Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
piekne kwiaty!!!

chcialabym kiedys miec cierpliwosc i czas zeby takie cudenka miec na balkonie, ale poki co zani pogoda tu nie sprzyja podziwianiu tych kwiatow, ani czau za bardzo nie mam,

a propos kwiatow:

poszlam rano z Nelka na spacer przed ratusz, bo to najblizej i najwiecej zieleni do pokrecenia sie dla dziecka, tak zeby nie trzebabylo jechac samochodem. No wiec poszlymy i wyjelam ja z wozka niech sobie polazi, a tam z boku jest ogrod kwiatowy, Nela poszla, rozgladala sie, ale niczego nie dotykala, tylko patrzyla zaciekawiona... a w rogu ogrooomna donica, z ciemnoniebiesko- fioletowymi kwiatkami, ja nie stety nie wiem jak sie one zowia. Chcialam, zeby Nela dotknela, niech dziecko obcuje z natura 😉 a Ta sie taaaak zaczela drzec i w placz!!!!!!!!!!
Boi sie me dziecie kwiatkow 🙂

no ale to tak jest, jak w miescie sie mieszka i nie ma kwiatow na balkonie a do parku trzeba samochodem jechac.
Mi jest strasznie przykro i glupio ze tak to jest, ja z malej miescinki w polsce od zawsze mialam stycznosc z natura...... a ona??
trude to wszystko.......


ale ja podobno jeszcze lepsza bylam jako dziecko, bo mama do dzis wspomina jak zawsze panicznie balam sie............................... much 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola z tych balkonów co pokazałaś to podoba mi sie wszystko co nie kwitnie 😁
w ogóle to mam wrażenie że wszystko to mamy no może oprócz tego jednego co miało żółtawe liście jak to wszystko zakwitnie to wam zrobię fotkę ogródków
i mojego WARZYWNIAKA a właśnie chyba muszę go dziś wyplewić bo jakieś trawki sie tam pojawiają
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Aha - Marina - już ostatnie co mi się przypomniało - jak będziesz kupowała kwiatki to popatrz na milion bells - najpierw oglądnij sobie na google - piękna drobna odmiana petunii/surfinii 🙂 ☺️


dzięki Ola , popatrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie wiem jak u WAS ale u nas surfinie nie chcą rosnąć , szybko opadają kwiatki albo brązowieją i dalej nie kwitną
coś im tu nie służy i było mnóstwo odmian i w różnych miejscach stały i różnie były podlewane i dupa zawsze to samo
od dwóch lata nie ma w ogóle 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
śliczne kwiatki 🙂

ja dopiero zaczynam urządzanie swojego balkonu, na razie mam 3, metrowe donice, z
3 różnymi odmianami iglaków. uwielbiam je 🙂

koniecznie muszę znaleźć coś, żeby zasłonić/osłonić barierki. szukam coś na styl
słomy/gałęzi..(???) to na metry sprzedają, w castoramie ponoć jest.


no i rozglądamy się za krzesłami z małym stolikiem. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta - my mamy taki bambus na balkonie - z Castoramy właśnie tylko że to tanie nie jest 🤢 tzn drogie też jakoś przerażająco nie no ale ok 100-150 zł trza dać 🙂
Co do stolika i krzeseł to mamy coś w tym stylu z jysk
http://www.jysk.pl/165/385/3770751/a/catalog

Matylda - surfinie lubią dużo słońca i nie za dużo wody, z tego co piszesz to wg mnie miały i za dużo wody i za mało słońca 🙂 No i jakąś pleśń pewnie skoro brązowiały. Aha no i ja przynajmniej raz w tyg. nawożę/zasilam 🙂

Marina
- ja nie mówię o kompozycji tylko ogólnie o kwiatach.. i o balkonie trójkątnym - mnie ten burdel tam też się nie podobał 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
haha ja tu jestem ogrodnikiem 😁 😁 😁
Bakopa jest jeszcze fioletowa i rozowa biala jest brzydka bleee 😁
Begonia fajny kwiatek tylko duzo wody pije 😁
Pracowalam jedn sezon u "tesciow" to sie troche orientuje w sumie przez kilka miesiecy dowiedzialam sie wiecej niz przez cale technikum o kwiotkach 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez mam \olciu taki zestaw dwa krzesla i stolik na balkonie i jestemm bardzo zadowolona, gdyby tylko pogoda na 9 pietrze jeszcze byla bardziej laskawa.......... 🙂

za chwile moje dziecie sie obudzi i wybieramy sie do kolezanki, ktorej nie widzialam juz baaardzo dlugo, urodzila w lutym i sluch o niej zaginal......

napisalam smsa do niej dwa tygodnie temu i powiedziala ze baaardzo chce sie spotkac, ale ze jej dziecie jest malym terrorysta a ona wrakiem czlowieka... wiec jedziemy z Nela zobaczyc co tam u nich sie dzieje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szyszka napisał(a):
Ola, mamy na oku właśnie te krzesła. Wygodne są?
Jaki stolik macie?

Wygodne, mamy też do nich takie pokrowce z gąbką 🙂 a stolik z kompletu tego, mały okrągły 🙂 Chyba dokładnie nawet ten:
http://www.jysk.pl/165/384/393/3770750/a/catalog
I tak nigdy nie ma kiedy na tym balkonie siedzieć 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie telewizor z reguły włączony jest cały dzień, chciał nie chciał - młoda patrzy w niego
jak leci coś, co zainteresuje jej oko. Mieszkam w zbyt małym mieszkaniu, żeby tego znacznie
uniknąć, aczkolwiek staram spędzać się z nią czas na zabawie, a nie "rób co chcesz" czyli stój i patrz w tv. Nie ma też telewizora u siebie w pokoiku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szyszka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
szyszka napisał(a):
Z innej beczki.

Czy któraś z Was, ma w kuchni czarny zlew?

Ja ☺️


Olu, masz marmur czy to inne coś tam tworzywo? 😜

Nie no nie szalej - jaki marmur 😁 Nie stać mnie było wtedy na marmury - zresztą - wolę tańszy i potem sobie wymienić na inny jak mi się ten znudzi - z marmuru zresztą zlewu nie widziałam nawet 🤨
Ja mam jakiś za 400 zł - zwyklak 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...