Skocz do zawartości

czerwiec 2011 | Forum o ciąży


nika1306

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam Brzuszki,
ja nie wiem niestety nic na ten temat.
Mam już kolejną z rzędu noc nieprzespaną - plecy bolą 😞
Ania, a pod jaki nr tel będziesz dzwonić zanim pojedzieć do profamili rodzić? I pojedziesz może wcześniej na KTG?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
w tym rzecz,ze jestem w fazie wyparcia -nie chce poki co myslec o porodzie.czeka nas cc i wszystko zalezy od tego czy sie donosimy do 38-39 tyg czy nie.jesli akcja porodowa mialaby nastapic nagle i przed terminem,to niestety nie ma czasu na dojazd do rzeszowa.ale jakby sie mala nie pospieszyla,to 20-21 czerwca zadzwonie na ten ogolny nr rejestracji,zeby na sobote byc w domu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć kobietki, jak wasze samopoczucie? mnie wczoraj kłuło jak chodziłam, brzuch coraz bardziej twardnieje i złapał mnie pierwszy skurcz, już sobie wyobrażam jakie będą te porodowe, ja pozniej jadę na zajęcia w szkole rodzenia, i na uczelnię, bo nie wiadomo jak tam moja praca magisterska, odezwę się pózniej, miłego dnia Wam życzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry 🙂
Jak tam humorki? Ja dzis tak dobrze spalam...nie czulam ze jestem w ciazy! Nic nie bolalo, bez wstawania na siku,bez przebudzen...szok normalnie! Moze moj organizm dal mi wypoczac przed wielkim dniem 🤪
Ja lece do szpitala, mam dzis spotkanie z polozna. Zamelduje sie jak wroce 😆
Trzymajcie sie tam! Do wkrotce... 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
andzia0304 napisał(a):
witam rano!
nie spimy od 4.20-przesunelo sie o pol godziny.
mam pytanie-moze ktoras z was bedzie wiedziala,bo pogrzebalam w necie i jestem bezradna:
zacznie sie niedlugo plaga komarow i innych meszek.czym bedziecie sie przed tym paskudztwem zabezpieczac?moskitiera,czy inna pielucha poprzybijana w kazdym oknie raczej odpada,a z tego co sie naczytalam,to nie powinno sie stosowac zadnych srodkow do kontaktu..dopiero PO ukaszeniu mozna fenistil,ale jak zapobiegac?


Witam Wszystkie brzuszki i podnoszę temat co stosować u takiego maluszka po ukąszeniu i jak się przed nimi bronić

+11kg

a w nocy chyba 5 czy 6 razy siusiu
więc po śniadanku jeszcze się zawinęłam pod kołderkę i poleniuchowałam
teraz smażę ciasteczka owsiane na które miałam ochotę od miesiąca i się zbierałam
wcinam i smażę hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂
Własnie przeczytałam zaległe strony.Widze że temat "kaftanikowy" wczoraj długo jeszcze trwał 🙂
Nika dzisiaj do szpitala pojechała prawda? Mam nadzieje że juz jej pomogą biedulce...
Na forum majowym tej nocy rozpakowało sie 3 brzuszki 🤪 Nieźle co? Ciekawa jestem jak to u nas będzie...
Wczoraj miałam jak na mnie intensywny dzień 😉 Musiałam pomyć meble, poprzenosić ubrania, prania ręczne itd... normalnie nie wiem skad tyle siły miałam. Na koniec do otolaryngologa musiałam pojechac upewnić sie czy moge rodzić sn, bo jestem po rekonstrukcji ucha środkowego, co prawda to lata temu było ale wolałam sie upewnić. Na szczęście nie mam przeciwskazań 🙂 Jeszcze okulista mi został, bo mój gin powiedział że nawet jeśli mam tylko -1,5 to trzeba sprawdzić ciśnienie w dnie oka...no to pójde, z reszta dawno nie sprawdzałam wzroku..
Małgorzatta tylko Ci pozazdrościć kondycji!!!! Jeszcze o koncercia myślisz 🤪 Ja to tylko pomarzyc mogę, naprawde ja juz nie chodze tylko sie tocze ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejo Brzuszki.
Mam takie pytanko w jaki sposób sparzałyście laktatory? Chyba dziś się wezmę za pakowanie torby jakoś ciężko mi sie zebrać do tego no i nie wiem czy mam wrzucić laktator do garnka z wodą i gotować przez jakiś czas czy wystarczy zalać wrzątkiem i niech stoi do ostygnięcia, jak myślicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorota552 dobre pytanie. Ja też jeszcze nic nie wyparzałam, a kilka rzeczy do zrobienia jest. Niby mam sterylizator, ale w sumie tylko dlatego, bo był 2w1 z podgrzewaczem 🙂 i jakoś obawiam się tam coś wsadzić, bo pamiętam jak chyba nika mówiła, że stopiły jej się smoczki..

