Skocz do zawartości

czerwiec 2011 | Forum o ciąży


nika1306

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witaj Aleksandra.czesc wszystkim
ciężarnabebe dołaczyłaś do mnie widze...razem chorujemy.nie zazdroszczę.mi niby juz lepiej bo trzeci dzien.został katar troszki gardło i zobaczymy temperature wieczorem na razie nie mam. piłam herbate z miodem i cytryną,3 razy dziennie, cytrynę wyciśnietą z woda i cukrem, herbatki z sokiem z malin, i płukanie gardła wodą z solą (dużo soli).dużo płynów trzeba i leżenia.z tym ostatnim to trudno pewnie i u Ciebie.ja od rana pranie robie dla dzidzi bo w wekend podobno lipawa pogoda.juz mam stos do prasowania bo z wczoraj wyschlo .drzwi pokojowe pojechały sie uciąć 🙂 oby wszystko poszło ok.zostaną mi kupic klamki do nich. i cały przedpokój jescze leży. i też mam dość!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ciężarnabebe ja mam kokosowy z obu stron ma warstwe a w srodku chyba gabka bo przekrój widziałam w hurtowni i siostra mi go doradziła bo zmieniała materac bo kupiła wczesniej gorszy.
a co do wózka kupujesz w hurtowni czy na allegro? bo jak w hurtowni to i tak czesc z tych wozków co w necie bys upatrzyła czy od nas polecanych to nie bedzie.ja pojechalam do hurtowni wybralam priorytety, pojezdzilam sobie wozkiem po sklepie (koniecznie z napompowanymi kolami bo test sie nie uda) i sprawdzilam na necie ale opini mało było ale nie było negatywow wiec wziełam 🙂. jakbys miała kogos na necie i bys sobie wybrala pare wozkow to dryn dryn niech ta osoba sprawdzi w 5 minut i kupujesz.a jak nie i chcesz od razu kupic to sadze ze sprzedawcy powinni wiedziec ktory jest dobry 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja to musze kupic juz dzis jak pojade bo mojego po pracy jest ciezko wuciagnac bo juz wszystko pozamykane a kupuje w hurtowni i napewno 3 w 1 bo ten zwykly(przemieniany z gondoli na spacerowke mam) ale nie bede sie bawic w dokupywanie nosidla tylko kupie caly nowy komplet o ile beda jakies fajne... a jak ma sie zachowawyc dobry wozek podczas jazdy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja wybierałam miedzy dwoma na koncu obydwa miały pompowane koła na nasze chodniki odpowiednie (potrzebna pąpka bedzie chyba że w zestawie ) i zrobiłam jazde probną.dopompowali mi koła w jednym bo takto kiepsko chodził.ale i tak wygrał ten drugi był super zwrotny leciusienko sie prowadził.od razu wybrałam po tej probnej jezdzie.dobrze ze było gdzie jezdzic hahaha hurtownia w miare spora.no i koła mozna tez zablokowac do jazdy prosto.niech ci pokaza cała obsługe bo na tych instrukcjach to lipa.sama musiałam dojsc czesc rzeczy jak zwiekszac lub zmniejszac amortyzacje lub zawieszenie nie wiem jak to sie nazywa ale od tego tez zalezykomfort jazdy by wozek nie był zbyt twardy w jezdzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beti82 napisał(a):
wybieraj kolory srednie lub jasne bo jak jest duzo ciemnego to dziecko sie ugotuje w lato.tak mi siostra doradzila,ja kupilam sredni odcien z jasnym


