Skocz do zawartości

czerwiec 2011 | Forum o ciąży


nika1306

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
macie dziewczyny takie uczucie kłucia w pipce? tak jakby ktoś wbijał coś tam? moja koleżanka ze studiów dziś po 7 urodziła synka, ale się cieszę 🙂 nie odeszły jej wody i czop tylko miała same skurcze,ciekawe kiedy na mnie przyjdzie czas, ja codziennie po trochu ucze sie tych pytań do obrony na przyszły poniedziałek ale nie wiem czy mała mnie nie zaskoczy i nie będzie chciała wyjść wcześniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Agnieszka28 napisał(a):
macie dziewczyny takie uczucie kłucia w pipce? tak jakby ktoś wbijał coś tam? moja koleżanka ze studiów dziś po 7 urodziła synka, ale się cieszę 🙂 nie odeszły jej wody i czop tylko miała same skurcze,ciekawe kiedy na mnie przyjdzie czas, ja codziennie po trochu ucze sie tych pytań do obrony na przyszły poniedziałek ale nie wiem czy mała mnie nie zaskoczy i nie będzie chciała wyjść wcześniej


To chociaż ty jedna mnie rozumiesz i tak jak ja nie masz akcji PRZYSPIESZANIE tak jak pozostałe brzuszki. No ja właśnie też czekam do pon - idę do szpitala a we wtorek mam planowane cc więc wolę żeby mała nie chciała wyjść.
Dla Ciebie lepiej byłoby pójść z brzuszkiem bo wtedy będziesz lepiej potraktowana i napewno nawet jak ci średnio pójdzie to obronisz bo nie będą chcieli Cię denerwować !!!
DAMY RADĘ ... chyba ... 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris25 napisał(a):
To chociaż ty jedna mnie rozumiesz i tak jak ja nie masz akcji PRZYSPIESZANIE tak jak pozostałe brzuszki.


Doris nie martw się, ja też nie stosuję żadnych przyspieszaczy. Może poza schodami, bo mam 3 piętro 😉
Wczoraj wysprzątałam całe mieszkanie znowu po tych grzejnikach. Dzisiaj mnie wszystko boli, każdy mięsień dosłownie. A chciałam upiec ciasto, bo mi już Marcin od paru dni zgrzędzi...
Co rano jak włączam brzuszka to tylko czekam na jakieś info, która się wypakowała. Jestem pewna, że w tym tygodniu to co najmniej 2-3 dzidzie przyjdą na świat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Biedna Ty jesteś Butterfly z tym sprzątaniem.Można się wkurzyć !
Ja też miałam mieć podobną akcję : otóż w lutym miałam remont 3 pokoi - w tym Julki - gładź i gipsowanie, specjalnie w lutym żeby wywietrzało wszystko i było na czas wysprzątane, a ze 2 tyg. temu okazało się, że w pokoju małej są .. pęknięcia na ścianie - wkurzyłam się na maksa bo wszystko już wysprzątane, łóżeczko jest, pościel jest, dywan jasny jest, zasłonki białe, fotel biały... a że mamy na 1 rok gwarancję to m. zadzwonił to tego gościa żeby przyszedł poprawić...
Koleś przyszedł, luknął na ścianę i stwierdził, że to nie jego wina, tylko ... ściany nam się ruszają ...on to może poprawić na swoj koszt ale to samo się stanie spowrotem... a jak mu zapłacimy 300 zł to on przykleI specjalne coś i wtedy jak będą te ściany "pracować" to już nic nie pęknie... Stwierdziłam, że napewno mu nie zapłacę grosza, a jak mi zrobi w formie reklamacji to pewnie specjalnie tak, żeby rzeczywiście ta ściana później pękła i wyszło na jego -, że miał rację z tymi ruchami więc wogole zostawiliśmy tą sprawę na bok bo nie chcę się teraz bawić w poprawki i sprzątania - nie mam już siły a mała może być w każdej chwili i co - do syfu ją przywiozę ?
TO SIĘ WYŻALIŁAM , EEHHH 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześc dziewczyny 🙂Ja nadal 2w1 🙂
Wczoraj coś z netem miałam nie teges 😞po za tym byłam z moim mężem na większych zakupkach i opłaty porobiłam bo biedak zapomni jak mnie weznie 🙂A tak nocka dziś o dziwo spokojna 3razy siku tylko 🤪 aż mi dziwnie i coś mały mało ruchliwy dziś ale się rusza co jakiś czas 🙂
Ja dziś wstałam szybciej ugotowałam zupkę ogórkowa i upiekłam biszkopt bo robię placek już na jutro z truskawkami bo mam urodzinki jutro i się pewnie goście zlecą chociaż nie wyprawiam w tym roku 😮
Od wczoraj mocno mnie kłuje w pipce i pobolewa mnie brzuch tak na dole i przy tym pulsuje nawet jak siedzę ciekawe co się tam dzieje no i brzuch mi jeszcze bardziej opadł tak dziwnie bo nawet małego czuję niżej 🙂
Doris ja także nie stosuję przyspieszaczy jedynie spacerek ale krótki bo wtedy lepiej śpię 🙂
Agata super że ci czop odpadł może w końcu się u ciebie zacznie 🙂
Ciekawe jak tam nasza Nequitia 🙂NO i co z Lunaaa??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malgorzatta napisał(a):
Nika pytanie, jak byś miała chwilę 🙂 karmisz piersią? no i jak z ta dietą, musisz się ograniczać jakoś specjalnie?


