Skocz do zawartości

czerwiec 2011 | Forum o ciąży


nika1306

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hejka ja tu na chwilkę dzisiaj co do materaca ja zakupiłam ten drugi kokos-pianka-kokos 🙂
Doris ja to samo mam co do seksu bynajmniej teraz w 8-9 miesiącu jakaś blokade mam w sobie po za tym ostatnio jakoś mocno mnie bolało badanie ginekologiczne i nie wiem jak to będzie z porodem ale dla małego wytrzymam wszystko byle go przytulic i poczuc 🙂
Dobrej i przespanej nocki życzę do jutra 🙂Dobranoc!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam z wieczorka 🙂
Ja dziś i odespałam nockę i zjadłam upragnione lody z maszyny i jeszcze dałam radę pojechac nad jeziorko i na koniec zaliczyłam koncert Brathanków!!! Normalnie jestem w szoku! Ja, która 20 metrów nie może czasem przejść 🤪 Co prawda na koncercie większość czasu przesiedziałam ale liczy sie fakt 😉 Jedynie jak jechałam nad jeziorko to trzeba było jechać przez drogę w lesie i nieeeeźle mnie wytelepało...ale jak to się mówi "co ma wisieć nie utonie" 😎 Jak sobie tym przyśpieszę to chyba w 37 tygodniu juz jest w pełni donoszony no nie? 🙂
Ide teraz wziąść prysznic i spać 🙂 Dobranoc
A! I witam nowe czerwcówki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzuszki, z nasza Zuzanka z dnia na dzien lepiej 🙂

juz 24h nikt nie musial jej pomagac jak jej spadal tlen 🙂 lekarz powiedzial ze teraz musimy tylko czekac az jej przestanie spadac i musi zaczac mocno ssac cyca 🙂 , ale z tym tez juz lepiej, z 5 karmien - 3 cycala po okolo 20 min 🙂

a tu nasza Zuzanka - pierwszy tydzien 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris25 napisał(a):
Hejka, ale tu dziś puchy ...
Myślałam, że będę mieć siakieś 20 stron do nadrobienia ale widzę, że tylko nieliczne brzuszki przed kompami.
Nika, Agata - u mnie w związku to odwrotnie z tym naturalnym przyspieszaczem. Mąż chce a ja nie mam ochoty : trochę się boję - niby mam świadomość tego, że dzidzia jest szczelnie chroniona tymi wszystkimi warstwami ale jakoś nie mam ochoty - z tymi swoimi gabarytami nie potrafię się rozluźnić i przestać myśleć o trzeciej osóbce, która jest obok nas. Nie to, że czuję się nie atrakcyjna bo mój mąż ciągle mi mówi, że dla niego jestem seksowna ale jestem jakaś "zblokowana"... Pomimo, że nie narzekam specjalnie w ciąży na samopoczucie to cieszę się na myśl, że już niedługo będę mogła wrócić do "swojej skóry", założyć ulubione dzinsy i poczuć sie lekko. A wy tęsknicie za swoimi starymi ubrankami i ciałkami ?


ehhh tęsknie tęsknie... mimo, że mam naprawdę malusi brzuszek... to nie czuję się sexownie 🙂 teraz czuję się głównie mamą 🙂 ale już niedługo mam nadzieję szybko wrócę do figury z przed ciąży... ja jestem na plusie 12kg 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a tak poza tym moja mama dzisiaj stwierdziła, że zmieniona jestem na twarzy... i że może poród już tuż tuż... hmmm ciekawe.... 🙂, ja tam nie widzę żadnych zmian... chociaż już bym chciała, bo mały robi sobie ćwiczenia rozciągające w mojej macicy, które niekoniecznie są przyjemnym odczuciem dla mnie 😁 heheh mały akrobata 🙂
no nic czas iść spać trzymajcie się ciepło brzuchaczki 🙂 kolorowych snów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Czerwcóweczki 🙂

Gratuluję dziewczynom, które już mają swoje maluszki przy sobie, a przyszłym mamusiom życzę szybkich i bezproblemowych porodów!!! Wielu radości z macierzyństwa!!!

