Skocz do zawartości

czerwiec 2011 | Forum o ciąży


nika1306

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Nequita, pogratulować 🙂
Mój synuś też grzeczniutki był barrdzo, ale jak wreszcie tatusia usłyszał, to od razu się upominał, żeby go pogłaskał... ale bidulek nie wiedział, że przez telefon tylko rozmawiamy i mama mu musiała wystarczyć... 😉
Do tych zestawów transport jest gratis? jakoś nie rzuciła mi się w oczy taka informacja... 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a nie wiem czy za darmo.... ja też nie znalazłam na tej stronie takiej informacji.... zresztą nie wiem czemu ale mój tato jak się dowiedział, że chcę kupić przez internet pampersy to mnie okrzyczał jak cholera 😮 znalazłam fajną ofertę, a on że nie wiem co to za towar, skąd... że mogą to być pieluszki z lewego źródła (miał na myśli np. zamoknięty magazyn, albo coś takiego....) mój tato to emerytowany policjant i już jakieś podstępy wyczuł... ale może to i dobrze.... ja póki co mam 1 opakowanie pampersów newborn tych malutkich do szpitala... a później.... ech któż to wie co będzie później 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris25 napisał(a):
ivona55 napisał(a):
Witam 🙂
I znowu ślicznie na dworzu 😎 Ja juz na nogach od 7:30 😉 Powiem Wam że dla mnie te ostatnie wczesne wstawanie to jakis szok bo ja zawsze do śpiochów nalezałam. Mojaj mama się śmieje, że mi sie organizm przyzwyczaja do wstawania przy dziecku 😜 Może cos w tym jest hihi ale myślę że jednym z powodów jest na pewno że taka obolała jestem i długo w jednej pozycji nie poleżę...
Co do pleców to i ja sie przyłączam, ból czasem tak okropny że jak sie położę to z 20 minut leżę napięta bo tak boli jak chce się rozluźnić 🤢 No ale u mnie to dodatkowo skolioza daje sie we znaki, a mam taka juz nadającą się do operacji 😞 Jedynie garba nie mam bo wiele lat,szczególnie kiedy jeszcze rosłam ćwiczyłam bardzo intensywnie. Dziękuje rodzicom że mi nie odpuszczali bo bym teraz wyglądała jak kwazimodo (nie wiem czy poprawnie napisałam) 🙃


Ivona - z tym wstawaniem - jestem pewna, że to organizm przygotowuje się do nowej roli. Ja w weekendy potrafiłam spać nawet do 12:00 !!! 🤪 A teraz max do 8:00 🤪
Zgodnie z Twoją wczorajszą radą - o moje wątpliwości odnośnie cesarki zapytałam na innych forach i dziewczynki mi powiedziały co i jak, więc jak tylko będę mogła to dam Ci oklaska ! 😘


Cieszę się że Ci pomogły 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Z tego co gdzieś tam doczytałam, to za zakup za min. 115zł przesyłka jest gratis. Oni mają też te oferty na allegro i tam jest to napisane. Na stronie to nawet nie sprawdzałam przyznam szczerze.
Ale mnie sen zmorzył... Może to dobrze,bo planujemy wieczorne wyjście na piwo... a ja jak zwykle jako kierowca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BarbaraK napisał(a):
A My z Mężem trochę kasy uskładaliśmy od kiedy jesteśmy razem i trochę kredytu i budujemy - już w zasadzie wykańczamy domek 🙂 Fantastyczna sprawa!


Zazdroszcze 🙂 też marzy mi się parterowy domek z poddaszem 🙂 i ogrodem 😉
Ale jak narazie korzystam z podwórka i altanki teściów 🙂 Odpoczywam tu na MAXA 😁 tylko męczy mnie to że nie mogę nic porobic przy moich skalniaczkach i iglakach - to nasza wspólna pasja z mężem uwielbiamy, sadzić przeróżne krzewy, iglaki, byliny ajjjj 🙂 człowiek sie przy tym MEGA odstresowuje 🙂 (no przynajmniej Ja 🙂)
Wracam na leżaczek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny wiem że była juz o tym mowa, ale jakie materace do łóżeczek kupiłyscie? kokos? pianka?

