Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Marina - coś się stało, że nie masz humoru?? Głowa do góry 😉 😉
Ola - współczuję Ci tej komuni i całego szykowania... kupowanie ubrania - przeżyłam to jakoś. Poza tym nasze wyjście z domu tak długo trwało, że dojechaliśmy do kościoła na końcowe błogosławieństwo.... Strasznie mi ciężko wyszykować siebie - włosy, makijaż,ubranie do tego dziecka no i Ł.... który kompletnie sam z niczym nie umie sobie poradzić, zapnij mu spinki, popraw koszulę no MEKSYK....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magda - ja się nie zamierzam szykować bo to wiejska impra pod namiotem w plenerze, więc mam z głowy, a do kościoła z Leną nie jadę - to ode mnie 15 km więc jak się skończy to S. po nas przyjedzie.. I już bym chciała żeby było po wszystkim..

Tynka
- tak wiem 😉 Ale tylko wspomniałam że miałam to kiedyś gdzieś, nawet nie wiem czy jeszcze mam ☺️

A ta tunika to tak - na wszelki wypadek chciałam mieć bo to takie must have każdej kobiety wg mnie a ja nie mam 😁
Tak samo jak mała czarna, klasyczny żakiet czy proste jeansy.... - to akurat mam 😁

My też już po 1,5 godzinnym spacerku.

Marina - co tam się dzieje? 🤔

Aaaa i nie mam dobrych wieści - mój kuzyn załamany bo nerka nie podejmuje pracy, mały odmawia posłuszeństwa i nie chce łykać tabletek - zresztą chyba nie umie bo mu mama całe życie rozgniatała i rozpuszczała 🤨 I mają problem.. Będą mu chyba sondę zakładać do żołądka - matko jedyna - co się to dziecko nacierpi 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A nie wiem dziewczyny , taki dzien jakis dupny
ale własnie zaserwowałam sobie taka sałatke i jest lepiej troszku
[URL=http://www.iv.pl/][IMG]http://www.iv.pl/images/42419235760579979319.jpg[/IMG][/URL]

Ola współczuje szykowania itd. ja się ciesze, ze na wesele co teraz bedziemy mieli nie bierzemy dzieci i tam zostajemy na noc w tym pałacu 🙂 Mój na szczęście sam sie szykuje więc z nim nie mam problemu. Ale ja trpszke czasu potrzebuje 🙂Przykre to co piszesz o kuzynie 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola współczucia dla małego 😘 biedny 😞
ja tam nie kumam nic z tym ubieraniem i must have serio 😉 sama mi kiedyś pisałaś o priorytetach i dla mnie ciuchy sa ostatnim priorytetem 😉
tak samo jak makijaż np na wspomnianą przez Magdę komunię , ja tam tego nie lubie sto razy pisałam , nawet z tuszem do rzęs czuję się sztucznie i nienaturalnie i potem w ogóle zapominam że go mam i rozcieram np grzebiąc w oku
a Ola powinnaś się chyba cieszyć że to taka wiejska impreza po prostu bez stresu , jak sama piszesz idziesz na samą posiedzankę żeby odbębnić i git , nie trzeba nic udawać itp itd- tylko szkoda że swoje ciasto trzeba wlec 😉 , fajnie tak na "luzaka " 😉
a mnie łeb zaczyna boleć , ale mam mega satysfakcję bo potwierdziło się że P. jednak nie przyjedzie na weekend a potem jedzie na kurs tylko jeszcze nie wiadomo na ile albo na 2 😞 albo na 4 🤪 miesiące ( oby to drugie )
ufff
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
Marina i Tobie się jeszcze chciało owoce siekać w drobny mak 🙃
OMG szkoda że jagód jeszcze nie pokroiłaś 😉 ( żart oczywiście 😉 )
ja tam tez lubie takie głupoty ale na pewno nie kroiłabym tego 😉


Matylda, no Borówki nie kroiłam , bo lubie w całości, ale arbuza, gruszkę, kiwi, brzokwinie, truskawki tak 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matylda - jak Ty mocno kochasz tego swojego męża - SZOK 🤪

co do makijażu to ja lubię się malować i dla mnie to nie problem, nienaturalnie czuję się bez makijażu.... Zresztą moze to ze mną jest coś nie tak ale nie wyobrażam sobie iść na imprezę/wesele/komunię bez makijażu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
Matylda - jak Ty mocno kochasz tego swojego męża - SZOK 🤪

co do makijażu to ja lubię się malować i dla mnie to nie problem, nienaturalnie czuję się bez makijażu.... Zresztą moze to ze mną jest coś nie tak ale nie wyobrażam sobie iść na imprezę/wesele/komunię bez makijażu.

