosci poza stopami 🙂 a jej mama ma 16 lat i chodzi do szkoly normalnie i dlatego mala jest w przedszkolu od kiedy skonczyla 2 miesiace.... taki lajf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Bry 🙂

Dagi - a niby dlaczego Nela nigdy nie będzie jadła czekolady? Przez wzgląd na mleko, na laktozę? 🤔 Przecież w takiej gorzkiej są go znikome ilości to po pierwsze, po drugie moja też jest uczulona na laktozę ale ani masło ani śmietana jej nie szkodzą zupełnie - zero reakcji alergicznej. Spróbuj dać jej normalnego masła a nie tam sojowego, tylko żeby ona chciała jeść... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
gizelda napisał(a):
OLA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
z czego , skąd, z jakiego sklepu była ta sukienka co ostatnio pokazywałaś ta biała ( chyba ☺️ ) bez rękawów ???????????????????

Która biała? Jakiej firmy? 🤔

kurde no właśnie jakbym wiedziała która i jakiej firmy to bym nie pytała
bo pokazłąś te dwie dla siebie na komunię i ja pytam o tą druga co Ci napisałam że ta mi się bardziej podoba i będzie ci pasowała , ta bez rękawów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
gizelda napisał(a):
OLA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
z czego , skąd, z jakiego sklepu była ta sukienka co ostatnio pokazywałaś ta biała ( chyba ☺️ ) bez rękawów ???????????????????

Która biała? Jakiej firmy? 🤔

kurde no właśnie jakbym wiedziała która i jakiej firmy to bym nie pytała
bo pokazłąś te dwie dla siebie na komunię i ja pytam o tą druga co Ci napisałam że ta mi się bardziej podoba i będzie ci pasowała , ta bez rękawów

http://moda.allegro.pl/szykowna-princeska-z-dzianiny-ecri-roz-s-36-i2219326674.html
ta? 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
raczek88 napisał(a):
heheh Lenka bardzo podobnie zachowuje sie do julka tyle samo nawija 🙂 pyszczek sie nie zamyka a jak idziemy na spacer to wszystko jedzie i na caly glos

no my teraz na wsi jesteśmy ale teraz jak wychodzę z nią na ulicę to jej smoka pakuje do buzi , bo mi tam to nie przeszkadza że dziamoli i nikomu innemu też nie z resztą się tym nie przejmuję
tylko ta mordka cały czas otwarta a nie chce żeby "łykała" ten wiatr
a ona jeszcze w trakcie tej gadki właśnie tak zasysa to powietrze jakby się "dziwiła "
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
gizelda napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
gizelda napisał(a):
OLA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
z czego , skąd, z jakiego sklepu była ta sukienka co ostatnio pokazywałaś ta biała ( chyba ☺️ ) bez rękawów ???????????????????

Która biała? Jakiej firmy? 🤔

kurde no właśnie jakbym wiedziała która i jakiej firmy to bym nie pytała
bo pokazłąś te dwie dla siebie na komunię i ja pytam o tą druga co Ci napisałam że ta mi się bardziej podoba i będzie ci pasowała , ta bez rękawów

http://moda.allegro.pl/szykowna-princeska-z-dzianiny-ecri-roz-s-36-i2219326674.html
ta? 🤔

tak ta
dzięki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a tak na marginesie julan:
rano pije kolo 5-6 180ml mleka bez kaszek bez niczego bo nie lubi
kolo 9 jemy sniadanko i tutaj plasterek dwa szyneczki albo jajko albo serek no i kromeczka chleba z maselkiem potem idzie spac i pije 180ml mleka i to jest cale sniadanie
wstaje kolo 12 i kolo 13 je obiadek i tutaj musi byc miesko i ziemniaczki inne rzeczy typu zupka to raczej nie wchodza no jeszcze kasze jaglana uwielbia ew ryz makaron potem idziemy na spacer
15:30 deserek owocowyi jakis biszkopcik chrupki ale to nie zawsze i idzie spac
19 kolacja i tutaj kaszka albo chlebek
i kolo 20 chodzi spac z 180ml mleka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
raczek88 napisał(a):
heheh Lenka bardzo podobnie zachowuje sie do julka tyle samo nawija 🙂 pyszczek sie nie zamyka a jak idziemy na spacer to wszystko jedzie i na caly glos

