Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
niksssa napisał(a):
marinka napisał(a):
to znam perfekcyjnie 🙂
Ola
http://www.youtube.com/watch?v=r7rPI_y0HBE&feature=related


ojaa wymiękłam z tej babety siwej 😁 😁 😁

bry 🙂


No jak ją zobaczyłam, pomyslałam, że to dla mnie 🙂

juz na pamięć znam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja już od dłuższego czasu zbieram się żeby zapisać się na zumbe i chyba w końcu muszę się zebrać 🙂
Mateuszek już lepiej się czuje, kupka troszkę twardsza i nie tak często jak przedtem. Także odpukać chyba idzie ku lepszemu. Za to ja umieram na zęba. W nocy prawie oka nie zmrużyłam tak bolało. Tabletki nie pomagają. Dentystka o 15 ma być więc idę i zobaczymy co mi powie. W ogóle czy to normalne, że usuwają nerw bez wcześniejszego trucia zęba? Bo chyba najpierw się truje żeby ząb był martwy a potem wszystko usuwa? Chyba, że coś mnie ominęło i pozmieniały się procedury.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mama2011 napisał(a):
Ja już od dłuższego czasu zbieram się żeby zapisać się na zumbe i chyba w końcu muszę się zebrać 🙂
Mateuszek już lepiej się czuje, kupka troszkę twardsza i nie tak często jak przedtem. Także odpukać chyba idzie ku lepszemu. Za to ja umieram na zęba. W nocy prawie oka nie zmrużyłam tak bolało. Tabletki nie pomagają. Dentystka o 15 ma być więc idę i zobaczymy co mi powie. W ogóle czy to normalne, że usuwają nerw bez wcześniejszego trucia zęba? Bo chyba najpierw się truje żeby ząb był martwy a potem wszystko usuwa? Chyba, że coś mnie ominęło i pozmieniały się procedury.

We Wrocku polecam Przemka Waszczyszyna - jest po prostu ZAJEBISTY 🙂 Więc jakbyś się miała wybierać to tylko do niego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
to znam perfekcyjnie 🙂
Ola
http://www.youtube.com/watch?v=r7rPI_y0HBE&feature=related

No my takich kawałków angielskich raczej nie mamy albo może z jeden 🙂
Bardziej latino i boliłud 😉

Np. poszukaj sobie Boom boom mama, Hella Decale, Drop it on me, Prrrrum, Zumba he Zumba ha, Sexi movimiento, Pegate - Grupo tro, a z wolniejszych to Toque D\\\\\\\\\\\\\\\'Keda - Lamento Boliviano albo PRINCE ROYCE - El Amor Que Perdimos - nie wiem czy wiesz ale musisz robić ćwiczenia raz wolna raz szybka piosenka... A najlepiej jak będziesz w Wawie to musisz iść ze mną raz.. Dziś idę na otwarty dzień do Zone Fitness - Stefan ma tam za free 1,5 h - mogę Cię zabrać bo jadę autem

Albo to - zadyszki dostaniesz jak fajny układ znajdziesz 😉

http://www.youtube.com/watch?v=9bjlCByVTtQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
marinka napisał(a):
to znam perfekcyjnie 🙂
Ola
http://www.youtube.com/watch?v=r7rPI_y0HBE&feature=related

No my takich kawałków angielskich raczej nie mamy albo może z jeden 🙂
Bardziej latino i boliłud 😉

Np. poszukaj sobie Boom boom mama, Hella Decale, Drop it on me, Prrrrum, Sexi movimiento, Pegate - Grupo tro, a z wolniejszych to Toque D\\\\\\\'Keda - Lamento Boliviano albo PRINCE ROYCE - El Amor Que Perdimos - nie wiem czy wiesz ale musisz robić ćwiczenia raz wolna raz szybka piosenka... A najlepiej jak będziesz w Wawie to musisz iść ze mną raz.. Dziś idę na otwarty dzień do Zone Fitness - Stefan ma tam za free 1,5 h - mogę Cię zabrać bo jadę autem

Albo to - zadyszki dostaniesz jak fajny układ znajdziesz 😉

http://www.youtube.com/watch?v=9bjlCByVTtQ


Ola, jak ja bym chciała iść z Toba. Ale mamy dzis spotkanie w tej .... więc nie mogę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
marinka napisał(a):
to znam perfekcyjnie 🙂
Ola
http://www.youtube.com/watch?v=r7rPI_y0HBE&feature=related

No my takich kawałków angielskich raczej nie mamy albo może z jeden 🙂
Bardziej latino i boliłud 😉