U mnie nocka ok, ale 3 razy wstawanko na sikanko. Do tej pory były 2 razy. Ale mnie to cieszy, bo sobie myślę, że dzidź jest niżej już 🙂 A o 13:20 mam USG 🤪

Dziś chyba nalezy trzymać mocno kciuki za nikę... Oby wróciła już z bobaskiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂 Wiecie co, ja sie tak zastanawiam, czy nie zacząć spać na jakimś podkładzie albo czymś, bo w sumie wody mogą odejść przecież w nocy i co ja zrobię potem z materacem??? myślałyście coś o tym może?

Iwona55, ano myślę, ciąża zmieniła trochę moje życie, na co dzień jestem prawnikiem, a po pracy, w weekendy, wakacje, i wszystko co wolne jestem dj... dawno nie byłam na niebanalnej masówce 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malgorzatta ja mam taką nakładkę na materac z jednej strony jest z tkaniny z drugiej podszyty taką ceratką. Kupiłam ją już jakiś czas temu ale latem sie nie sprawdza bo strasznie się człowiek od tej ceratki poci, ale teraz ją wykorzystam na czym Mariusz będzie spał jak do szpitala nas zawiezie jak materac będzie mokry
coś w tym stylu http://allegro.pl/podklad-na-materac-160-200-amw-nieprzemakalny-i1610195502.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze mi Mąż powiedział jak zobaczył moją wagę dziś że wie kiedy urodzę.. jak przytyję jeszcze
2 kg (o zgrozo!! jeszcze?!) i wtedy mała wyskoczy, taka ma teorię
a ja jeszcze się wstrzymam z podkładami, wody płodowe chyba nie są jakieś czerwone czy coś takiego.. mojej siostrze odeszły jak spała, w nocy, myślała że się posikała przez sen hehe ale w sumie nie pytałam jak to było potem z łóżkiem.. Małgorzatta zapytam przy okazji
ja się będę martwiła za jakieś 2 tyg
dziś zaczęłyśmy 37 tydzień 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzięki Dorota552 za info, dałam Ci oklasaka! właśnie o coś takiego muszę sie postarać.... lekarz mi mówił że to wcale nie jest tak jak na filmach, i raczej nie ma wielkiego chlup nagle, chociaż mojej znajomej odeszły wody w kinie, mówiła że widać że jest mokro.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry brzuszki 😉 ech raczej nie inaczej odesłali mnie do domku.. nic sie nie dzieje to trzymac mnie nie beda.. skurcze mam nie regularne to co tam bede lezała ,,
przynajmniej miałam usg 4d to sobie zobaczyłam jak wyglada moj synek 🙂
no nic nadal czekamy..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mały mimo wszystko potrafi mi takiego kopa sprzedac.. ze az czasami mam wrazenie ze sie po sikam 🤔..
Ja w nocy to raczej nie spie bo sie nie da .. nie moge sobie miejsca znalezc.. masakra jakas wczoraj mnie tak bolał moj prawy bok ze płakałam z bolu ..apetytu brak.. jedzenie moze nie istniec..
mały wazy 3300g.. w szpitalu mi powiedzieli ze mam cierpliwie czekac .. ale jak mam cierpliwie czekac jak mnie wszystko napier**** 😮 kolejna wizyta za tydzien w dniu terminu ..
momentami czuje sie tragicznie i nie wstaje z łózka .. bo jest mi ciezko i wszystko mnie drazni...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj kurde nika! Współczuję. Ja tez tak powoli mam, ale ja mam termin za miesiąc.Jak tak bedzie przez cały miesiąc to nie wiem co zrobię.Jade w piątek do lekarza, zobaczymy co mi powie. Ale mi tak plecy nawalają że nie wiem jak miesiąc jeszcze wytrzymam 😮
Ty to jednak dzielna jesteś!
Dam Ci za to oklaska! Wiem że nie pomoże ale tylko tyle mogę ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...