Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

brechti napisał(a):
Jak dzidzius urodzi się nawet około 25 tygodnia w szpitalu o porządnym zapleczu to ma duuuże szanse na przeżycie 🙂


no tak ale z 3 m musi w inkubatorze leżeć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Ewelina współczuję ci bardzo i nie będę oryginalna odpoczywaj sobie
a poród no cóż kiedy będzie chciał to wyjdzie raczej go siłą nie zatrzymają wiadomo im później tym lepiej i tego ci życze
Tyminka ja wracam do twojego komentarza na temat mojej postury, chyba nie śledziłas dokładnie postów bo ja przytylam 15-16 kilo!!!!!!!!!!!!!!!!!! i na tym zakańczam ten temat bo gdzie mi to weszło i jak się z tym czuję już pisałam
alexia autem trochę pojeździłam nie gasiłam go myślę że odpali jak będę niebawem jechać po mamę
no i jestem i dalej nic nie robię ale choćby nie wiem co się działo to dziś posprzątam generalnie całą górę a później napiszę 30 stron pracy choćby nie wiem co!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
ewelinka1007 napisał(a):
tyminka napisał(a):
a ewelinka dużo przytyłaś ? jeśli mogę spytać. J tez chce być już w 30 tc

6 kg


no to pięknie 🙂 a też ważne jest czy bez obaw od wagi dziecka ile twoje waży?

w 26 tyg ważył 800 gram a nastepne usg mam 18 stycznia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brechti napisał(a):
A w ogóle to jak ten czas zasuwaaa! Kurczę za 3 miechy o tej porze to już część z nas będzie miała swoje bejbiki i reszta będzie siedziała jak na szpilkach bez wytchnienia czytając posty mamusiek ^^


haha dokładnie, nigdzie się nie ruszać tylko siedziec i czekać na akcje . cofnijmy sie 3 m do tyłu jak zleciało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matyldusia napisał(a):
hej Ewelina współczuję ci bardzo i nie będę oryginalna odpoczywaj sobie
a poród no cóż kiedy będzie chciał to wyjdzie raczej go siłą nie zatrzymają wiadomo im później tym lepiej i tego ci życze
Tyminka ja wracam do twojego komentarza na temat mojej postury, chyba nie śledziłas dokładnie postów bo ja przytylam 15-16 kilo!!!!!!!!!!!!!!!!!! i na tym zakańczam ten temat bo gdzie mi to weszło i jak się z tym czuję już pisałam
alexia autem trochę pojeździłam nie gasiłam go myślę że odpali jak będę niebawem jechać po mamę
no i jestem i dalej nic nie robię ale choćby nie wiem co się działo to dziś posprzątam generalnie całą górę a później napiszę 30 stron pracy choćby nie wiem co!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


śledze śledze gdzieś czytałam ze 14 kg ale wierzyć mi się nie chciało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja ciocia urodzila w 24 tygodniu bo miała bardzo wysokie cisnienie....powiem ze dziecko jest takie malutkie i wyglada starsznie az sie płakac chcialo....ale teraz Amelka ma 3 latka i jest duzo dziewczynka a lekarze sa w sozku ze tak ładnie sie rozwija jak na wczesniaka i ma taka ładna wage...ale i tak ma co 2 miesiace kontrole do 7 roku zycia tak jest akurat w Londynie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewelinka1007 napisał(a):
tyminka napisał(a):
O i chyba Wiola się w marcu rozpakuje hehe macie tak na pograniczu

no ona ma na ten sam dzzien nawet chyba termnin


tak mówie ze sie szybciej rozpakujecie bo sama bym chciała kilka dni wcześniej niż po czasie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do inkubatorów to nie ma reguły wszystko zalezy jak wykształcone są płuca malucha casem nawet w 36 tygodniu leżą trochę choć wiadomo ze nie tak często jak młodsze
ja najmłodsze które znalazłam , tzn które urodziło się najwcześniej i przeżyło było z 22tc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matyldusia napisał(a):
a co do inkubatorów to nie ma reguły wszystko zalezy jak wykształcone są płuca malucha casem nawet w 36 tygodniu leżą trochę choć wiadomo ze nie tak często jak młodsze
ja najmłodsze które znalazłam , tzn które urodziło się najwcześniej i przeżyło było z 22tc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


no tak to racja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matyldusia napisał(a):
a co do inkubatorów to nie ma reguły wszystko zalezy jak wykształcone są płuca malucha casem nawet w 36 tygodniu leżą trochę choć wiadomo ze nie tak często jak młodsze
ja najmłodsze które znalazłam , tzn które urodziło się najwcześniej i przeżyło było z 22tc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

i ważyło 480g czy coś takiego szok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Niedługo skończą nam sie "problemy" typu kolor wózka, łóżeczka, komód, ubranek itd, teraz będzie ratunku - co mam robić bo mi dziecko płacze 🤪

jak to co niech troche popłacze i przeponę poćwiczy
ja tam nie będe ze swoim latać no chyba żeby cierpiał z kolką (Boże uchowaj) ale taki normalny zdrowy płacz jak najbardziej wskazany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Niedługo skończą nam sie "problemy" typu kolor wózka, łóżeczka, komód, ubranek itd, teraz będzie ratunku - co mam robić bo mi dziecko płacze 🤪

jak to co niech troche popłacze i przeponę poćwiczy
ja tam nie będe ze swoim latać no chyba żeby cierpiał z kolką (Boże uchowaj) ale taki normalny zdrowy płacz jak najbardziej wskazany

ja mówię o takim co nie wiadomo z jakiego powodu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
matyldusia napisał(a):
a co do inkubatorów to nie ma reguły wszystko zalezy jak wykształcone są płuca malucha casem nawet w 36 tygodniu leżą trochę choć wiadomo ze nie tak często jak młodsze
ja najmłodsze które znalazłam , tzn które urodziło się najwcześniej i przeżyło było z 22tc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

i ważyło 480g czy coś takiego szok

wszystko mozliwe nie ałe 0.5 kg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola1983 napisał(a):
Hehe - no zobaczymy kto się kiedy rozpakuje 🙂 Ważne żeby bąble były zdrowiutkie 🙂

jej ta to bym chciała w połowie marca ale to o miesiąc za wcześnie wiec lepiej niech siedzi jak najdłużej no tzn na Wielkanoc wolę być w domku
P.S. zaraz tego psa pradem potraktuję bo już nie wytrzymam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Niedługo skończą nam sie "problemy" typu kolor wózka, łóżeczka, komód, ubranek itd, teraz będzie ratunku - co mam robić bo mi dziecko płacze 🤪


Swieta racja... 😁 ja czesami jak pomysle to sama sie tego wszytkiego boje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewelinka1007 napisał(a):
z moim tez bedzie wszystko w porzadku silny chlopek bedzie 😁 nawet urodzony wczesniej


pewnie że tak!!! moja kumpela jedna w grudniu urodziła w 30 tc i Kevinek rośnie jak na drożdzach i jest wszystko ok musiała leżeć w szpitalu ale ok.a bratowa 2 grudnia urodziła w terminie a w 30 tc trafiła do szpitala bo w kazdej chwili mogła urodzic reguły nie ma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...