Skocz do zawartości

czerwiec 2011 | Forum o ciąży


nika1306

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Byłam u kumpeli co w marcu rodziła się podszkolic normalnie ile nas nauki czeka 🙂By rozróznic np co dziecku jest dlaczego płacze itd> 🙂ale mamy instynkt i damy radę 🙂
U mnie pogoda się zepsuła zimno 15 stopni i pada brrr.

A jak u was samopoczucie?U mnie ok tylko coś dziś dziwnie mnie nisko kłuje w brzuchu tak jakby w tym spojeniu łonowym i czuję to kłucie w pipce aż zaboli ale tylko jak chodzę myslałam że nie dojdę do domu od kumpeli a mieszkamy blisko siebie ok 5 minut drogi 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
KasienkaKS ja regularnie co 4 miesiace odrobaczam swoja sunie. a teraz kiedy w ciąży jestem co 3 miesiące. tak jest zalecane gdy sie ma np. dzieci. bo z tego co rozmawiałam z paroma lekarzami weterynarii to psy mają robaki pojedyncze,w kupce moze nie byc robaka ale pod mikroskopem wyjda np jajeczka robaka jakiegos a odrobaczenie to jest zabijanie ich i zapobieganie inwazji. tez sie zdziwiłam bo myslalam ze nie maja.ale podobno juz po pierwszym spacerze od odrobaczania to juz cos łapią...domownicy też powinni sie odrobaczac co jakis czas nie czesto raczej na dwa lata czy cos takiego.ale...ja tego nie zrobiłam wczesniej a teraz w ciazy juz nie można.generalnie na watrobe sa chyba silne te leki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KAsia r nie widac zdjecia skompiowałąm i pusta strona mi sie otworzyłą.
co do mam przy porodzie. ja tez bardzo chciałam swoja najpierw dopoki Tomek nie przyjedzie z warszawy ale potem pomyslalam ze kobieta mi na zawał zejdzie z przejecia wiec zrezygnowałam a na koncu sie okazało ze nie moge miec rodziny bez szkoły rodzenia.beznadzieja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monia29 napisał(a):
Byłam u kumpeli co w marcu rodziła się podszkolic normalnie ile nas nauki czeka 🙂By rozróznic np co dziecku jest dlaczego płacze itd> 🙂ale mamy instynkt i damy radę 🙂
U mnie pogoda się zepsuła zimno 15 stopni i pada brrr.

A jak u was samopoczucie?U mnie ok tylko coś dziś dziwnie mnie nisko kłuje w brzuchu tak jakby w tym spojeniu łonowym i czuję to kłucie w pipce aż zaboli ale tylko jak chodzę myslałam że nie dojdę do domu od kumpeli a mieszkamy blisko siebie ok 5 minut drogi 😞


Chyba zbyt delikatne jesteśmy bo mojemu mężowi zajęło to sekundę ...
No to dobrze, że się wyrabia.

Wczoraj moje samopoczucie było rewelka, a dziś czuję co jakiś czas jakieś ciągnięcie w dół w pipce. Kłucia na razie nie mam. Pozatym mała jest dziś mało ruchliwa 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris ja się bałam że połamnę bo to plastikowe tam jest a mój mąż to też raz dwa ma rozłożone 🙂

Za to u mnie odwrotnie wczoraj mały był mało ruchliwy a dziś za to daje czadu chociaż teraz chwilowo się uspokoił 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniaruda dzięki za oklaska i trzymaj się też uważam byś wzieła kąpiel może pomoże 🙂
acha w tym artykule na dole są inne tematy i też bardzo ciekawe o pielegnacji dzidzi,o przewijaniu córeczki lub synka itd fajny ten serwis baby online 🙂Dużo ciekawych rzeczy tam pisze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez uciekam.dopakowałam czesc kolejna torby do szpitala.jescze pare rzeczy zostało.nie ma konca to pakowanie jakbym na miesiac wyjezdzała.
Aniaruda trzymaj sie zrob kapiel jak dziewczyny mówia.jak skurcze bedą nadal to zacznij odliczanie. powodzenia
dobrej nocki wszystkim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj ale Zuzia słodka, prawie się popłakałam..

Mi cukier spadł do normy po 4h więc nie wyobrażacie sobie co moja mała wyrabiała
pęcherz mam poobijany i w ogóle

Byłam u siostry właśnie wróciliśmy a ja padam z nóg
opuchnięte okropnie

spokojnej nocki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam rano!
nie spimy od 4.20-przesunelo sie o pol godziny.
mam pytanie-moze ktoras z was bedzie wiedziala,bo pogrzebalam w necie i jestem bezradna:
zacznie sie niedlugo plaga komarow i innych meszek.czym bedziecie sie przed tym paskudztwem zabezpieczac?moskitiera,czy inna pielucha poprzybijana w kazdym oknie raczej odpada,a z tego co sie naczytalam,to nie powinno sie stosowac zadnych srodkow do kontaktu..dopiero PO ukaszeniu mozna fenistil,ale jak zapobiegac?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...