hej ja karmie piersia duzo sciagam bo mi cieknie jak cholera.. zadniej diety nie stosuje jem co chce pije co chce oprocz piwka.. 😁
dzis była u mnie połozna i mowiła mi zebym sobie niczego nie odmawiała.. ale ja i tak boje sie jesc cytrusow i truskawek..
zostało mi do zrzucenia 6 kg 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Nika a ile przybrałaś w ciąży +kg??
Super że karmisz piersią 🙂 a co do cytrusów i truskawek to daj sobie spokój chociaż przez te 3 miesiące pierwsze tak słyszałam od położnej tu u mnie 🙂pozdrawiam i ucałuj Natanielka od ciotki wirtualnej he he
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień doberek! 🙂
U nas nocka minęła dobrze, dzidź siedzi w brzusiu mniej ruchliwy... czekamy na niego 🙂
Doris ja używam LaciBios Femina - probiotyk również polecany kobietom w ciąży, jest rewelacyjny to jest link http://www.zdrowieintymne.pl/z,5,25,0,lacibios?gclid=CMjKo7GKtakCFUIPfAodcSJeLw

monia29 ja właśnie wczoraj miałam takie dziwne uczucie w dole brzuszka, rwący kłujący ból, powiedziałabym pulsujący... efekt tego taki, że ok po godzince odpadł ten czop 🙂

ivona55 to bardzo się cieszę, że miałaś identycznie, co oznacza, że u mnie też szyjka skrócona ładnie 🙂 (ja niestety nie wiem co tam u mnie bo tu nie sprawdzają takich rzeczy jak rozwarcie czy długość szyjki) dlatego pocieszył mnie Twój post 🙃

No i sama nie wiem jak to teraz się ma sprawa z sexem jeśli już tego czopa nie ma... 🤔
wiem jedno, myślę że to właśnie sex mi pomógł i ten czop odpadł, faktycznie naturalny żel najlepszy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agata mnie tak kłuje i pulsuje od wczoraj dziś chyba mocniej nawet jak siedzę czy chodzę a nawet stoję to boli podbrzusze i w pipce ale jak na razie czopu nie widzę ale dzień długi więc kto wie 😉normalnie pocieszyłaś mnie swoim postem 🙂

No także się przyłączam ciekawe co z dziewczynami które wymieniłaś Agata 🙂

NIka pocieszyłaś mnie z tymi kg myślałam że tak szybko nie da rady zrzucic ich a tu proszę jak szybko Ci ubyło i tylko 6kg jeszcze zostało 🙂jak ty to zrobiłaś he he
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monia29 napisał(a):
Agata mnie tak kłuje i pulsuje od wczoraj dziś chyba mocniej nawet jak siedzę czy chodzę a nawet stoję to boli podbrzusze i w pipce ale jak na razie czopu nie widzę ale dzień długi więc kto wie 😉normalnie pocieszyłaś mnie swoim postem 🙂


monia nawet ivona55 pisała wcześniej, że miała identyczny ból, rwący, kłujący, aż jej podbrzusze pulsowało... no identycznie ja miałam.. iteż ten czop jej po tym bólu odpadł 🙂
a szyjkę jak napisała ma już ładnie skróconą 🙂 także ja się pocieszam, że skoro wszystko tam analogicznie mam tzn że i może moja szyjka ruszyła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nika1306 napisał(a):
dzis mi nawet polozna powiedziała ze nie wygladam jakbym rodziła tydzien temu , ale to 6 kg to ciezko mi chybaa bedzie zgubic


DASZ RADĘ!!! 🙂 🙂 🙂 jak już 11 pyknęłaś 🙂 co to jest 6, pójdzie w mig, zwłaszcza jak piersią karmisz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nika nie martw się tyle zgubiłaś to i te 6kg zgubisz może nie od razu ale z czasem a zwłaszcza że karmisz piersią to dużo daje także głowa do góry 🙂

Agata mnie jak tak kłuło 2 miesiące temu to właśnie ta szyjka się skracała i myślę że teraz też się skraca i się nie martw jak miałaś takie kłucie to także na pewno masz ją skróconą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...