Skocz do zawartości

czerwiec 2011 | Forum o ciąży


nika1306

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Aleksandra_W napisał(a):
a stanik do karmienia kupilyscie? podobno piersi urosna jak zaczniemy karmic...wiec chyba najlepiej jakis uniwersalny,sportowy kupic?


Ja kupiłam w sklepie z bielizną, ale radzę mierzyć, bo rozmiar a rozmiar jest różnica.. Kupiłam nie usztywniany - więc jak mi piersi trochę urosną to powinno też byc ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
PODKLADY? PODPASKI? ja dostalam podklady ale takie plaskate to chyba na lozko sie kladzie...a duze podpachy to nie wystarcza te najwieksze ze zwyklego hipermarketu?
matko ja chyba naprawde po nie wysle mojego chlopa...w tym pologu jak bede chodzic z taka pielucha wieksza niz moje dziecko i dupa zakrwawiona jak pawian to moj chop na mnie nigdy nie spojrzy 😁 a fee

a to ze miesiac to i dobrze bo moze zdaze wszystko dokupic a i tak mam przeczucie ze mala sie urodzi duuzo po terminie 😠 BANKOWO!!


A cycki mam male wiec jak urosna to nie duzo wiec nie kupuje stanika pierdyle...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Siemka laski !

Współczuje dziewczynki przeziębienia w taką bajeczną pogodę.Przechodziłam w lutym, 2 tyg mnie trzymało, w końcu pomogła homeopatia, na którą sama wpadłam bo lekarz to tylko wit. c i czosnek w tabl.

Nequita - ślicznie wyglądasz ! Ja wyprosiłam w końcu męża, żeby zrobił mi sesję (bo on to się niezbyt garnie do aparatu) i mam z całej ciązy ze 20 zdjonek (ale wszystkie kurde z jednego dnia), ehh te chłopy 😠

Przy wyborze wózka każdy musi się kierować czym innym. Dla mnie przede wszystkim ważna jest bezawaryjność więc przeczesałam internet wzdłuż i w szerz. Patrzyłam też na wielkość gondoli bo chcę żeby maleńka pojeździła w niej zimą. Waga jest istotna ale nie najważniejsza bo mieszkam w domku. W necie dużo kobitek mających wózki wielofunkcyjne skarżyło się na wąskie spacerówki więc to brałam pod uwagę. Jak będziesz jeździć daleko do babuni to weź pod uwagę rozmiary po złożeniu. No i dziewczyny mają rację - foteliki w zestawach są gówniane.

Ciezarnabebe- tylko sobie nic nie uciachaj podczas tego golenia bo jeszcze kaleke z siebie zrobisz 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
''FOTELIKI W ZESTAWACH SA GOWNIANE'' NO TO MNIE POCIESZYLYSCIE...

z tym uzyciem gondoli w zimie bedzie ciezko moja qmpela ma 5 miesiecznego synka i juz ledwo sie miesci w gondoli... i sie tak zastanawiam do zimy 6miesiecy ... zeby nam te grubasy sie tam jakos pomiescily 🙂

ale tu dzis spokojnie ani niki ani monki nawet magde gdzies wcielo-pewnie gdzies smaza tylki na sloncu 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie brzuszki 🙂Witam nową koleżankę 🙂 ale ja ciężką noc miałam 5 razy siku a potem zasnąc nie mogłam bo jak głupia myślałam nad tą moją opuchlizną nóżek 😮 no i mały jakoś mocno mnie kopał po żebrach uuu bolało jak smok 😞
Idę za pół godzinki odebrac wyniki morfologii i moczu ciekawe jak wyszły?a potem z mężem jak z pracy wróci na miasto pojadę i do fryzjera na poprawę humorku 🙂
Nequitia fajne zdjęcie ślicznie wyglądasz 🙂
Ciezarnabebe a nie ma u ciebie tych podpasek i majtek w sklepach dziecięcych bo u mnie jest sklep wszystko dla dziecka i dla matek także są akcesoria typu podpaski,majtki,staniki do karmienia itd.?Mi było łatwiej w takim sklepie kupic niż w aptece 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ciezarnabebe, nie martw się- jak mój mąż zobaczył te podpaski poporodowe (mam zwykłe z Belli, zamawiane przez internet) to zapytał, czy to dla słonia (?!) No i w sumie sie mu nie dziwię. Ale wszystko pozamawiałam przez neta, bo i taniej i nie musiałam w aptece płonąć ze wstydu.

Co do fotelików to ja też nie zdecydowałam się na 3w1. Zwłaszcza, że w sumie ten fotelik jest tylko na rok. Pożyczyliśmy od kuzynki taki lepszy, myślę, że nam wystarczy. Ale kupienie 3w1 jest wygodniejsze i całkowicie to rozumiem. U nas fotelik z kompletu kosztował prawie połowę wózka- jakiś kosmos.

Dziewczyny, czy Wasza folia przeciwdeszczowa na wózek też tak wali jak Cygance z tobołka?! Jak to odpakowałam to myślałam, że się porzygam. Czym to umyć? Ktoś chyba pisał kiedyś o zwykłym mydle?

