Skocz do zawartości

czerwiec 2011 | Forum o ciąży


nika1306

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
beti82 napisał(a):
uff jescze nie najgorzej ale sprawdz jeszcze przed snem. a od rana takie masz? lekarz wie? jak sie utrzyma to tzreba by było jednak przejechac sie z powrotem. zawsze mozesz skłamac ze masz wiecej to Cie zostawia i beda monitorowac to tętno dzidzi.


Tego nie wiem, zmierzyłam tak ok 16-tej bo zaczęło mi sie kręcić w głowie, lekarz wie, też kazał kontrolować...no a dodatkowo zrobie badanie moczu żeby sie nie denerwowac dodatkowo

A własnie Basia miała zrobić jeszcze raz badanie moczu...mam nadzieje ze lepiej wyszło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to jeszcze zmierz jak masz mozliwosc wieczorem cisnienie bo nie za fajnie jak rano nie schodza obrzeki choc w połowie. taki urok ostatnich tygodni jak nie cukier to cisnienie jak nie pokrzywka to opryszczka jak nie grypa to infekcja na dole.masakra.
oby było dobrze. tez jestem ciekawa jak Basi wyszło chyba dzis powinna miec wyniki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja to jak wstane w nocy i nie spie od tak jak dzis od 2ej to jestem jak w transie jak po nie wiem litrze kawy i tak u mnie bywa z cisnieniem. taka jestem poddenerwowana, zestresowana, i pobudzona jednoczesnie.ja tez jutro badania mam zobacze wieczorem jaki wynik 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beti82 napisał(a):
to jeszcze zmierz jak masz mozliwosc wieczorem cisnienie bo nie za fajnie jak rano nie schodza obrzeki choc w połowie. taki urok ostatnich tygodni jak nie cukier to cisnienie jak nie pokrzywka to opryszczka jak nie grypa to infekcja na dole.masakra.
oby było dobrze. tez jestem ciekawa jak Basi wyszło chyba dzis powinna miec wyniki?


No kontroluje kontroluje...
No łapia nas te wszystkie cholerstwa, dośc że cieżko i wszystko boli to jeszcze "bonusy" 🤢
No tak mi sie wydaje że dziś...
Dobra Beti ja tez sie zbieram, bo mój P chce neta skorzystać. Dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beti82 napisał(a):
ja to jak wstane w nocy i nie spie od tak jak dzis od 2ej to jestem jak w transie jak po nie wiem litrze kawy i tak u mnie bywa z cisnieniem. taka jestem poddenerwowana, zestresowana, i pobudzona jednoczesnie.ja tez jutro badania mam zobacze wieczorem jaki wynik 🙂


Oby dobry!!! 🙂 Daj znać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA ZAJRZAŁAM CO BY WAM DOBRANOC POWIEDZIEĆ 🙂! TRZYMAJCIE KCIUKI ZA MNIE JUTRO- BY MNIE W KOŃCU PRZYJĘLI NA ODDZIAŁI!!
ps. a z tym m jak miłość to faktycznie brazylią pachnie heheheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny piszecie o tym werandowaniu. ja mam problem, u mnie non stoper są pootwierane okna, balkony, w nocy wszystko uchylone... czyli co, jak przyniosę dziecko do domu, to mam pozamykać wszystko i je werandować niby? eeeeeee, nie podoba mi się to..... mam dziecku odciąć dopływ świeżego powietrza? przecież teraz na dworze jest taka sama temperatura jak w domu, a może nawet i cieplej. .
a czy nie uważacie, że dziecko jak się wynosi ze szpitala, to jakby nie było jego pierwszy spacer po świeżym powietrzu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jak na dworze będzie ponad 30stopni to na pewno nie będę czekała 2 tyg aż wyjdę z dzieckiem na spacer
ani nie będę czekała 2 tyg na to żeby wykąpać choć przez 5 min swoje dziecko
wiem że ekolodzy mogą i przez rok nie myć dzieci tylko obcierać wilgotnymi szmatkami, które piorą, ale ja mam mydełko jonsona do kąpieli dla dzieci od 1dni życia i nie sądzę że to jakaś pomyłka

wiadomo każdy robi co chce, ja bedę miała litość i w taką pogodę umyję dziecko 😉
i u nas w szpitalu kąpią codziennie dzieci, mają tak jak pisałam swoje mydełka czy coś tam ale ja chcę od początku przyzwyczaić do swojego a nie po 3 dniach zmieniać więc biorę ze sobą do torby