Np. poszukaj sobie Boom boom mama, Hella Decale, Drop it on me, Prrrrum, Sexi movimiento, Pegate - Grupo tro, a z wolniejszych to Toque D\\\\\\\'Keda - Lamento Boliviano albo PRINCE ROYCE - El Amor Que Perdimos - nie wiem czy wiesz ale musisz robić ćwiczenia raz wolna raz szybka piosenka... A najlepiej jak będziesz w Wawie to musisz iść ze mną raz.. Dziś idę na otwarty dzień do Zone Fitness - Stefan ma tam za free 1,5 h - mogę Cię zabrać bo jadę autem

Albo to - zadyszki dostaniesz jak fajny układ znajdziesz 😉

http://www.youtube.com/watch?v=9bjlCByVTtQ


Ola, jak ja bym chciała iść z Toba. Ale mamy dzis spotkanie w tej .... więc nie mogę 🙂

No ale o której masz spotkanie? Zumba jest na 20.30 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
marinka napisał(a):
Ola, jak ja zazdroszcze tej zumby. Bo ja sie strasznie podjarałam 🙂


A Ty w Wawie jesteś? To choo dzisiaj ze mną - zobaczysz jak fajnie 🙂 1,5 h za free!!! Jedyna taka okazja


nie jestesmy w Wawie 😞 😞

Eee to dupa...
W każdym razie gdybyś była to ja chodzę we wtorki ii czwartki na 21-wszą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam 🙂

dawno mnie nie bylo, jakos sie nie potrafie tutaj ostatnio odniesc, pewnie wiekszosc z was mnie juz i tak nie pamieta...

u nas wszystko ok, mama przyleciala kilka dni temu, zostaje jeszcze do niedzieli. Jutro moje urodziny i z tej okazji dzisiaj wybieram sie na impreze z kolezankami tylko, a jutro rodzinnie na basen jedziemy 🙂 Nela szkudnik, szantzysta, i nie wiem jeszcze jakich slow powinnam uzyc do opisania jej charakterku, bardzo jest uparta ( po tatusiu) i nerwowa ( po mamusi), i rzeczywiscie na prawde czasem mi trudno zachowac zimna krew...........
wlasnie mialam pisac ze pogoda sie troszke ustatkowala, ale wlasnie widze ze znowu pada...... takze nie ma sie co cieszyc na zapas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Piekę chleb, zobaczę co to mi wyjdzie, jak będzie dobry to będę się starała piec jak najczęściej. Dzisiaj za taki mały chlebek - jak pół foremki razowego zapłaciłam 3,60 zł i się przeraziłam 😮
W dodatku tam w nim jakieś zaciemniacze i inne chuje muje 🤔
Upiekę sama i będę wiedziała co jem przynajmniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Odwiozłam ferajnę.
Dziwnie pusto w tym domu 😞
W piątek po pracy pojadę do nich, nie wytrzymam 😞

A pro po Zumby - oglądnęłam filmiki i skopiuję Twój pomysł Marina.
Będę tańczyć w domu 🙂


Achaaa - u Mai też było rano rozwolnienie... okazało się, że to zęby.
Przebił się rano, ulżyło mi 🙂
Ma już 12 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
Odwiozłam ferajnę.
Dziwnie pusto w tym domu 😞
W piątek po pracy pojadę do nich, nie wytrzymam 😞

A pro po Zumby - oglądnęłam filmiki i skopiuję Twój pomysł Marina.
Będę tańczyć w domu 🙂


Achaaa - u Mai też było rano rozwolnienie... okazało się, że to zęby.
Przebił się rano, ulżyło mi 🙂
Ma już 12 🙂


kobieto napawaj się ciszą i spokojem 😉 😉
ja bym się swoich pozbyła nawet na 2 dni z chęcią 😁 😁 tylko ze nikt się nie pisze na ten "diabelski duecik" 🤢 🤢
matko 12 zębów 😮 😮 Szymek dopiero co do 6 dobił 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry 🙂

Ależ jestem niewyspana, po takiej dawce adrenaliny i endorfin dzisiaj nóg nie czuję i jestem masakrycznie zmęczona..
Co do zumby w domu - ja wiem, że czasem się inaczej nie da, ale uwierzcie mi - to nigdy nie będzie to samo - wg mnie to porównywalne jak kąpiel w wannie zamiast pływania w błękitnym morzu 😉
No ale może i na Was przyjdzie czas - grunt to trafić na zajebiaszczego instruktora - i to już 3/4 sukcesu 🙂 Trzymam za Was kciuki 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Bry 🙂