kocham kocham tylko trochę inaczej 😉


no właśnie więc to kwestia priorytetów, dobrego samopoczucia i wieli wielu innych
ja sobie tez nie wyobrażam kogoś innego bez makijażu ale siebie w NIM jakoś nie widzę i nie lubię
na wesela owszem czasem się maznę ale to dla mnie masakra potem tylko siedzę i tego pilnuję ( tj ja pisze tylko o tuszu do rzęs) a raz nawet przed weselem poszłam do fryzjera ło matko ale pecha miałam bo akurat na tym weselu wytrzymałam do 22.00 he he
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BRY

Ja tez sie pindruje wszedzie i zawsze 😉 Taki mam muss i konioec, nie wyjde bez makijazu nawet jak mi dziecko juz kweczy. Dzieki Bogu moj D. sam sie ubiera zreszta jeszcze by brakowalo bym nad nim skakala...

Kot mi sie wczoraj zgubil ale dzisiaj sie odnalazl, cala noc byl poza domem i taki byl sploszony ze az nie protestowal jak go podnosilam na rece a tak to zawsze sie wyrywa 🙂 Moze juz nie smyknie mi drugi raz po takiej wycieczce 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez lubie sie malowac no i musze,tzn nie wyobrazam sobie siebie bez podkladu ale to tylko ze wzgledu na moja cere,bo mam przebarwienbia i blizny ,po ciazy jakos mi sie to nasililo a ponoc po urodzeniu dziecka cera sie pooprawia,u mnie jednak nie,no i oczywiscie czarna kreska na dole musi byc 🙂
Ja bym poszla sobie na wesele,moze w pazdzierniku dostane zaproszenie to biore mojego funfla od przedszkola tancerz ze łoooooooooooooooo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Priorytety priorytetami ale wyglądać po ludzku jakoś trzeba 😉
Kiedy mam się ubierać? Jak będę miała 80 lat? A i wtedy nie omieszkam jak dożyję i siły pozwolą 🙃

tak jak mowisz ja lubie sie odjebac nawet jak ide u siebie na miasteczko to musze wygladac dobrze bo wtedy wszystkie oczy na mnie wszystkie żule sie na mnie napalaja i mowia "dzien dobry pani ladna" hahaha nie no poprostu jak Cie widza tak Cie pisza tak mi sie zdaje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karol zawsze mi mowi ze jestem prozna bo tylko patrze jak sie wymalowac i wystroic no ale ja lubie pozatym jakbym chodzila do szkoly jak lump to by raczej na mnie uwagi nie zwrocil w liznych szmatach nie widzialby mojego super tyleczka na ktory niby polecial;/
Wiecie ,co jak co ale swoj tylek uwielbiam!!!!!!!!!!!!!!!1 🤪 🤪 🤪 ale ja gupia!!! ale mam szajbe bo wlasnie kolezanka do nas jedzie na caly weeeknd jutro jedziemy na zakupki i pozniej nad jeziorko na grilka 😁 😁:ale sie ciesze 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niksssa napisał(a):
ja ze strojeniem to tak średnio 😉 ale podkład puder i tusz do rzęs to nieodłączne trio każdego ranka 🙂 🙂

mój to się śmieje ze mnie że co ja bym zrobiła jakbym twarzy codziennie nie zaszpachlowała 😁 😁


🙂 hehe 😁 dobre 🙂 ja tam jak w domu siedze to sie nie spachluje ale jak ide gdziekolwiek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneeeta ale ja Ci zazdroszczę, że chłop na te Twoje szopingi tak kasą sypie 🤪 Już sama chciałam B. zacząć marudzić, że lato idzie, że buty, bluzeczki, spodenki, fryzjer- ale mi jeszcze głupio ☺️ ☺️ 😁
tak sobie myślę, że jak zacznę zarabiać (daj mi Boże, że już niedługo) to pierwsza wypłata do łapy i heja na konkretny szoping 😜

Hel dziś miała szczepienie, 15 idziemy na pneumokoki, miesiąc później kolejne pneumokoki i coś tam jeszcze, żeby przed wyjazdem załatwić szczepienia. O jej chorobie lokomocyjnej dużo się nie dowiedziałam, ma jakieś czopki przepisane i kupiłam jej lokomotiv- mogę jej kawałek tabletki ukruszyć i podać. jutro chyba będziemy testować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anetka - jak ja Cię kocham:*

Moje dzieciątko dziś zrobiło mi piękny obrazek - wyklejane kwiatki na kartonie. i pani w żłobku podpisała - dla kochanej mamusi - Maja.

Wiecie...? Wzruszyłam się 🙂


A to mój grzdyl 🙂

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/88/dsc08576a.jpg/][IMG]http://img88.imageshack.us/img88/4494/dsc08576a.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...