Przeszłam całą ikeę a na koniec zjadłam loda za 1pln z automatu (pychaaaaaa)
i właziłam do siorki na 3 piętro po schodach
więc zaliczyłam dziś 3xS Sex, Supermarket, Schody
Mała ciśnie w podwozie jakby się wybijała, miota się ale nie wychodzi ☺️
dostałam kolejną partię różowych ciuszków, sukieneczek, kurteczek i w ogóle do roku mam z głowy... no i jutro pranko i prasowanko - może coś przyspieszę 😉

co do księży to jesteśmy po ślubie prawie rok (19-06) i robiłam bierzmowanie przed samym ślubem, kurs trwał chyba 3 m-ce i wiem co się tam dzieje, nasłuchałam się i napatrzyłam
i podzielam zdanie
zastanawiam się co będzie jak pójdę ochrzcić dziecko.. ciekawe za ile będzie bezproblemowo..

i przez ta pełnię 15-06 boję się że nie będzie miejsc na porodówce..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czerwcówka ja też zaliczyłam 3xS dzisaj 🙂 sexik, spacerek, schody 🙂 i u mnie coś dziwnego zaczyna się dziać właśnie... mam taki przerywany pulsujący ból w dole brzucha... takiego czegoś jeszcze nie miałam... hmmm może coś tam się zaczyna.... czasami tak zaboli, że ałłłłłłłłłłłłłłaaaaaaaa... chyba naturalny żel coś działa 🙂 🙂 🙂 🙂 idę zaraz pomoczyć dupkę w ciepłej wannie.... no i zobaczymy co się będzie działo 🙂 może kolejna dawka żelu 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A slyszalyscie cos takiego zeby sie smarowac olejkiem migdalowym w kroku, ze niby tam wszystko staje sie elastyczne i ulatwia porod?
Ja jak uslyszalam to zakupilam, ale jakos dziwnie tam smarowac sie olejkiem stwierdzilam i ani razu nie posmarowalam 🤢.
Naturalny żel agata to chyba lepsze rozwiazanie. hehe.

Ja dziecko zamierzam po tygodniu niecalym chociaz na balkon wystawic, przeciez swierze powietrze nie moze zaszkodzic. Na spacer mam zamiar z nim wyjsc po regeneracji, obojgu nam sie to przyda. Tak cieplo, szkoda dzidzie kisic w domu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie wiem, ale dziwny ból... rwie, pulsuje w dole brzuszka i pojawia się co jakiś czas.... może, a może to bóle przepowiadające 🙂 będę obserwować, zobaczymy czy po ciepłej kąpieli przejdzie... 🙂
może faktycznie jest coś na rzeczy z tą pełnią 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agata no zyczymy Ci zeby sie zaczelo.
Ja dzis poscielilam cerate pod przescieradlo, w razie gdyby wody odeszly, chociaz szanse sa male no ale szkoda materaca w razie czego.
Malego dalej nie spakowalam, normalnie az mi wstyd, ale nie moge sie zdecydowac jakie ciuszki mu zabrac i tak odwlekam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja słyszałam o tym Marlena, że smarowanie krocza tym olejkiem uelastycznia pochwę i jest bardziej rozciągliwa, w związku z czym jest większa szansa, że się nie popęka w czasie porodu i że nie będzie potrzeby nacinania... ale osobiście nie smaruję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja na szczęście nie muszę pakować małego, mam wziąć tylko pieluchy i chusteczki, no i dopiero ciuchy na wyjście.... tak to bym musiała śmigać z 2 torbami raczej....


Mamuśka o tym olejku to słyszałam , tylko to nie migdałowy, tylko taki specjalny, no i żeby to coś dało, trzeba było zacząć sie nim masować już jakiś czas temu.... nie pamiętam jak ten olejek sie nazywa, coś na w chyba......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...