Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Magda powiem Ci, że nasz przyjaciel wyjechał do Francji (któryś raz już z kolei) na 4 miesiące. Jego córka miała wtedy 1,5 roku i po powrocie stwierdził że NIGDY WIĘCEJ. Usychał z tęsknoty za małą, mówi, że bez kobity jak bez kobity - jeszcze dalby radę ale bez dziecka strasznie mu było 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

niksssa napisał(a):
Magda powiem Ci, że nasz przyjaciel wyjechał do Francji (któryś raz już z kolei) na 4 miesiące. Jego córka miała wtedy 1,5 roku i po powrocie stwierdził że NIGDY WIĘCEJ. Usychał z tęsknoty za małą, mówi, że bez kobity jak bez kobity - jeszcze dalby radę ale bez dziecka strasznie mu było 😉


Nikola być może - ale to dla nas szansa. Rok to nie dużo wg mnie.... co 3 miesiące będziemy się widzieć.... Dziewczyny też mają mężów pracujących za granicą i dają radę.
Perspektywa że za rok będziemy razem w naszym wymarzonym domu jesst silniejsza....
Fakt, mamy małe dziecko - ale codziennie będziemy z tatą na skype... Na pewno to jemu będzie ciężej niż nam, ale wierzę że damy radę 😉
I modlę się żeby to wypaliło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynki jesteście kochane. Niespodziewałam się takiej reakcji. Oczywiście pieniążków nawet by nie przyjęła siostra bo to tak głupio. Brakuje głównie ubranek dla niemowlaczka. Butelki, wanienkę, smoczki i tego typu rzeczy już jej kupiłam. A ubranek jak to ubranek zawsze brakuje bo dzieci dużo tego zużywają. Rodzice niestety też się odwrócili. W zasadzie to z ojcem nie mamy obydwie kontaktu od kilku lat jak się rozwiódł z mamą to stwierdził, że nie jesteśmy już jego córkami (długa historia). A mama cóż powiedziała jej, że jest dorosła wiedziała co robi to niech sobie teraz radzi. Łatwo powiedzieć. 19 lat, zaraz dwójka dzieci, bez pracy 😞 Dlatego zostałam jej tylko ja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mama2011 napisał(a):
Dziewczynki jesteście kochane. Niespodziewałam się takiej reakcji. Oczywiście pieniążków nawet by nie przyjęła siostra bo to tak głupio. Brakuje głównie ubranek dla niemowlaczka. Butelki, wanienkę, smoczki i tego typu rzeczy już jej kupiłam. A ubranek jak to ubranek zawsze brakuje bo dzieci dużo tego zużywają. Rodzice niestety też się odwrócili. W zasadzie to z ojcem nie mamy obydwie kontaktu od kilku lat jak się rozwiódł z mamą to stwierdził, że nie jesteśmy już jego córkami (długa historia). A mama cóż powiedziała jej, że jest dorosła wiedziała co robi to niech sobie teraz radzi. Łatwo powiedzieć. 19 lat, zaraz dwójka dzieci, bez pracy 😞 Dlatego zostałam jej tylko ja.

Napisz mi na priv czego jej najbardziej brakuje i w jakim rozmiarze. Daj też adres i potrzebne dane. Zobaczę co da się zrobić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
O jaaa Maja masakra 19 lat i juz drugie dziecko szok:O
i gdzie ona teraz mieszka???

Mieszka w malutkiej kawalerce po babci, jeden pokoik, malutka kuchnia i łazieneczka ale przynajmniej ma się gdzie podziać dziewczyna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mama2011 napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
O jaaa Maja masakra 19 lat i juz drugie dziecko szok:O
i gdzie ona teraz mieszka???

Mieszka w malutkiej kawalerce po babci, jeden pokoik, malutka kuchnia i łazieneczka ale przynajmniej ma się gdzie podziać dziewczyna

To tyle dobrze:9 Biedna wspolczuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry dziewczynki

mam pytanko,czy któraś już daje mleko krowie dla dziecka? Np. Kaszę manną na takim mleku.

Madzia prześlesz mi filmik z Mają na priv? A bilety na basen rzeczywiście drogie dosyć.

Dziewczyny które używają pieluszek babydream, używacie tych za 21.99 czy za 28.99 jakaś nowość.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej ja już w domku było super 🙂
A mleczko krowie już Dawidek jadł właśnie w kaszy mannej i bardzo mu smakowało i nic się nie działo.
Co do pomocy to i ja mam sporo rzeczy które mogę wysłać 😉 tylko czekam na fotki bo tak w ciemno to nie potrafię sorki ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dodałam fotki dziewczyny, poszukam jeszcze trochę w wolne chwili i dodam więcej 🙂 Niedawno wróciliśmy ze spaceru i zakupów. Kupiliśmy nowy odkurzacz do mieszkania bo stary wołał o pomstę do nieba. Teraz słodkie leniuchowanie, mały bawi się zabawkami, czasami lata po mieszkaniu jak oszalały 🙂 Kocham tego mojego urwiska.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mama2011 napisał(a):
dodałam fotki dziewczyny, poszukam jeszcze trochę w wolne chwili i dodam więcej 🙂 Niedawno wróciliśmy ze spaceru i zakupów. Kupiliśmy nowy odkurzacz do mieszkania bo stary wołał o pomstę do nieba. Teraz słodkie leniuchowanie, mały bawi się zabawkami, czasami lata po mieszkaniu jak oszalały 🙂 Kocham tego mojego urwiska.

Ja nie widze fot 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
mama2011 napisał(a):
dodałam fotki dziewczyny, poszukam jeszcze trochę w wolne chwili i dodam więcej 🙂 Niedawno wróciliśmy ze spaceru i zakupów. Kupiliśmy nowy odkurzacz do mieszkania bo stary wołał o pomstę do nieba. Teraz słodkie leniuchowanie, mały bawi się zabawkami, czasami lata po mieszkaniu jak oszalały 🙂 Kocham tego mojego urwiska.

Ja nie widze fot 🤢

wejdź w użytkownika i tam masz foto 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tynka83 napisał(a):
Ola o Tobie to wiem 😉

Wszędzie czytam właśnie, że od 12 można. ?Spróbowałabym go kaszą manną nakarmić bo o 5 mam pobudkę na jedzenie, mimo, że wczoraj o 22 kaszę zjadł 🥴


dziewczyny, ja to już mówiłam kilka razy. Ale właśnie tak mnie chyba "słuchacie"... 😮
W żłobku dzieciom od 1 roku życia jest OBOWIĄZEK podawania zup mlecznych dla dzieci, które oczywiście nie są na nie uczulone. Są to zupy w różnej postaci. Kasza na mleku, budynie, kasze manny, płatki śniadaniowe na mleku itd.... Także moja Majka i miliony innych dzieci w tym wieku jedzą mleko krowie normalnie....!


ps. film Ci zaraz wyślę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
mama2011 napisał(a):
dodałam fotki dziewczyny, poszukam jeszcze trochę w wolne chwili i dodam więcej 🙂 Niedawno wróciliśmy ze spaceru i zakupów. Kupiliśmy nowy odkurzacz do mieszkania bo stary wołał o pomstę do nieba. Teraz słodkie leniuchowanie, mały bawi się zabawkami, czasami lata po mieszkaniu jak oszalały 🙂 Kocham tego mojego urwiska.

Ja nie widze fot 🤢

wejdź w użytkownika i tam masz foto 😉

Dzieki Ewelinka:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...