Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

he he he 😁
3.55 powrót z toalety z zahaczeniem o laptopa 😁 ( spoko, i tak całą noc włączony !! )
komu mogłam, klasnęłam zgodnie z obietnicą co by nas przed złodziejką ochronić.

Nie poddam się, jak będzie trzeba, budzik nastawiać będę ale się nie poddam : 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Łoo jezuu ! Niemozliwe to ! Jestem pierwsza !! 🤪 🤪 Moj obok chrapie jak zwierz a ja nie moge spac. Mlody fisiuje, mnie cos brzuch kluje i odechcialo mi sie spania.. ale i tak zaraz bede probowac jeszcze zasnac. Wczoraj wrocilismy o 1 do domu, tzn dzisiaj 😜 Ale jak na mnie to juz o jakies 3 godziny za dlugo 😆 Kapcanieje przez ta ciaze.. o dziwo nadrobilam 20 stron 😮 To do mnie niepodobne 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie nic nie odsypiam mam małe problemy ze zwierzątkiem
Boże wszystkie maja jakieś plany na niedzielę tylko ja nic
już mnie nie tylko krocze boli ale i dupa od siedzenia/leżenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
nie nie nic nie odsypiam mam małe problemy ze zwierzątkiem
Boże wszystkie maja jakieś plany na niedzielę tylko ja nic
już mnie nie tylko krocze boli ale i dupa od siedzenia/leżenia

To idź do mamuni na dół i posiedź z nią trochę 🙂

toś ty jeszcze nie poszła??????
do mamusi nie, tzn byłam rano po herbatę jakoś nie lubię tam z resztą skarżyła się wczoraj że do niej nie zaglądam
nie wiem chciałabym się czym zająć ale nie mam czym , praca jakoś mi nie idzie chyba się poddam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
nie nie nic nie odsypiam mam małe problemy ze zwierzątkiem
Boże wszystkie maja jakieś plany na niedzielę tylko ja nic
już mnie nie tylko krocze boli ale i dupa od siedzenia/leżenia

To idź do mamuni na dół i posiedź z nią trochę 🙂

toś ty jeszcze nie poszła??????
do mamusi nie, tzn byłam rano po herbatę jakoś nie lubię tam z resztą skarżyła się wczoraj że do niej nie zaglądam
nie wiem chciałabym się czym zająć ale nie mam czym , praca jakoś mi nie idzie chyba się poddam 😞

Weź się za prace magisterską, masz jedyną okazję póki nikogo nie ma 🙂
Ja już wychodzę. Trzymajcie się ciepło i do później 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frytus150 napisał(a):
Hej mamuski 🙂
Zapowiada się nudna niedziela,jaka pogoda do dupy masakra!!!! 🤪 🤪
Moja mala wyjątkowo dzisiaj grzeczna 🙂 🙂 🙂
Dzisiaj pisaam z Moim na temat chrzcin....Kurcze mała jeszcz eise nie urodziła a ja juz o chrzcinach mysle-no powaliło mnie;/

czemu - nie powaliło cie ja też o tym myślałam ale bardziej o tym czy w ogóle znajdzie się jakiś ksiądz który ochrzci mi tego bejbika
planowaliśmy kościelny z chrzcinami ale teraz tylko chrzest planujemy , z resztą nie wiem czy planujemy
w każdym razie zaczęliśmy rozmawiać i wiem że to mało znaczące ale dla mnie znaczy to wiele a chodzi o to że wczoraj wybraliśmy wspólnie pościel do łóżeczka hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
Hej mamuski 🙂
Zapowiada się nudna niedziela,jaka pogoda do dupy masakra!!!! 🤪 🤪
Moja mala wyjątkowo dzisiaj grzeczna 🙂 🙂 🙂
Dzisiaj pisaam z Moim na temat chrzcin....Kurcze mała jeszcz eise nie urodziła a ja juz o chrzcinach mysle-no powaliło mnie;/

czemu - nie powaliło cie ja też o tym myślałam ale bardziej o tym czy w ogóle znajdzie się jakiś ksiądz który ochrzci mi tego bejbika
planowaliśmy kościelny z chrzcinami ale teraz tylko chrzest planujemy , z resztą nie wiem czy planujemy
w każdym razie zaczęliśmy rozmawiać i wiem że to mało znaczące ale dla mnie znaczy to wiele a chodzi o to że wczoraj wybraliśmy wspólnie pościel do łóżeczka hehe


ja ze swoim tez gadalam o chrzcinach i planujemy zrobic we wrzesniu a co do tego czy ktos mi ochrzci to nie mam z tym problemu bo po pierwsze jak sie da w lape odpowiednia kase to napewno ochrzci a po drugie u mnie jest jeden kosciół który za niewielkie pieniadze napewno ochrzci mi dziecko czy bede po slubie czy w konkubinacie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No włąsnie u nas jest problem z księdzem,bo nie chce dawać chrztu nawet jak ktoś ma tylko cywilny,a my w ogóle ślubu nie mamy;/
Ale u Mojego w parafii ksiądz bardziej wyluzowany,coś mi teściowa mówiła 🙂 🙂 🙂
Ja już nawet zaplanowałam,że sukienke sobie kupie na tą okazje 🙂 A dajecie drugie imiona swoim pociechom??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
No włąsnie u nas jest problem z księdzem,bo nie chce dawać chrztu nawet jak ktoś ma tylko cywilny,a my w ogóle ślubu nie mamy;/
Ale u Mojego w parafii ksiądz bardziej wyluzowany,coś mi teściowa mówiła 🙂 🙂 🙂
Ja już nawet zaplanowałam,że sukienke sobie kupie na tą okazje 🙂 A dajecie drugie imiona swoim pociechom??


ja dam napewno ale jakie nie mam pojecia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja mam s księdzem problem i nie wiem jak to będzie jak mnie wkurwi to zadzwonie po UWAGĘ albo INTERWENCJĘ bo to nawet nie o to chodzi że nie zechce ochrzcić tylko może nawet żadnego potrzebnego zaświadczenia nie dać ale nie miotam sie tym na razie mam inne problemy i jeszcze trochę czasu
co do drugiego imienia to pewnie byłoby gdybyśmy nie byli do konca zgodni albo gdyby to miało jakieś znaczenie a tak mi się podoba bo imionko krótkie i nazwisko też będzie miała krótkie więc oki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klaudiagda napisał(a):
Dzień dobry 🙂 Ja wczoraj parapetówę rodzinna miałam, mój poprzytulał się z kibelkiem w nocy.. rewelacja 😁
Ja o chrzcinach też już myślę, ale jeszcze nie działam 😁


KLAUDIA zaniedbujesz nas no!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...