Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Andziucha napisał(a):
Bylam wczoraj w realu i jest promocja na pampki pampersa za 43,99 🙂

Tyle to kosztuja normalnie w Auchan 🙂
Ostatnio mój S. kupił w promocji za 34 zł 🙂

u mnie normalna cena to 53 zlote wiec jak dla mnie to 43 zlote to promocja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry


Ola to widzę, że w Wawie z lekarzami jak w Lbn, mi dzisiaj udało się zapisać do kardiologa prywatnie na 26.07 jeszcze we wtorek mam dzwonić do jednej kliniki, może uda się coś wcześniej...

Myślę, Ola że nie masz się czym martwić ale zawsze dla własnego spokoju lepiej sprawdzić, w ogóle omdlenie to mi się jakoś tak kardiologicznie bardziej skojarzyło niż neurologicznie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tam sie nie znam
Ola pewnie to sprawdzi
a te kolejki u WAS to żadne kolejki 😮 u mnei prywatnie czeka się na każdego specjalistę ( oprócz dentysty ) około 2 mcy , no i do ginekologa czasem szybciej można - w końcu i ja musze się udać bo już nie wiem o co w tym wszystkim chodzi ☺️
będzie dobrze wiecie że NASZE dzieci najzdrowsze na świecie
nie ma się co martwić
niech dużo piją i będzie ok 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉
ja już muszę spadać
ehhhhhhhhhhh nie wiem kiedy będę bo w weekend dużo się będzie działo a w poniedziałek wraca kuzyn kochany 😉
wszystkiego dobrego 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola, współczuje Ci, bo pewnie sie przejmujesz teraz 😞 Wszystko bedzie dobrze, ale dla własnego spokoju to lepiej sprawdzic. Mi sie nie zdarzylo przy 2 dzieci zebys ktore zemdlalo, wiec nie wirm jaki to strach , ale sama pewnie bym bym w gacie zrobila 😞

dobra Kochane lece z dziecmi dalej sie bawic 🙂

trzymajcie sie mocno i miłego weekendu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tynka83 napisał(a):
Ola a nie wiesz jakie Witek miał objawy astmy?

Ciągłe nawroty kaszlu.... Dusił jej się w nocy aż wymiotował
Ale już Kasia się odezwała że płuca w porządku, tylko serduszko powiększone ale to podobno normalne u takich dzieci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hola
jeeej jestem umęczona już tak tymi upałami że szlag mnie trafia po prostu. dzisiaj wstałam o 6 rano zeby ogranac dom dopóki jeszcze dalo sie tu oddychac, o 10 zaprowadzilam Julke na półkolonie i ucieklismy do dziadków na podwórko.
mój młody jest niesamowity 🙂 w ciągu ostatnich 2 miesięcy zrobił się z małego dzikuska tak otwartym i pogodnym dzieckiem że aż sama w szoku jestem 😁 😁 lezie do każdego, zaciesza do każdego. na basenie wczoraj byliśmy - dzieci w jego wieku albo sie baly do brodzika wejść albo łaziły tylko po brzegu. Szymek nie potrzebował nawet koła ani żadnych dmuchanych gadżetów - łaził najpierw za ręke, potem sam - puszczał się, przewracał na twarz nawet, nura dawał i wstawał i dalej zacieszał 😁 😁
i na podwórku u dziadków nie chce się kąpać w swoim małym basenie już tylko z Julką i jej koleżankami urzęduje w wodzie co mu do szyi sięga. ale tam juz to ze mną, chciał nie chciał muszę pływać też 🙂 🙂
Wczoraj byliśmy z Julką na badaniu słuchu w Matce Polce. no i jestem na maksa zagubiona. wiem, że moje dziecko okresowo ma niedosłuch - na maxa głośno włącza TV, nie słyszy jak ją wołam z pokoju, nawet jak rozmawiamy to czasem coś muszę jej głośniej powtórzyć jak odejdzie. tzn, tak się działo jak brałysmy skierowanie na badania - jakieś 2 miesiące temu. A wczoraj po tych wszystkich testach na audiometrze i innych sprzętach (4 urządzenia - 4 testy) wszystko jej wyszło OK. I pani dr patrzyła na mnie jak na debilke która sobie coś ubzdurała i dziecko do psychologa mi wysyła na konsultacje. a ja wiem że epizody z niedosłuchem już były przy gigantycznym 3cim migdale, po wycięciu ustąpiły. no i niby się cieszę że z uszami i słuchem ok, niby teraz dobrze słyszy ale skąd se to bierze? musz się skonsultować jeszcze z laryngologiem i alergologiem czy może te pozostale 2 migdały (bo ma duuuuuże też) tak jej rosną w okresie pylenia że zatykają trąbki sluchowe??? sama już nie wiem 🤢 🤢 🤢

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
... ciąg dalszy bo mi sie coś przywiesiło 😁 😁

młody mi żadnej czapki nie chce nosić. z daszkiem, kapelusze chustki wszystko rwie z głowy i mało tego z wózka wyrzuca z jarzębia. zresztą nie tylko czapki. buty to mu już ściagam od razu bo R. ostatnio w drodze powrotnej ze spaceru znalazł sandałek na chodniku 😁 😁 a smoczka kolega pirzgnął pod nadjeżdżający samochód jak staliśmy na przejściu 😁 😁

Ola ja też się nie spotkałam z takim omdleniem ale może faktycznie to od tego upału/ Dorosły się umęczy a co dopiero taka dziecina. No ale sprawdź to, tylko nie martw się na zapas, nie ma sensu niepotrzebnie się nakręcać 🙂

Matylda moja Julka też tak gadała i do tej pory jej zpstało - buzia się nie zamyka 24h na dobę- już ci współczuje bo wiem co będzie potem 😁 😁 😁 😁

Ola przekaż Kasi żeby sprawdziła czy te przewlekłe kaszle nie są na tle alergicznym. U Juli tak się właśnie to objawia a teraz jest cały czas okres silnych pyleń i może Witek tak reaguje. Jujlce też robiłam teraz badania na astme ale na szczęście nie ma.Z tym że jak to alergia to trzeba leczyc bo z takiej "kaszlącej" a nie leczonej szybko może się astma wykluć.

I w ogóle chce mi się wakacji i nie moge sie doczekać 27go 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Ewelina jakie paczki tych pampków? po ile pakowane?

134szt.
pampersy zielone

chyba w 3 paczkach 134????

są jeszcze?

no w trzech paczkach jest tyle a całość w dużym kartonie 🙂
ja kupowałam w tamten weekend
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Ewelina jakie paczki tych pampków? po ile pakowane?

134szt.
pampersy zielone

chyba w 3 paczkach 134????

są jeszcze?

no w trzech paczkach jest tyle a całość w dużym kartonie 🙂
ja kupowałam w tamten weekend

ok, dzięki. Jadę dziś sprawdzić.
A Ty kupujesz 4, tak? nie wiesz czy były 5?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Ewelina jakie paczki tych pampków? po ile pakowane?

134szt.
pampersy zielone

chyba w 3 paczkach 134????

są jeszcze?

no w trzech paczkach jest tyle a całość w dużym kartonie 🙂
ja kupowałam w tamten weekend

ok, dzięki. Jadę dziś sprawdzić.
A Ty kupujesz 4, tak? nie wiesz czy były 5?

ja kupuje 4 ale były wszystkie rozmiarówki 3,4,4+,5 tylko wiadomo im większe pampki tym mniej w paczce 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...