hehe a to dobrze ze mi akurat tylko te jasne sie podobaja 🙂 tylko zeby sie za szybko nie brudzil...ja mam babyactive ballerina ale uzywany i boje sie ze bedzie problem z dokupieniem nosidla wiec lepiej dolozyc pare stow i miec calosc nowa(widzialam foteliki po 800 zl.....)porazka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jak bedzie kumaty sprzedawca to ci dobierze fotelik do Twojego wozka. ja to chciałam fotelik-nosidło takie ktorego nawet nie bylo na liscie ze niby nie do tego wozka.ale sprzedawca skombinował adaptery i sie dało 🙂 moze weź stelazod Twojego wozka, to dopasują fotelik i adaptery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moj waży 10 kg z godnolą a ze spacerówką juz nie pamietam czy 11 czy 10 czy 9.fotelik jednak dobieralam z innej firmy bo z tej był taki sobie. a jescze co do kolorów to np.ja te kolory jasne mam tam gdzie moge odpiac do prania wiec nie ma problemu a te ciemniejsze mam np. doł gondoli itp
ja mam tutek grander alu.ale nie znajdziesz opini za bardzo wiec nie jest jakis rozchwytywany.wazne ze nie ma negatywow 🙂 za to w sklepie duzo osob sie nim interesowalo ze wzgledu na wage
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fotelik do tutka jest kiepski nawet sprzedawca odradzał,
wyprawka sie pierze 🙂ja mam wszystko po siostrach i troche przesadziły bo piore raptem na moze max miesiac a wyszlo 10 pralek 😮 jak juz obczaje jak wielkie jest dziecko i co i jak to reszte zaczne przebierac bo cały wóz wielgasny mam do pierwszego roku a potem dostane kolejne.nową wyprawke dostałam od siostry bo powiedziała ze sentyment sie ma do pierwszych ciuszków 🙂 a z tego co wiem to sa takie 5cio i chyba 7mio czesciowe zestawy. wiec z głowy od razu.w hurtowni kupisz hurtowo wszystko. spisz sobie tylko liste.
co do wozków to naprawde naogladasz sie teraz na necie a potem w sklepie nie bedzie 🙂 przerobiłam to niestety i bylam bardzo zla ze tego co chce to nie ma.lepiej najpierw isc do hurtowni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja jeszcze nie mam ani wózka ani fotelika (fotelik mam upatrzony ) ale powiem Wam, że jak ostatnio bylam w hurtowni i oglądałam, to te foteliki z zestawów to lipa większość. Ja dużo będę jeździć samochodem z dzieckiem i na taki 3w1 się nie zdecydowałabym w życiu. Także jak coś to polecałabym dokupić sam fotelik, ale będzie dużo lepszy....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ten wózek od tutka zajebiaszczy.... Chyba juz znalazłam wózek w takim razie... i lekki widać a ja nie chcialam kolosa... spoko 🙃
beti mam pytanie - co jest w takim zestawie z wózkiem i jaki Ty masz kolor? bo ja teraz luknęłam i widzę jakiś zielony...a dużo jeszcze ich jest?

I mój fotelik by pasował 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
otoz to-chociaz i tak dzidki nam nie powiedza czy dokonalysmy dobrego zakupu heheh

NIE WYOBRAZAM SOBIE POLOGU ☺️ NIE POTRAFIE SIE OBSLUGIWAC PODPASKAMI...i gdzie wogole kupic i jak wygladaja jednorazowe majty...jakies siateczkowe-ja pierdziu...w co ja sie wpakowalam 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj z wozkim tez mielismy cyrk..musial byc lekki ,zgrabny ,zwrotny i nadajacy sie do jazdy po plazy,lesie itp..
co z tego,ze najbardziej podobala mi sie klasyczna emaljunga i marita w krateczke,skoro pozostalych waznych dla nas cech nie mialy.przypadkiem na zakupach spotkalismy ludzi z miesiecznym dzidkiem i rewelacyjnym woziem.decyzja w ciagu pol minuty-albo taki albo zaden.mamy mutsy urban rider.ale ktoras z was juz napisala-kierowac sie nalezy wlasnym gustem i kryteriami,bo gdzie 2-ch Polakow tam 3 opinie 😉
CIAGLE nie mamy lozeczka...ghrrr.ma byc z szuflada i bez baldachimu.a zaprzyjaznione doswiadczone mamy doradzaja nic tylko kojec....takze rozterka.
widze,ze nasze dzidzie reaguja tak samo na zmiany pogody-moja tez wczoraj odstawila popis wieczorny,a ja w nocy prawie nie spalam,bo jak nie zgaga,to siku,jak nie siku,to bol biodra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dokladnie cie rozumiem, ja zanim zdecydowalam sie jakie majtki i podpaski kupic to ze 3 dni czytalam na ten temat , zakupilam i na koniec tego wszystkiego kolezanka co rodzila 2tyg temu powiedziala ze i tak duze bawelniane gacie lepsze sie dla niej okazaly...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ciezarnabebe napisał(a):
a te galoty to w aptece???
kurcze chyba pojde do apteki w nocy jak nikogo nie bedzie...ja to sie wszystkim obciachuje...



I galoty 😁 i te podkłady ( podpaski wielgachne) przez neta można zamówić 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...