Byłam w 3 sklepach dziecięcych i nigdzie nie mogę znaleźć wanienki z odpływem- to chyba jakiś żart jest. Zrekompensowałam sobie kosmetykami z Nivei dla Małego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to znowu oklask 🙂
ale sie usmialam z tego pawianiego zadka...tez mam te nieszczesne podpaski-podklady.sam rozmiaaaaaaar mnie porazil.majty siatkowe z nogawkami+pas ciazowy+mocno sciagajace paso-majty.niech spojenie lonowe szybko sie zrosnie i miednica bedzie jak najwezsza,bo z tluszczykiem sobie poradzimy-nieprawda?
mam glupie pytanie odnosnie uplawow ciazowych zwanych przez mojego kisielem w gaciach-raz ze jest go duuuuzo,a dwa-nie macie wrazenia ze zmienil zapach?nie smierdzi,ale jakby slodkawo pachnial,tak inaczej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
he he nie smaże tyłka bo u mnie coś pochmurno jest i takie ciężkie powietrze burzowe 🙂
Byłam na zakupkach coś na obiadek kupic bo wstałam dosc pózno ok10 jak nigdy bo ostatnio 7 i na nogach byłam 🙂
Ciezarnabebe zgadzam się z innymi dziewczynami foteliki w zestawach są do dupy ja nie mam ale kumpela ma i narzeka.Ja kupiłam taki wózek podobny co Andzia Ci linka dała 2w 1 na pompowanych kołach,ma amortyzatory lekko się prowadzi i co najważniejsze nie ma aż takiej małej gondoli jedynie trochę ciężki jest bo 15kg waży 😞a fotelik dokupiłam innej firmy i mam problem z głowy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tylko boje sie ze nie uda mi sie dopasowac fotelika do wozka 😞

a opuchniete nogi ostatnio mam ciagle 😞 jak nigdy przedtem 😞 i wnocy mnie bardzo bola stopy i kregoslup jak wstaje na siku 😞

pas ciazowy sciagajacy? to tylko ja nigdy nic nie wiem co mozna kupic i zaqwsze wszystko na ostatnia chwile ech...
ide na sniadanko moze z glodu taka zla jestem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Butterfly ja mam taką folię i moja tak mocno nie śmierdziała ale dało czuc i ja ją umyłam mydłem wpierw zamoczyłam na pół godzinki potem umyłam i wywiesiłam na balkon by wyschła i wywietrzała i tak wisiała pare dni jak pogoda była i teraz nic nie śmierdzi 🙂
Andzia ja też mam upławy takie lekko żółtawe i też mi zapach zmieniły tylko że nie na śmierdzący tylko jak to opisałaś jakiś słodki trudno mi określic co to za zapach 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ciezarnabebe - oj podlutki ten Twój humorek dziś. W sumie to ja dziś jak wstawałam na siku i z roztargnienia ciążowego nie zmieściłam się w drzwiach i z całą siłą przywaliłam barkiem w futrynę to też powiedziałam na głos: ku....a na co m ito było?!!! 😠
Ale to taka chyba chwilowa bezsilność.
Andzia - u nas też upławy zapach zmieniły, dokładnie tak jak piszesz.
Aha, i jeszcze raz powtórzę moją wypowiedź z pory po północy. Użycie kleszczy i próżnociągu podczas porodu z komplikacjami jest nadal stosowane u nas. Najczęściej u kobiet, które dostają zewnątrzoponowe, ponieważ wtedy nie czują skurczy i robią wszystko na wyczucie i wskazówki położnej a wtedy łatwo o zakleszczenie się dzieciaka w kanale. To tak na poprawę nastroju 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joł laski, a moim skromnym zdaniem fotelik jest ważniejszy 🙂 otóż gondola też jest tylko do roku czasu przecież, może nawet nie..... jak byłam ostatnio na mieście, to wszystkie laski chodzą z przyczepionymi fotelikami do stelaża wózka, a nie z wielgachną gondolą, w sklepach tak samo, tylko fotelik i stelaż, przecież wygodniej..... zresztą ściągasz fotelik, przyczepiasz w samochodzie i jedziesz, a stelaż do bagażnika.

Cieżarnabebe prawie każdy fotelik możesz przyczepić prawie do każdego wózka - kwestia adapterów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja z nudów wpadłam na taki pomysł. Nie mam lalek ale mam misia mnie więcej wielkości niemowlaka.
Niby człowiek ogląda te filmiki o pielęgnacji i słucha od znajomych co i jak.
Ale jak co dzień po dwa razy wykąpię miśka z cały rutuaem, oliwkowania, przemywania solą fizjologiczną i smarowania pupy, ubierania itd to będę może spokojniejsza, ze będę o wszystkim pamiętać. No to idę zmienić pampersa 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Już jestem ufff z moczem wszystko dobrze nie mam białka w moczu a to najważniejsze i pytałam pielęgniarki znajomej o tą opuchliznę to wina pogody jest że rączki i nóżki puchną mamy pic duuużo wody niegazowanej by pozbyc się toksyn z organizmu już się uspokoiłam 🙂
Dzięki Ciezarnabebe za pocieszenie łap oklaska ode mnie na poprawę humorku 🙂Nie stresuj się tak bo twoja mała będzie nerwowa za tobą 😜 a w tej hurtowni co pójdziesz za wózkiem to same wózki mają może mają też inne artykuły dla mam?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...