Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
ja też nie mam zdjęcia, wcześniej myślałam, że każdy miesiąc będę dokumentować, żeby mieć porównanie ale jak zaszłam w ciążę to jakoś nie chcę.. nie wiem dlaczego tak jest ale nie potrzebuję...

mam to samo..zwłaszcza, że mam ku temu świetne warunki bo mój mąż jest hobbystą fotografii i ma niezły sprzęt ale jakoś ani on, ani ja nie mamy na to ochoty..za to napewno będziemy się wyżywać artystycznie na małej jak sie urodzi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

kmatus napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
ja też nie mam zdjęcia, wcześniej myślałam, że każdy miesiąc będę dokumentować, żeby mieć porównanie ale jak zaszłam w ciążę to jakoś nie chcę.. nie wiem dlaczego tak jest ale nie potrzebuję...

mam to samo..zwłaszcza, że mam ku temu świetne warunki bo mój mąż jest hobbystą fotografii i ma niezły sprzęt ale jakoś ani on, ani ja nie mamy na to ochoty..za to napewno będziemy się wyżywać artystycznie na małej jak sie urodzi 😁


haha a ja znów mam taki problem ze jestem fotografem i tez mam mało zdjęć brzucha bo kto ma mi robić 🙂 ale mam pomysł na sesje z brzuchem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiecie jak mi się udało apropo wyprawki 🙂 znajomi chce odsprzedac za grosze w ogole nie zniszczony wozek chicco z fotelikiem do samochodu cały komplet, łożeczko huśtawkę dla niemowlaka, fotel do karmienie jak juz bedzie większa, zabawki, ubranka posciel za 1500 zł i bede cala opkupiona 🙂 a raczej moja malutka i mam problem z głowy. a juz myslalam ze zbankrutujemy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
a wiecie jak mi się udało apropo wyprawki 🙂 znajomi chce odsprzedac za grosze w ogole nie zniszczony wozek chicco z fotelikiem do samochodu cały komplet, łożeczko huśtawkę dla niemowlaka, fotel do karmienie jak juz bedzie większa, zabawki, ubranka posciel za 1500 zł i bede cala opkupiona 🙂 a raczej moja malutka i mam problem z głowy. a juz myslalam ze zbankrutujemy

no to super! takie okazje nie codzień się zdarzają 🙂 ja będę miała tylko wózek quinny z fotelikiem też po znajomych więc mi odpadnie porządny wydatek ale ta cała reszta jeszcze..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wanienke tez już mam, zostanie mi dokupić przewijak pare ubranek i baldachim na łozeczko 🙂 te becikowe 1000zł to jest chyba zart gdyby na prawde mieli dac wyprawke było by to ok 3,5 tys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wanienke tez już mam, zostanie mi dokupić przewijak pare ubranek i baldachim na łozeczko 🙂 te becikowe 1000zł to jest chyba zart gdyby na prawde mieli dac wyprawke było by to ok 3,5 tys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
wanienke tez już mam, zostanie mi dokupić przewijak pare ubranek i baldachim na łozeczko 🙂 te becikowe 1000zł to jest chyba zart gdyby na prawde mieli dac wyprawke było by to ok 3,5 tys

dokładnie o ile nie więcej.. moim znajomym się urodziły teraz bliźniaki to lekko licząc na wyprawkę poszło 10 tys 😮 i to bez żadnych szaleństw.. wszystko co najpotrzebniejsze, a gdzie tam jakiś leżaczek czy huśtawka..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kmatus napisał(a):
aisak napisał(a):
czesc brzuchatki

Kmatus a jeśli można wiedzieć to quinny buzz czy speedi?

cześć aisak! dawno się nie "widziałyśmy" 🙂 pewnie, że można wiedzieć: buzz 4


acha to ten najnowszy model, ja się zastanawiałam nad speedi i myślałam ze podsuniesz jakieś opinie o tym wózeczku 🙂 🙂
mam juz taki mentlik w głowie co do tych wózków ze szok, jeszcze druga opcja to mutsy transporter
achaaaaaaaaaa miałam się pochwalić 🙂 🙂 🙃 🙃 🙃
bo w poniedziałek byłam u lekarza i mieliśmy potwierdzić płeć, bo u nas to niby dziewuszka ale tak na 60 % no i wyobraźcie sobie że zonk, uparte dziecko, nic nie pokazało, zupełnie nic, godzinę siedziałam w gabinecie, prawie pół godziny USG mi robiła i nic 😮 😮 😮 😮
mąż się tak śmiał a ja myślałam ze my żyły wyjdą, taka wściekła byłam 😲 😠 😠
możliwe że aż do porodu nie będziemy wiedzieć, bo zwinięta? lub zwinięty? jest jak kotek
ze złości aż mi sie płakać w domu chciało 😮 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...