Skocz do zawartości

czerwiec 2011 | Forum o ciąży


nika1306

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ciezarnabebe oklaska dam ci za 35 minut bo teraz nie mogę.Oglądnęłam twój link ale na moje tak nie powinno się myc maluszka mogła go do zlewu włożyc co za małpa normalnie 😠 trzyma go jak jakiegoś zwierzaka i tak jakoś mocno myje 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a no niestety samiusienkie wozki 😞 bykam ostatnio w glucku i ceny mnie powalily-normalne zdzierstwo!

a co do wynikow to wiedzialam 🙂ze bedzie dobrze a opuchniecia to niestety normalka a z ta moj anerwowoscia to ostatnio mam problemy ☺️ dzieki za oklask-wzajemnie (ups tez nie da rady dopiero za pol godziny) a ta babka to dla mnie pomylka choc nie tylko ona tak robi 😞 )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny a ja się poskarże, miałam najgorszą noc od początku ciąży w domu 27 stopni, stopy mi spuchły jak balony, calutką noc kursowałam pod chłodną wodę, pijaki darły gębę na ulicy a mi się śniło, jak już przysnęłam, że mnie jakiś psychol w parku dorwał i nożem pokroił no jakaś masakra 😞 jeszcze po 6 pobudka bo córa do szkoły na 8 szła, jak ja przeżyje te zapowiadane 30 stopniowe upały, w domu będę miała ze 35 :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kiniek napisał(a):
Hej dziewczyny a ja się poskarże, miałam najgorszą noc od początku ciąży w domu 27 stopni, stopy mi spuchły jak balony, calutką noc kursowałam pod chłodną wodę, pijaki darły gębę na ulicy a mi się śniło, jak już przysnęłam, że mnie jakiś psychol w parku dorwał i nożem pokroił no jakaś masakra 😞 jeszcze po 6 pobudka bo córa do szkoły na 8 szła, jak ja przeżyje te zapowiadane 30 stopniowe upały, w domu będę miała ze 35 :/


kinia bidoku-moze teraz jak masz chwile to sie kimnij! my tez mamy cieplo w chaupie ale na noc sobie aplikujemy wiatrak przy wyrku i zawsze to troszke lepiej sie spi ALE DZISIAJ WIEKSZOSC BRZUCHATEK SIE SKARZYLO NA ZLA NOC...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BarbaraK napisał(a):
:
beti mam pytanie - co jest w takim zestawie z wózkiem i jaki Ty masz kolor? bo ja teraz luknęłam i widzę jakiś zielony...a dużo jeszcze ich jest?
I mój fotelik by pasował 🙃


musiałam expresowo zejsc z neta drzwi przyjechały i duzo przy nich roboty nie wchodziły w futryny mimo mierzenia wczesniejszego.ale kokombinowalo sie tu zawias dokreciło sie tu to.i prawie koniec jescze bedzie czesc druga ale nie dzis.

co do fotelikow to sie zgadzam ze lepsze jakosciowo sa poza zestawami.jezeli ktos jezdzi to lepiej kupic inny. w zestawie jest gondola i spacerówka, torebka, folia przeciwdeszczowa i moskitiera.i na spacerowke taki ocieplaczo spiworek i na gondole, kosz na zakupy.parasolke trzeba dokupic i pompke. pewnie masz fotelik z maxi cosi? to adaptery trzeba podłaczyc.
ja mam kolor niebieski plus błekit.sa jeszcze inne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ciezarnabebe a szkoda że same wózki to zaglądnij do jakiegoś sklepu dla dziecka i może tam mają te podpaski albo z neta zamów ja mam 2 opakowania tych bella mama(czerwone opakowanie).Co do wyników to ja się za dużo pierdołów naczytałam w necie o zatruciu ciążowym i se wkręcałam nie potrzebnie jakieś filmy 🤪przez tą opuchliznę bo cała puchnę tylko dziś jakoś troszkę mniej 🙂
Tak ogólnie badania mam ok mocz super tylko w morfologii mam jakiś hematokryt obniżony bo norma jest od 37-47 a ja mam mniej 35 ale od początku ciąży mam go mało więc chyba ok po za tym mam wszystko inne w normie 🙂
Kiniek prześpij się to ta pogoda tak na nas działa ja też miałam koszmary senne masakra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam ponownie, wróciłam od ginki wszystko ze Szkrabem oki powiedziął mi że już nie długo i powinno byc po wszystkim ale bliżej terminu- trochę zakręcona ta jej gadka bo skoro urodze szybciej to jak to bliżej terminu dwa dnoi wcześniej, trzy dni nie wiem a żeby było ciwkawiej kolejną wizytę u niej mam na 10-06 a planowany poród na 11-06 🤢
Rozmawiałam z nią o tym Fenoterolu ja mam go odstawić w 38 tc i mówiła że nawet jeśli jeszcze podczas brania tego leku okaże się że poród ma sie już odbyć sam lek porodu nie powstrzyma więc jeśli Szkrab powie wychodzę to i skurcze i odejście wód jest możliwe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
te podpaski bella nazywają sie podkłady poporodowe.ja je kupiłam w hurtowni własnie i myslalam ze kupuje podkłady takie poporodowe na łóżko .odpakowałam sobie a tam patrze jakies pakunki wielkie.wiec jeden rozerwałam bo myslalam ze jest podklad w srodku hahahaha a to takie wielkie podpachy sa hahah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nawiązując do filmiku z linku Ciezarnejbebe to masakra, jak w szpitalu tak będą opiekowac sie moim dzieckiem to ja podziękuję. Ciekawe czy ta pielęgniarka jakby zmieściła sie do kibelka tak by właśnie się kąpała? I ciekawe kto nagrywał te film bo mam nadziję że nie matka tego Szkraba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beti82 napisał(a):
te podpaski bella nazywają sie podkłady poporodowe.ja je kupiłam w hurtowni własnie i myslalam ze kupuje podkłady takie poporodowe na łóżko .odpakowałam sobie a tam patrze jakies pakunki wielkie.wiec jeden rozerwałam bo myslalam ze jest podklad w srodku hahahaha a to takie wielkie podpachy sa hahah


