Skocz do zawartości

czerwiec 2011 | Forum o ciąży


nika1306

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
U mnie moja mam robi gołąbki nadziewane mięsem i ryżem, tak samo jak i u Was.

Ja nie mogę narzekać na ten etap ciąży: nic mi nie puchnie, nawet jestem gibka jeśli chodzi o szybkość poruszania się i sprawność fizyczną. Czasami dopada mnie ból plecków i te noce troszkę gorzej znoszę, ale ogólnie spoko. Nawet humor (póki co) dobry.
Od jakiegoś tyg. tak mnie nachodzi na słodycze, że nie mogę sobie niczego odmówić. SzcególnIe czekolada i LODY 🙃

Co do krwi pępowinowej to chciałabym ale to jest drogie i zastanawiam się czy to nie jest "PIC NA WODĘ FOTOMONTAŻ" z tą cudownością i naciąganie na kasę ... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Malgorzatta napisał(a):
To Ci fajnie Kasiullla, ja mam chyba najgorszy moment ciąży, no chyba że będzie jeszcze gorzej.... najgorszy jest ten ucisk żebra na ten cholerski nerw..... w ogóle czuję sie taka ciężka, nie idę tylko sie toczę....


Co do tego drętwienia części brzucha co kiedyś o nim pisałaś to ja mam od tyg. taką akcję, że pod prawym cyckiem - na brzuchu mam taką wypukłość - może maleństwo coś wypchnęło więc jest to zapewne normalne, ALE TA CZĘŚĆ JEST LEKKO ODRĘTWIAŁA. Czy może u Ciebie jest coś podobnego ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiesz co Doris, pod prawym cyckiem mam ten jednostajny ból - to wynik ucisku żebra na jakiś nerw, a co do brzucha drętwego - to tak jakby równa linia pod cyckami tworzy taki trójkąt do 3 -4 cm nad pępkiem..... to całe jest zdrętwiałe, lekarz stwierdził iż jest to wynik ciążenia, od grawitacji normalnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi prawie wszystkie dodatkowe kg poszły w brzuch, więc on naprawdę sporo sobie tak wystaje, mogę go tak złapać od spodu i że tak to ujmę - podnieść, heheh Lekarz powiedział że na to nie ma lekarstwa.

Do tego bólu przy żebrach pod cyckiem, zaczęło się od bólu z tyłu pod łopatką na plecach, zaczęło promieniować na przód, i od świat wielkanocnych juz tak pozostało, właściwie tylko z przodu - jest on jednostajny.... Też na niego nie ma rady.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie dodatkowe kg jakoś się rozeszły. brzuch mam mały nie mogę go złapać i podnieść. i chyba poszedł mi z szerokości bardziej niż do przodu. dupa mi urosła to napewno 😁
Kurde tradycyjnie już jak się położę do wyrka to dziecina dostaje czkawki, troche irytuje to pulsowanie ale cóż. Mam nadzieję, że to moje dobre samopoczucie potrwa do końca.
Wojciesława trzymamy kciuki za sesję, w sumie to ci dobrze bo może sobie egzaminami oderwać myśli od pieluch, skurczy itp. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny wam też pojawiła się kreseczka ta brązowa na brzuchu? mi juz tak delikatnie 🙂 wczoraj dowiedziałam się że prawdopodobnie mam obronę pracy 20 czerwca,a termin 21 czerwca, ciekawe czy będę przed czy juz po porodzie, wszystko zależy od małej jak będzie chciała wyjść, miłego weekendu wam życzę bo ja cały weekend w szkole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Czerwcóweczki 🙂
Ja kreseczki nie mam, tylko pępek brązowy 🙂
Cały czas sledze wątek, ale mam zaliczenia i brak czasu na aktywnosc.
Moja szyjka skróciła się, ma tylko 0,5 cm i lekkie rozwarcie. Ale dalej się nie otwiera także mam nadzieję, że będzie dobrze.
Pozdrawiam Was i Brzuszki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien doberek 🙂
Jak tam samopoczucie u wszystkich brzuszkow? Ja dzis pracowicie zaczelam dzien (tak dla odmiany :lol 🙂 pranie wstawione, mezczyzna do pracy wyslany, wczoraj posprzatalam wiec teraz ciesze sie czystoscia domu 🙂 (choc okien jeszcze nie umylam...) i mykam pod prysznic a pozniej do parku...2 razy bo mam 2 psy a z dwoma naraz to mi juz za ciezko... 🤪pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziendoberek.to chyba przez pogode bo była ostra zmiana. w nocy lało i dzis szaro.czy u was tak samo? cud że zdążyłam wiekszosc poprac dla małego. dzis prasowanie 🤢 nie znosze prasowac !
co u Was słychac?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry, dzień dobry... 🙂 właśnie pałaszuję śniadanie 😉
I tak sobie czytałam, czytałam i mi przypomniałyście, że muszę pracę napisać na zaliczenie z antropologii 😮 a absolutnie nie mam żadnej literatury 🥴 no i też czeka mnie sesja... 🤢

Pogoda się popsuła... leje co chwila jak cholera, ale za to powietrze jest tak przyjemne, że szok 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam brzuszki - te "stare" i te "NOWE" ja wstałam dziś wcześniej niż zwykle. Już po śniadanku, właśnie robię sobie hennę na brewkach - tylko już mnie wkurzyła bo wogóle brewki nie łapią koloru bo już 3 raz nakładam 😠

Co do kreski na brzuszku - ja nie mam, ale pępol mi wychodzi ...