no my teraz na wsi jesteśmy ale teraz jak wychodzę z nią na ulicę to jej smoka pakuje do buzi , bo mi tam to nie przeszkadza że dziamoli i nikomu innemu też nie z resztą się tym nie przejmuję
tylko ta mordka cały czas otwarta a nie chce żeby "łykała" ten wiatr
a ona jeszcze w trakcie tej gadki właśnie tak zasysa to powietrze jakby się "dziwiła "

u mnie juz ten numer nie przechodzi smoka wypluwa i pierniczy dalej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i po tym co Magda napisałaś dochodzę do wniosku że muszę urozmaicić tą dietę , chociaż o wędlinę ,jajko.....
bo kasze różne, ryze i makarony dostaje w zupie za każdym razem coś innego
tylko nasza zupa ciągle musi być zmielona na miał
w tych kupnych po 9tym miesiącu co dostaje średnio raz w tyg to jest męczarnia je to dwie godz i każde ziarenko ryżu, kazdy makaron , groszek lub coś innego grubszego od razu wypluwa , bierze w palce przygląda się analizuje czy nadaje się do jedzenia i jeśli ma ochotę to wkłada do buzi 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie!

Matylda obejrzałam Lenke właśnie i jestem w szoku jak Ona nawija. No i mąz tam sie pojawił! 🙂 🙂 Nie w moim typie ale faktycznie przystojny!!! ☺️

I zobaczyłam komentarz, widziałaś?? Igapluton powrociła i moje pytanie brzmi, czy ty masz dostępnośc dla wszystkich??zeby mogli oglądać linki czy zdjęcia??No bo nie chce mi się wierzyc, że to któraś z nas... naprawdę. Nawet , jestem pewna , że to nikt od nas...
Niech sie Wali baba jedna!

Moje dziecko je tak 🙂:
6:00-7:00 mleczko 150 ml i potym zawsze 150 ml woda
mycie ząbków 🙂
9:00-10:00 kaszka jaglana, ryzówa z owockami 🙂 lub jakas inna kaszka 🙂 albo wedlinka, jajeczko, albo mus owocowy z kasza manna , lub bydyn z owocami
13:00-14:00 zupka , aktualnie najbardziej lubi krupniczek i bakłażanową,cukiniową 🙂
15:30-16:00 2 danie i tu zawsze kawałek mięska, +bukiet warzyw, albo makaron z sosikiem 🙂U Oli jadł jak szalony makaronik mimo, ze zjadł obiadzik w domku wczesniej przed wyjazdem 🙂
18:18:30 kaszka
19:00 dopija mleczko myje ząbki i już dostaje tylko wode na noc

i w miedzyczasie owocki czesto je i duuuuuuużo pije(Ola widziała)
nie je zadnych chrupeczków ani herbatniczki ani biszkopciki

wiadomo, ze tak jest jak jesteśmy w domku ale staramy sie go przestrzegac ale awantur nie robimy jak cos sie wymyka z pod kontroli 🙂



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola, moja mama do mnie dzwoniła i mówiła, że Anielka tak przeżywała to spotkanie , że cały czas jej opowiadała, że ona z jakąś babcią rozmawmawiała i , że Lenke głakskała

Acha i dziękuje Ci , ze tak ładnie o moich dzieciorkach napisałas,Faktycznie sie bardzo kochaja, miło mi , że to zauważyłaś. Ale fakt faktem, że z 2 dzieci juz nie jest tak wszystko gładko z tak mała róznica 🙂

poprosze tez jak bedziesz miała wolny czas o ten przepis na ciasto, zrobie go 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Andziucha napisał(a):
dobry! dla mnie niedobry
bo jestem przeziebiona synek mnie zarazil ale na szczescie po dwoch dniach mu przeszlo!


zdrowiej szybciutko! 😘 😘 😘

glowa mi peka 🥴 nos zatkany i to gardlo boli a tu nic nie mozna brac zeby ulzyc sobie 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...