TEZ MUSZE SPRAWDZIC BO MOZE MAM TO CO TY 🙂 tylko po obiedzie lece pranie wywieszone teraz tylko obiad i kapiel...
kiniek kolorowych monia odwzajemniam sie 🙂hehe do pozniej kobitki

a film jest okropny ale one tak wlasnie rorbia 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia29- super, że nie masz tego białka. Zresztą ja wiedziałam, że będzie dobrze bo nie masz nadciśnienia a podobno jednym z objawów zatrucia ciążowego jest właśnie wysokie ciśnienie.

Któraś z dziewczynek skarżyła się, że nie może dostać koszuli rozpinanej . Ja sobie kupiłam 2 na allegro bo tak na żywo to widziałam nbie dość, że brzydkie to jeszcze drogie.

Butterflly - link do taniej wanienki z korkiem: http://allegro.pl/maltex-wanienka-wanna-100cm-gladka-zolta-z-korkiem-i1588849533.html
Ja kupiłam od tego gościa ale bez korka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
z tego co mi wiadomo,teraz w szpitalach nie odsluzowuja dzieciaczkow po urodzeniu i nie myje sie noworodkow przez 3 doby...niby ze wzgl na warstwe ochronna skory-to jestem w stanie zrozumiec.przetra tylko chusteczkami i gotowe.ale bez odsluzowania????!!!to taki dzidz,co nie umie przez okolo miesiac kaszlec(wszyscy pediatrzy na to wlasnie zwracaja uwage)jak ma sie sluzu z oskrzeli i krtani pozbyc?!dla mnie zagadka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasienka nasza widze bedzie expertem w pielegnacji.
co do mycia na filmiku nie obejrzałam do konca bo tak u nas jest chyba nadal. mogliby wymyslec co innego ale w sumie mycie w wanienkachmałych szpitalnych, gdzie dezynfekcja tych wanienek po kazdym dziecku strasznie silnym srodkiem to nie wiem czy potem nawet po opłukaniu to jest to bezpieczne dla skóry dziecka.to samo by było w kapieli w zlewie, jescze w zlewie gdzie one myja rece....wiec juz lepiej nad zlewem.ciekawe czy sa juz inne metody.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kiniek - karaluchy pod poduchy

dziewuszki, a wasze podkłady (znaczy podpachy) to też nie mają kleju ? Czy to aby nie wypadnie z gatek ?

Co do filmiku z kleszczami / prożnociągiem to wolę nie oglądać - za słaba jestem

Co do baby myjącej tego szkraba to jakbym ją trzepnęła w ten caban wielki to by jej kapcie pospadały. Jeszcze to zimne mydło leje wprost na dzieciaka zamiast na ręce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurde faktycznie te podapski wielki nie mają kleju i nie wiadomo gdzie warstwa wierzchnia a gdzie ta co do gatek idzie. A najważniejsze wyglądają jakby miały przemakać, jakaś masakra. Na upartego to zapodać można będzie sobie pampersa, te chociaż nie przemakają.
w sumie logicznie, podkłady na łóżko może zalecają dlatego, że te wielkie podpachy przesiąkają 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hahaha, śmieszna ta nasza rozmowa o "podpachach". Ciekawe czy naprawdę aż tak mocno leci bo może wystarczyły by duże, chłonne popaski na noc ?! 🤨
Kasiulla - mi one też wyglądają na takie coto zaraz przemiękną.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...