Ja jestem Czerwcóweczką 2010, moja Olcia 3-go skończy roczek, czas szybko zleciał. Teraz czekam na pierwsze samodzilne kroczki córci 🙂

Pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieńdoberek 🙂 my już po śniadanku.... wiecie normalnie od kawy mnie odrzuciło ☺️ wylałam całą do zlewu... dziwne 😮 myślałam, że wczoraj zacznę rodzić bo po siusianiu zauważyłam troszeczkę
(dosłownie parę kropeczek krwi) na papierze.... ale nic się nie wydarzyło, ani więcej nie powtórzyło... dziś odstawiamy leki i będziemy sobie spokojnie czekać 🤪 a jutro wizyta u ginki... i zapewne usg kolejne 🙃 a dzisiaj leniwiec będę bo dwa ostatnie dni się nalatała sporo 🙂
Ach Kruszynka Nasza się spokojna zrobiła jakaś aż się martwię haha ponoć to taki stan przedporodowy.... ma takie fazy, że jak akurat nie śpi to nawet 2 godziny się bawimy 🙂 ale jak zaśnie to normalnie czuję się jakbym miała kamyczek w dole brzucha 🤪 i tylko od czasu do czasu jakiś obrót z boczku na boczek 🙂 Jejku jak ja Ją kocham 🙂 doczekać się nie mogę naszego pierwszego spotkania 😁

i jeszcze jedno... jakieś obawy co do imienia mnie i Rafała nachodzą.... kurde tak na sam koniec 😮 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nika1306 no właśnie nie wiem co z tym imieniem.... bo wczoraj Rafała mój zaczął coś o Hani mówić.... później jak rozmowa się rozkręciła to padły propozycje dwie jeszcze Julia i Maja... więc zrobiły się cztery imiona.... Marysia (od fasoli już imię było 🙂 ), Hania, Maja i Julia.... i mi się w głowie namieszało.... 😞 zobaczymy jak się urodzi 🙂 może faktycznie któreś będzie bardziej pasowało, a któreś mniej.... póki jest w brzuszku to jest Kruszynka, Córusia, Dzidzia i tym podobne 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale powiem ci ze wiele osob tak ma ze niby ma wybrane imie a jak sie dzidzia urodzi to zmienia w otatnij chwili ,w sumie sami zobaczycie jakei bedzie do nej pasowało ..
tu jak sie mnie pytaja jak moj mały bedzie mial na imie i im mowie ze Nathaniel to ciezko im wymówic.. jąkaja sie ha ha . 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hey Laski 🙂
Pozdroooofki z Krakowa 🙂 wczoraj miałam przeprawę Wawa - Kraków, jakoś przeżyłam, ale jak sobie pomyślę że za 2 tygodnie będę musiała się ruszyć jeszcze w trasę na te komunię nieszczęsną to mnie trafia coś.... dopadły mnie wczoraj skurcze, w miarę regularne, ale przeszły.... jutro idę ostatni raz do lekarza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem chrzestną, w sumie to wolę się przemęczyć teraz, niz potem gdzieś tam z dzieckiem się ładować, no nie wiem.... zobaczymy 🙂 dzień przed tą komunią mam ślub mojego Marcina siostry jeszcze..... mam nadzieję że po prostu zacznę rodzić i wszystko będę miała z głowy... przetrzymałam tyle bez specjalnych ciuchów ciążowych a tu by wypadało w czymś wystąpić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Boshe nie wiem za co się tu zabrać.... muszę dziś kupić torbę, no bo nie mam w co sie spakować do tego szpitala, tak właściwie to nie wiem gdzie ten szpital jest nawet.....

fuck widziałyście gdzieś może staniki do karmienia jakieś małe rozmiary? 75 A potrzebuje, albo 75 małe B? tak mi cycki spadły odkąd zaczęło mnie zalewać, że aż nie wierzę normalnie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny!
Wczoraj coś mi wlazło w łopatkę i nie mogłam sie prawie ruszać. Ostatnio łapię wszystko co możliwe mam wrażenie...
Dzisiaj troszkę kłucia na dole i leciutki ból jak na okres, ale znając realia, nic to nie znaczy w moim przypadku, bo tak będzie jeszcze przez miesiąc, choćbym nie wiem co robiła. Ale dziś mam w planach odwiedziny w szpitalu. Zobaczymy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malgorzatta napisał(a):
fuck widziałyście gdzieś może staniki do karmienia jakieś małe rozmiary? 75 A potrzebuje, albo 75 małe B? tak mi cycki spadły odkąd zaczęło mnie zalewać, że aż nie wierzę normalnie....


Pewnie znalazłabyś w Triumphie, ale nie wiem, czy jest to sens dawać tyle kasy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Brzuszki!
Widze że tak jak Małgorzata i Nequitia mam jutro wizytę u gina, bez usg ale moje pierwsze KTG 🙂 Sprzatnełam w pokoiku bo może odwiedzi mnie dziś moja kumpelka, poczestuje ją moim wczorajszym wypiekiem 😉 Udało się ciacho- mmm pycha
PS. Kiniek jeśli zależy Ci na przepisie to mogę wysłać Ci na pocztę bo jest dość długi i skomplikowany więc nie będę się tu na forum rozpisywała 😉
Miłego dzionka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...