Ależ jestem niewyspana, po takiej dawce adrenaliny i endorfin dzisiaj nóg nie czuję i jestem masakrycznie zmęczona..
Co do zumby w domu - ja wiem, że czasem się inaczej nie da, ale uwierzcie mi - to nigdy nie będzie to samo - wg mnie to porównywalne jak kąpiel w wannie zamiast pływania w błękitnym morzu 😉
No ale może i na Was przyjdzie czas - grunt to trafić na zajebiaszczego instruktora - i to już 3/4 sukcesu 🙂 Trzymam za Was kciuki 🙃


ech Ola, ile bym dała żeby w tej zapiz.... było coś takiego. Na dodatek P. kończy teraz 20-21 to nie mam kiedy. Musiałabym być w Warszawie wtedy i mam z kim zostawic dziecko i moge sobie iść. No ale nic innego teraz nie wymyslę, więc pozostaje mi cos takliego 🙂
Dawno po śniadanku. Zaraz muszę iśc do Warzywniaka , bo zamówiłam Jagody do zamrożenia 🙂 i na przetwory więc będę robic, wczoraj przerobiłam 6kg wiśni... masakra do 2 nocy robiłam. Ale już mam . Czekam aż śliwki będą tańsze i zrobię nutelę .
Do dupy mam dzień... o tyle Wam powiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Bry 🙂

Ależ jestem niewyspana, po takiej dawce adrenaliny i endorfin dzisiaj nóg nie czuję i jestem masakrycznie zmęczona..
Co do zumby w domu - ja wiem, że czasem się inaczej nie da, ale uwierzcie mi - to nigdy nie będzie to samo - wg mnie to porównywalne jak kąpiel w wannie zamiast pływania w błękitnym morzu 😉
No ale może i na Was przyjdzie czas - grunt to trafić na zajebiaszczego instruktora - i to już 3/4 sukcesu 🙂 Trzymam za Was kciuki 🙃


ech Ola, ile bym dała żeby w tej zapiz.... było coś takiego. Na dodatek P. kończy teraz 20-21 to nie mam kiedy. Musiałabym być w Warszawie wtedy i mam z kim zostawic dziecko i moge sobie iść. No ale nic innego teraz nie wymyslę, więc pozostaje mi cos takliego 🙂
Dawno po śniadanku. Zaraz muszę iśc do Warzywniaka , bo zamówiłam Jagody do zamrożenia 🙂 i na przetwory więc będę robic, wczoraj przerobiłam 6kg wiśni... masakra do 2 nocy robiłam. Ale już mam . Czekam aż śliwki będą tańsze i zrobię nutelę .
Do dupy mam dzień... o tyle Wam powiem.

To czekam aż będziesz w Wawie wtedy zabiorę Cię z sobą 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
marinka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Bry 🙂

Ależ jestem niewyspana, po takiej dawce adrenaliny i endorfin dzisiaj nóg nie czuję i jestem masakrycznie zmęczona..
Co do zumby w domu - ja wiem, że czasem się inaczej nie da, ale uwierzcie mi - to nigdy nie będzie to samo - wg mnie to porównywalne jak kąpiel w wannie zamiast pływania w błękitnym morzu 😉
No ale może i na Was przyjdzie czas - grunt to trafić na zajebiaszczego instruktora - i to już 3/4 sukcesu 🙂 Trzymam za Was kciuki 🙃


ech Ola, ile bym dała żeby w tej zapiz.... było coś takiego. Na dodatek P. kończy teraz 20-21 to nie mam kiedy. Musiałabym być w Warszawie wtedy i mam z kim zostawic dziecko i moge sobie iść. No ale nic innego teraz nie wymyslę, więc pozostaje mi cos takliego 🙂
Dawno po śniadanku. Zaraz muszę iśc do Warzywniaka , bo zamówiłam Jagody do zamrożenia 🙂 i na przetwory więc będę robic, wczoraj przerobiłam 6kg wiśni... masakra do 2 nocy robiłam. Ale już mam . Czekam aż śliwki będą tańsze i zrobię nutelę .
Do dupy mam dzień... o tyle Wam powiem.

To czekam aż będziesz w Wawie wtedy zabiorę Cię z sobą 🙃


dziś to tańczyliśmy całą 4 🙂 tak się Piotrkowi podobało 🙂 a ja ubaw miałam nie ztej ziemi 🙂

http://www.youtube.com/watch?v=FC6K3TSK_RY&feature=related
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...