Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
mama2011 napisał(a):
Tak więc coś o mnie. Mam na imię Maja, mieszkam we Wrocławiu, mam 26 lat i jestem dumną mamą Mateusza, który urodził się 12 kwietnia 2011. Roczek już za nami, mały już zaczął chodzić i nie można za nim nadążyć. Oczywiście bunty też się pojawiają jak nie dostanie tego co akurat mu przyjdzie na myśl. Robi tak zwaną próbę sił czyli "ja naprawdę potrafię się długo i głośno drzeć" 🙂 Na szczęście jak widzi, że to nie przynosi efektu to daje za wygraną. Dwójki mamy już za sobą ale chyba idą mu następne ząbki bo coś marudny jest ostatnio i kupa zielona od paru dni więc pewnie zęby 😞

Cześć Maja 🙂
A jakieś Twoje fotki? ☺️
No i czemu tak późno tu dotarłaś? My całą ciążę razem "spędziłyśmy" na forum więc znamy się jak łyse konie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Fotki jasne dodam, jak tylko znajdę coś co będzie się nadawało do upublicznienia 🙂 A tan na poważnie to późno dotarłam bo całą ciążę aż do maja tego roku mieszkaliśmy z mężem u teściów (najgorsze doświadczenie w moim życiu - poród to przy tym mały pryszcz 🙂 ) U teściów jak to u teściów internetu brak, my jakoś nie mieliśmy parcia żeby zakładać internet ale od maja mieszkamy na swoim i w końcu doczekałam się internetu więc postanowiłam późno bo późno ale dołączyć do grona szczęśliwych mam. Mam nadzieję, że poznamy się równie dobrze jak reszta mamusiek 🙂

Miało być całą ciąże i okres aż mały dotarł do roczku mieszkaliśmy z mężem u moich teściów. Poprawione
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry.
Justyna - gratuluję bezbłędności w testach 🙂

Andżelika - współczuję. Jak sobie przypomnę to aż mnie trzęsie 🙂

Witam Maję 🙂

A moja Maja w niedzielę i wczoraj wychodziła z siebie,
non stop płakała, do tego gorączka i lekki katar się pojawił.
Wczoraj już się w pracy nawet popłakałam z bezsilności,
bo już nie wiedziałam co robić.
Podczas leżakowania jako jedyna nie spała i darła się w niebogłosy.
Przyszła do mnie wtedy nasza pielęgniarka żłobkowa i troszkę mnie pocieszyła.
Na panadolu jechałyśmy całą noc i dziś rano.
Byłam dziś też z nią u lekarza w tej sprawie no i okazało się,
że pielęgniarka miała rację - szły jej kolejne zęby.
Do tego objawy - kataru, gorączki i marudzenia - normalne.
No i dziś już lepiej - na szczęście.


Idę robić leczo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć Maja 🙂 fajnie, kolejna dziewczyna z Wrocka, właśnie stamtąd wróciłam 🙂

Tynka- gratulejszyn! A czemu nie macie od razu praktycznego? Kolejki?

Andziucha nie mam pojęcia jak smakuje glukoza ale trzymaj się dzielnie! 😉

PIIIIIWAAAAAAAAAAAA.............
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam babsztylki 🙂

A u mnie dzis tak duzo sie dzialo.
Wczoraj udalo mi sie logistycznie zgrac transport koparke i wolne w pracy na dzis i dzieki temu nasza dzialka wzbogacila sie o piekne wielkie szambo 10m3 za 4200zl 🤢 ale mi to tak poprawilo humor ze kolejny wazny etap na dzialce posunal sie w przod 🙂

Poza tym bylam prywatnie dzis do ortopedy i sie wkurzylam bardzo bo mnie naciagnal na 280zl za wizyte!! w tym zastrzyk jakis w kolano rozluzniajacy cos tam cos tam i jak to nie pomoze to mam przyjsc jeszcze raz i wtedy mi da skierowanie na artroskopie kolana 😠

Tak poza tym to bez zmian.