Mój właśnie jest parterowy z poddaszem - cacko 🙂 Już się nie mogę doczekać kiedy tam zamieszkam, bo aktualnie mieszkam w rodziców na poddaszu...
A że się przeprowadziłam tu rok temu z własnego mieszkania (gdzie mieszkałam 3 lata tylko z mężem) to cisnę się strasznie - wolałabym mieszkać sama 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BarbaraK ja kupiłam kokos-pianka-gryka. Jak się interesowałam tym, to takie były uważane za najlepsze, a teraz nie wiem sama czy nie kupiłabym kokosowego z obu stron- przynajmniej mi się ta strona fajniejsza wydaje i na początki jest wskazana, no ale gryczana też ma wiele zalet... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kokos nie uczula i teraz tak sobie na to wpadłam, że jak chcesz koniecznie przekręcić materacyk, to można zamienić górę z dołem tzn. obrót 'główka-nóżki' i już 🙂 a kiedy mamy i grykę i kokoska to możemy je zamienić w takim razie na dwa sposoby... 😁 więc większy bajer jednak... 😁
zakręciłam się z tym opisem, chodzi mi o to, że jak mamy kokos-gryka i chcemy używać tylko kokosowej strony i przekręcić , żeby się nie ugniatało w jednej pozycji, to można w poziomie obrócić, no i jakby coś, to i stronę gryczaną mamy 🙂 a jak mamy tylko kokos, to biedniej masz o te obroty.. 😉
jakoś nie potrafię wytłumaczyć chyba...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziś cynk dostałam, że zaproszenie na komunię na 5.06 czeka... więc pasowałoby urodzić jednak w terminie, albo kilka dni przed. Wcześniej chciałam trochę przyspieszyć w granicach rozsądku, a teraz nie chcę przepuścić tej komunii, bo bohaterka uroczystości traktuje mnie jak ulubioną ciocię i jako pierwsza na jej liście gości się znalazłam podobno... aż się wzruszyłam... no i teraz ja nie wiem co i ile wręczyć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dorotko dziekuje za troske kochanie ale niestety musialam to zrobic bo moj chlop biedny sam juz sie nie wyrabia...ale nie namachalam sie zbytnio bo robilam powolutku wlasnie wrocilam z budy i ledwo zyje...a jeszcze czekaja mnie zakupy 😞

powiedzcie gdzie widzialyscie te mieszane materace(kokos gryka) u mnie nie mozna nigdzie dostac 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do materacyka to ja mam kokos-pianka-kokos, siostra mi taki doradziła więc się jej posłuchałam 🙂 no i dwie koleżanki których pytałam też taki mają i sobie chwalą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ciezarnabebe napisał(a):
dorotko dziekuje za troske kochanie ale niestety musialam to zrobic bo moj chlop biedny sam juz sie nie wyrabia...ale nie namachalam sie zbytnio bo robilam powolutku wlasnie wrocilam z budy i ledwo zyje...a jeszcze czekaja mnie zakupy 😞

powiedzcie gdzie widzialyscie te mieszane materace(kokos gryka) u mnie nie mozna nigdzie dostac 😞



ja z neta zamawiam 🙂 bo u mnie tez nie ma 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BarbaraK napisał(a):
ciezarnabebe napisał(a):
dorotko dziekuje za troske kochanie ale niestety musialam to zrobic bo moj chlop biedny sam juz sie nie wyrabia...ale nie namachalam sie zbytnio bo robilam powolutku wlasnie wrocilam z budy i ledwo zyje...a jeszcze czekaja mnie zakupy 😞

powiedzcie gdzie widzialyscie te mieszane materace(kokos gryka) u mnie nie mozna nigdzie dostac 😞


ja też z neta zamawiałam jak większość wyprawki 🙂


ja z neta zamawiam 🙂 bo u mnie tez nie ma 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka, ja też padam na pyszczek bo byłam dziś na ślubie, za wesele podziękowaliśmy. Ale nie obyło się bez przygód bo droga, którą mieliśmy jechać została odcięta ze wzgl. na jakiś wypadek i troszkę błądziliśmy, w związku z czym spóźniliśmy się na ślub ok. 20 minut ☺️

Teraz jestem po grilu, jestem na maxa obżarta i nawet miałam piweczko do kiełbaski - oczywiście alkohol free 😜

Nequita - no to super z tą szkołą, że masz z bańki 🙂

Zauważyłam, że prawie wszystkie macie jakieś "bajeranckie" te materace z gryki, kokosa i jeszcze Bóg wie czego i teraz dochodze do wniosku, że chyba zbyt pochopnie kupiłam ten swój. Ja kupiłam materac VYSSA SLÖA z IKEA za 99 zł z pianki poliuretanowej ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris z cena w ikei przesadzili.ja kupiłam z podwójnym kokosem z obu stron za tyle. obczaisz w trakcie stosowania czy Ci pasuje ta pianka,moze bedzie dobrze.
dziewczyny byłyscie w szkole jak i ja.dwa zaliczenia do przodu uff.
jest godzina 1 w nocy.wstałam i czekam na sen bo sobie poszedł 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...