Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dzień dobry
Ola ja nie wie nic o tych rozmiarach Cartersa moja obecnie chodzi w tych na 12 mcmy - te na 18cie jeszcze za duże
Magda tez używam już od 8 mcy babydream ale One u mnie kosztuje i u Ciebie pewnie też 21.99 a na karcie mam dopiero 4% zniżki więc do niewiele ale dojdę kiedyś do 10% 😉 a ty ile masz zniżki ??
i te babydream są faktycznie "sztywniejsze" od zewnatrz ale w środku nie widzę różnicy i to jedyne Oprócz premium care" które jej nie uczulają
a zakładam jej 5 od pół roku i chyba długo jeszcze tak będzie 😉
moja już nie zrzuca nakryć głowy bo wie że to jedyna szansa zeby wyjść na dwór jak chce isć "ata" to sama przynosi buty i czapkę tzn teraz kapelusz 😉
Dagi współczuję pogody ja sobie tego nie wyobrażam , kocham taka pogodę tylko u mnie już od 3 tygodni nie spadła ani kropla deszczu 😮
a dziś wytworzyła się o 4.00 rano taka chmua od trąby powietrznej i potem dalej zaczynał tworzyć się ten lej , już miałam wzystkich budzić ale tak jak szybko przyszło tak szybko poszło
z resztą zaraz będzie po "lecie" jeszcze z tydzień, później pewnie będzie lać , potem w sierpniu już noce zimne
a te ostatnie noce super
siedzę sobie do późna , w nocy wychodzę na fajeczkę w samych majteczkach 😁
u nas ok , dużo się dzieje ale to z innego powodu , teraz jest u nas P. siostra , jutro wraca kuzyn
teraz wszyscy w kościele , o 11.00 jedziemy na kajaki , trochę opalę moją bledziznę 😁, tzn jak znam życie to nie opalę się "trochę" tylko bardzo- na całe lato syknie 😉
LENA tfu tfu ładnie przesypia noce a w dzień też ciągle lata i dopiero teraz poznaje smak "wspinaczki" wysokokanapowej 😮
wczoraj tak się wspinała do piaskownicy że wylądowała w pokrzywach 😮
no to tyle miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Bry 🙂

W końcu nie ma słońca i 22 stopnie 🤪 Można oddychać bo jest czym.. Jeszcze żebym pierś miała to byłaby rewelacja 😁

szysia - nie ma żadnych fot - chcesz nas pooglądać to przyjedź oo 🙃

to u mnie już 29 st 😮
ale fajnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak Ola mamy 4 plus ale w rosmannie jest inna rozmiarowka. Ale i tak na 5 zaraz przejdziemy. Matylda ja zawsze kupuje pieluchy w promocji i wtedy biore wiecej zawsze 2-3 pudla zeby do nastepnej promocji starczylo. A promocja jest srednio co poltora/dwa miesiace na duze paczki, tydzien temu w piatek kupilam pudlo (albo dwa tygodnie) za 39zl plus rabat z karty. Nie wiem ile mam rabatu bo nie mam netu nie moge sprawdzic teraz pisze z komorki i mi strasznie niewygodnie tutaj sie poruszac po necie. Wiem ze bardzo duzo kupuje w rosmannie - wszystko dla nikoli i cala chemie do domu i kosmetyki wszystkie. Wiec jezeli rabat naliczany jest za zakupy to mysle ze troche go mam.
Ola - jak Lenka, czekam na sms jutro od Ciebie bo nie wiem czy uda mi sie do netu wejsc.
I powiedz cos jak tam Kasia i Wit?
Moja siostra w ciazy jest bardzo sie ciesze a z drugiej strony nie wiem czemu czuje taka nieprzyjemna zazdrosc w stosunku do niej 😞 mamy dzieci w tym samym wieku i drugie tez mialysmy miec w tym samym no ale nie da rady...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magda - pisałam co Witem przecież.. Płuca ok tylko serduszko powiększone ale to m norma w tym wieku, a Kasia już dobrze, już nie wymiotuje, maleństwo ma 2,5 cm rączki i nóżki 🤪 Mam nadzieję że Kasia się nie pogniewa za te: informacje ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madzia - tak, w centrum. A co w związku z tą ulicą? 🙂

Byliśmy na basenie 7,5 godziny. Jak wyprowadzałam Majkę z wody, to darła się jak szalona.
Zjeżdżała chyba godzinę non stop ze zjeżdżalni, wpadała do wody i się cieszyła 🙂
I tak w kółko... 🙂

Mimo kremu z dużym filtrem - spaliła się troszkę na ramionach, rękach i troszkę na plecach 😞



Obejrzę mecz do końca.
Spadam spać.
Jutro do pracy 😞
9.30 - 17.30 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczynki cholera nie mam czasu tu zagladac bo jestem non stop sama z diablem i musze siedziec z nia na dworze bo w domu wyje Bosz co to bedzie zima;/;/
U nas wszystko dobrze,nadal czekam na termin rozprawy z sadu i chyba sie nie doczekam;/
Caluski dla Was i Bąbelkow:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzia - pytałam bo 24 lipca mam jechać do Łodzi na Struga
Aneta - co się stało, że sprawa z sądzie, bo chyba nie doczytałam jeżeli coś na ten temat wspominałaś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...