Witam nowa mamusie 🙂
Maja ja tez jestem z Wroclawia 🙂
a z jakich okolic jestes? bo ja z grabiszynka-mieszkam nie daleko carefour.
A czy zdjecie z avataru Twojego maluszka to nie przypadkiem wozek z dekatlonu ? 😜

Co by tu jeszcze dodac.... a zrobilam dzemiki i ciasto porzeczkowe i agrestowe wczoraj do 1.30 w nocy i jestem niewyspana 😞

Dzieki wszystkiem za odpowiedzi w sprawie zmywarek.
Milego wieczoru babsztylki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny czy ktoś korzysta ze skype?
Powiedzcie czemu nie mogę się połączyć z jedną osobą z listy kontaktów? Ze wszystkimi się łączę bez problemu a z bratem we Francji nie mogę, czy może któraś wie o co chodzi?

Maja - witamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry 🙂
A my się dzisiaj spotkaliśmy z Klaudią i Kacperkiem 😉
Witam nową Mamusię Maję 🙂 Czekamy na jakieś fotki Twoje i maluszka 🙂
Madzia ja mam skype, ale korzystam sporadycznie i nie mam pojęcia dlaczego nie możesz się połączyc z bratem 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tynka83 napisał(a):
Ania na egzamin łączony czeka się ok. 3,5 tyg. A tak na teorie czekałam 1 tydz. I za 3 tyg. Mam praktyczny, wolałam to sobie podzielić.


aaa, no chyba, że tak 🙂

Magda, ja używam skypa, kiedyś używała częściej i nie miałam żadnych problemów łącząc się nawet z kanadą, teraz mnie szlag trafia jak gadam z b. bo przerywa nam dość często i upierdliwie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola - normalnie staram się z nim połączyć. Jest kounikat "dzwoni" po czym automatycznie zamyka okno i pojawia się komunikat - brak połączenia.
Dziwi mnie to bo ja gadam z koleżankami w Polsce normalnie, za granicę jeszcze nie dzwoniłam. On też rozmawia ze swoją mamą w Polsce normalnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
Ola - normalnie staram się z nim połączyć. Jest kounikat "dzwoni" po czym automatycznie zamyka okno i pojawia się komunikat - brak połączenia.
Dziwi mnie to bo ja gadam z koleżankami w Polsce normalnie, za granicę jeszcze nie dzwoniłam. On też rozmawia ze swoją mamą w Polsce normalnie

A macie siebie dodanych do listy? Żadne z Was nie ma któregoś zablokowanego albo opcji żeby akceptować rozmowy tylko ze znajomymi?
Jak nie to wyślij prośbę o pomoc - tam na samym dole masz niebieski przycisk


https://support.skype.com/pl/support_request?needsLogin=true#topic:6270000000026322640;problem:6270000000026322843
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
Ola - normalnie staram się z nim połączyć. Jest kounikat \"dzwoni\" po czym automatycznie zamyka okno i pojawia się komunikat - brak połączenia.
Dziwi mnie to bo ja gadam z koleżankami w Polsce normalnie, za granicę jeszcze nie dzwoniłam. On też rozmawia ze swoją mamą w Polsce normalnie

A macie siebie dodanych do listy? Żadne z Was nie ma któregoś zablokowanego albo opcji żeby akceptować rozmowy tylko ze znajomymi?
Jak nie to wyślij prośbę o pomoc - tam na samym dole masz niebieski przycisk


https://support.skype.com/pl/support_request?needsLogin=true#topic:6270000000026322640;problem:6270000000026322843


Może głupie pytanie, ale czy tę prośbę o pomoc mogę napisać po polsku"? Bo strona otworzyła się w jęz. angielskim a ja z angielskim to średnio.
Tak Ola mamy siebie w listach kontaktów/nie zablokowani jesteśmy

Chyba nie wiem jak mam to wysłać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wózek z avatara oczywiście, że z dechatlona 🙂 Mały jak tylko zasiadł to całe zakupy jeździł jak królewicz spokojnie i dumnie 🙂 Ja jestem z Kozanowa. Alice a co z Twoim kolanem? Bo ja miałam artroskopie jakieś 4 lata temu i muszę powiedzieć, że niewiele pomogła 😞 Kolano boli nadal na dodatek zrobił mi się ostatnio jakiś krwiak i musiałam unieruchomić nogę na 2 tygodnie a przy takim ruchliwym dziecku jak Mati to nie było proste 🙂 na szczęście dostałam ostatnio blokadę dostawową i już jest o niebo lepiej. Mogę robić kilometry z wózkiem i kolano nie boli 🙂 W razie czego mogę polecić dobrego ortopedę który przyjmuje również na NFZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...