U mnie też lało w nocy, rano było szaro buro ale teraz wychodzi słoneczko 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris25 napisał(a):
cierpliwe dziecko:
http://www.youtube.com/watch?v=jzUxkFuEGA4


doris widzialas komentarze?? ale sie usmialam 🙂 ludzie to sa zboki 🙂
podpaski kupilam zwykle bella ze skrzydlami 6 gwiazdek przynajmniej nie przemokna a jak kaza kupic te apteczne to wtedy posle mojego mena 🙂
a wozek tez udalo mio sie kupic-takko warrior kolezanka go ma i mowi ze jest spoko tak jak cena

aha zapomnialam sie przywitac ☺️ NO TO DOBRY-moja noc znowu kiepska no i pogoda sie zepsula i jeszcze weekend w szkole...ale dzis mam lepszy humor niz wczoraj 🙂
p.s. czy was w nocy tzn tak 3 4 nad ranem lapie ogromny glod???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ciezarnabebe oj tak łapie.... wtedy się budzę i na śpiąco szukam czegokolwiek do gryzienia 🙂 Widzę, że nie tylko ja mam szkołę w weekend 😞

jesteście przesądne? bo dziś piątek 13 😁 siostra się ze mnie nabija, że urodzę dzisiaj znając moje szczęście 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ciezarnabebe napisał(a):
Doris25 napisał(a):
cierpliwe dziecko:
http://www.youtube.com/watch?v=jzUxkFuEGA4


doris widzialas komentarze?? ale sie usmialam 🙂 ludzie to sa zboki 🙂
podpaski kupilam zwykle bella ze skrzydlami 6 gwiazdek przynajmniej nie przemokna a jak kaza kupic te apteczne to wtedy posle mojego mena 🙂
a wozek tez udalo mio sie kupic-takko warrior kolezanka go ma i mowi ze jest spoko tak jak cena

aha zapomnialam sie przywitac ☺️ NO TO DOBRY-moja noc znowu kiepska no i pogoda sie zepsula i jeszcze weekend w szkole...ale dzis mam lepszy humor niz wczoraj 🙂
p.s. czy was w nocy tzn tak 3 4 nad ranem lapie ogromny glod???


DOBRY !
Tak, widziałam, rzeczywiście ludzie są walnięci !
Może kolacji nie zjadłaś i dlatego ten głód Cię dopadł, Ja jak zjem kolację koło 21:00 to potem śniadanko koło 10:00 i jest spox.
Wózeczek ładniutki, podobal mi się wcześniej ale w końcu wybrałam Jedo 4ds Fyn.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja jem minimum raz albo dwa w ciagu nocy 🙂 zawsze mam banany bo to taka szybka przekaska by sie nie rozbudzic za bardzo. no to ciezarnabebe masz juz bardzo wazny zakup z głowy.teraz juz z górki. fajny wózek a jaki kolor wybrałas?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nequitia napisał(a):
ciezarnabebe oj tak łapie.... wtedy się budzę i na śpiąco szukam czegokolwiek do gryzienia 🙂 Widzę, że nie tylko ja mam szkołę w weekend 😞

jesteście przesądne? bo dziś piątek 13 😁 siostra się ze mnie nabija, że urodzę dzisiaj znając moje szczęście 😁 😁 😁

oj trąbią dzisiaj o tym trzynastym 😮ja sie urodziłam 13 wiec raczej nie jestem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nika1306 trąbią? kurde mi siostra musiała o tym powiedzieć bo bym nie skojarzyła... a tv nawet nie włączam, jakoś nie jestem telewizyjna a poza tym w naszym pokoju mamy aż trzy programy hahahaha więc nie ma na co patrzeć za bardzo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja sie urodzilam 13go w piatek 🙂 i jak widac mam troszke z dekielkiem ale zyje 😁
wierzcie ze to wasz najszczesliwaszy dzien i bankowo tak bedzie 🙂 WOGOLE JAKIE DZIS WSZYSTKIE MACIE FAJNE HUMORY 🤪

glodomorre nequitia to ja mam w brzuchu-to po ojcu moj chlop jak jest glodny to tylko sie chowac do szafy taki zly chodzi

a wozek beti wybralam taki tylko ze 3w1 a kolor nie rozowy tylko taki bezowo-kawa z mlekiem... http://www.ceneo.pl/showPicture.aspx?productID=7850340 cena byla super 1250,-

(kurcze ale sie rozkrecilyscie z oklaskami chyba trzeba bedzie wam je w nocy dawac jak spicie...)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...