Skocz do zawartości

czerwiec 2011 | Forum o ciąży


nika1306

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jesli chodzi o skurcze przepowiadające to tak naprawdę niewiem jakie to uczucie. Jedne mówią, że ból jak na miesiączkę + ból kręgosłupa, inne, że to twardnienie brzuszka, jeszcze inni, że kłucie w piczce. ZGŁUPIAŁAM. 🤢
Chyba ich nie miałam - chociaż kłucie w piczce kojarze ale to było incydentalne.
Ja miałam tylko twardnienie brzuszka, które było nie bolesne, nie regularne i trwało około 1 minutki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris25 napisał(a):
Jesli chodzi o skurcze przepowiadające to tak naprawdę niewiem jakie to uczucie. Jedne mówią, że ból jak na miesiączkę + ból kręgosłupa, inne, że to twardnienie brzuszka, jeszcze inni, że kłucie w piczce. ZGŁUPIAŁAM. 🤢
Chyba ich nie miałam - chociaż kłucie w piczce kojarze ale to było incydentalne.
Ja miałam tylko twardnienie brzuszka, które było nie bolesne, nie regularne i trwało około 1 minutki.


To są bóle jak na miesiączkę 🙂
Pozdrawiam i życzę powodzenia! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ivona55 napisał(a):
Dorota uważałam z tym słonkiem heheh tylko sama widzisz jakąś głupawkę dostałam hehehe
A tak serio to zauważyłam że ja mam ostatnio humor ze skrajności w skrajność... 😜


hej 🙂 ja to ostatnio potwornie wsciekla chodze 😞 wlasnie skonczylam golenie pitki i wyglada jak zarzynane prosie-tak sie naklelam ze szok 😞 i tylko sie zastanawiam czy nie dostane zadnego zakazenia bo uzylam razem kremu do golenia i potem sie pociachalam tymi glupimi maszynkami 😞 nie wiem jak to zrobie ponownie przed porodem 😞 ide na spacer bo inaczej sie tu zazloszcze na amen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wole byc nacieta u nas nacinaja w poprzek niz pęknąć jak moja koleżanka pękła w stronę odbytu. i do tej pory ma tak ( sama słyszałam na włąsne uszy) ze jak kuca to wydaje dźwięk jakby pierdnęła szok.
Iwonko zazdroszcze Tobie i wszystkim tego że wasi będą przy was przy porodzie. moj moze nawet nie zdazy z warszawy dojechac 😞 cały czas jestem sama na tygodniu (oprocz wekendów) tak do grudnia bedzie.no z przerwą po porodzie bo wroci na 2 tygodnie. wszystko na mojej głowie, załatwianie dla dziecka rzeczy i remontowe sprawy. i jeszcze chora jestem:wczoraj 37,6 stopni i ból gardła dzis 37,2 i katar.i nawet nie ma mi kto podac herbate 😞 chociaz w sumie moj by zrobil jakbym mu powiedziała,a sam z siebie to watpie.
mój dzidzius tez nie jest głowkowo obrócony. stwierdzam że sie nie dziwie kto by chciał tak na głowie stac tyle czasu hihih
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ciezarnabebe napisał(a)
hej 🙂 ja to ostatnio potwornie wsciekla chodze 😞 wlasnie skonczylam golenie pitki i wyglada jak zarzynane prosie-tak sie naklelam ze szok 😞 i tylko sie zastanawiam czy nie dostane zadnego zakazenia bo uzylam razem kremu do golenia i potem sie pociachalam tymi glupimi maszynkami 😞 nie wiem jak to zrobie ponownie przed porodem 😞 ide na spacer bo inaczej sie tu zazloszcze na amen

No to ja przerabiałam to przed ostatnią wizyta u gina... mój mąż w końcu przyszedł mi pomóc i jak zobaczył co narobiłam tam na dole to aż go wzdrygnęlo tak sie zmasakrowałam 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beti bidulko to dzielna babka z Ciebie jest, że sobie radzisz 🙂 A moze Twojemu mężowi uda sie na czas akurat byc przy Tobie?Kto to wie?
No że teraz Ci się coś musiało przypałętać 🤢 Herbatke z sokiem malinowym pij
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny a skurcze przepowiadające właśnie że nie bolą!
"Są to tzw. skurcze Braxtona-Hicksa zwane inaczej skurczami przepowiadającymi, które mają zadanie przygotować macicę do porodu. Skurcze te są raczej bezbolesne i niezbyt silne, choć odczuwasz przy nich nieprzyjemne stwardnienie mięśnia macicy. Rozpoczynają się stopniowo od dna macicy powoli przesuwając ku dołowi. Trwają na ogół 30 sekund choć zdarzają się i 2 minutowe."
tu cały art.
www.we-dwoje.pl/skurcze;przepowiadajace,artykul,6427.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieki dziewczyny.wczoraj sola płukałam bo pamietam z koloni jak nas tym meczyła pielęgniarka nad morzem.i przypomniałam sobie jakie to okropne.fuj.i gardło mi przeszło prawie całkiem.teraz katar mam 🙂
składanie tetr.mi sie przyda.dzieki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris mam nadzieję że to od pogody mi nóżki puchną, ciśnienie mam ok lepsze niż sprzed ciąży; 😜
weszłam na chwilkę by nie miec zaległości.
Małgorzatta super linki póżniej cię oklaszcze bo teraz nie mogę.
Nika super że wszystko ok z dzidzią tak dziś myślałam o Tobie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...