Skocz do zawartości

czerwiec 2011 | Forum o ciąży


nika1306

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
agata_j napisał(a):
Doris to fajnie, chociaż wiesz kiedy na 100% zobaczysz malutką 🙂 u mnie to czekanie jest najgorsze, wiem że w każdej chwili może się zacząć... trochę się boję tego wszystkiego zwłaszcza, że rodzę w Irlandii... Wiem też, że jak już mnie złapią bóle to skupię się na nich i w końcu po wielu godzinach trudu zobaczę mojego synka... 🙂 i tego się trzymam 🙂 u mnie termin z OM jest na 13.06, według ostatniego USG na 11.06 🙂 także zobaczymy 🙂


Ślicznie zdjęcie.
W sumie nie wiadomo czy na 100 % to ten termin - zawsze maleństwo może chcieć zrobić psikuska i wyjść wcześniej...
Chyba nie powinnaś obawiać się porodu w Irlandii - tam chyba służba zdrowia lepiej funkcjonuje niż u nas ?!
Termin z om jest chyba ważniejszy niż z usg, ale u Ciebie to akurat niewielka różnica ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiar12 napisał(a):
Z nasza Zuzia dzis juz calkiem fajnie bylo 🙂 tylko dwa razy jej pomagali, zoltaczka ustepuje,
lekarka stwierdzila ze wszystko idzie ku dobremu 🙂

No to supcio ! dzielna dziewczynka.
A ty to na każdym zdjęciu wyglądasz inaczej ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam kochane kobietki, jak się czujecie? ja nawet dobrze, wczoraj nie bolał mnie tak kręgosłup jak w piątek, pobolewań w podbrzuszu jak na okres narazie nie mam, tylko w czwartek je czułam więc do porodu jeszcze daleko. my łóżeczko mamy skręcone, torba do szpitala z piwnicy przyniesiona i coraz bardziej do mnie dociera że niedługo mała będzie z nami i trochę zaczynam się bać, a jak wczoraj patrzałam na skręcone łóżeczko to się popłakałam że mała niedługo wyjdzie z brzuszka i tam będzie już spała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziendoberek!
ciegiem dzis spalam,nawet dlugo,lenistwo jakies dopadlo i zmeczenie.dobrze,ze jutro do pracy,zawsze troche urozmaicenia(bo ile mozna ubranka dzidzi przekladac???!!!)
jutro tez przyjedzie lozeczko-poskrecamy od razu,bo cos Lena sie obnizyla-i to znacznie.no i po poludniu mialam pierwsze jakby miesiaczkowe skurcze-co godzine,wszystkiego moze ze 3-4.dzis od rana spiety brzuchol,mala spi.
nie mam apetytu!zagladalam juz pare razy do lodowki-napchana jedzeniem,a nic dobrego nie znalazlam...no i ta pochmurna pogoda!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry 🙂
Ja dziś od 3-ej na nogach:/ Postaram sie jakoś to odespac dziś za dnia...bo inaczej będę chodzić jak zombi 😉
Wczoraj też miałam skurcze nieregularne i to pierwszy raz tak długo mnie męczyły...od 2-ej do 11-ej w nocy 🥴 Brzych napiety na maxa, mały bardzo mało sie ruszał, ale sie ruszał to najważniejsze...
Zobaczymy jak to będzie dzisiaj...
Mam ochotę na lody włoskie...mmm takie z maszyny...musze cos wykombinować 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Brzuszki ja również wpadłam się przywitac i poczytac co nie co by nie miec zaległosci 🙂
Doris dzięki grill się udał 🙂pogoda pózniej dopisała słoneczko wyszło 🙂
Co do łóżeczka ja mam skręcone i czeka jedynie pościel pózniej włożę i torba też spakowana już i czeka pod łóżeczkiem:
Mały mój buszuje ostatnio aktywnie dosyc dziś kończę 37 tydzień od jutra poleci 38 🙂
Miłego dnia wszystkim życzę 🙂 😜

aha aby nie zapeszyc bólów żadnych na razie nie mam jedynie ból pleców i brzuszek znacznie się obniżył 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ivona55 napisał(a):
nika1306 napisał(a):
dzien dobry brzuszki 🙂 wpadłam sie przywitac i życzyc miłego dnia..
ych... zaczoł sie 40 tc


No Nika w tym tygodniu "zaszalejesz" 🤪

hmmm termin z usg mam na 1 czerwca , ale bardziej obstwiam na ten z miesiaczki na 4 czerwca.. zobaczymy co ma byc to bedzie .. ale i tak sie czuje lepiej niz ostatnio dzis tryskam energia 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nika1306 napisał(a):
ivona55 napisał(a):
nika1306 napisał(a):
dzien dobry brzuszki 🙂 wpadłam sie przywitac i życzyc miłego dnia..
ych... zaczoł sie 40 tc


No Nika w tym tygodniu "zaszalejesz" 🤪

hmmm termin z usg mam na 1 czerwca , ale bardziej obstwiam na ten z miesiaczki na 4 czerwca.. zobaczymy co ma byc to bedzie .. ale i tak sie czuje lepiej niz ostatnio dzis tryskam energia 🤪


No to poszalej dzisiaj 😉 Pobiegaj po schodach czy coś 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nio własnie dzis jade na zakupy 😁 po szwendam sie troche po galerii, i tak sobie pomyslałam ze jak wejde po tych schodach co tam są przed galeria to chyba urodze 🙂
ale nie ma co jestem gotowa i zwarta na poród 😁 jakos mi sie nastawienie po lepszyło 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry brzuszkom i mamusia 🙂
u mnie wszystko dobrze. Podejrzanie dobrze sie czuje 🙃 i korzystam z tego ile sie da.
Zaleglosci w czytaniu nadrobilam. I ide na sniadanko.
Zycze wszystkim milego dzionka. Trzymam kciuki za te co coraz blizej....
Ja to czuje jakbym miala jeszcze rok w ciazy chodzic 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aleksandra_W napisał(a):
dzien dobry brzuszkom i mamusia 🙂
u mnie wszystko dobrze. Podejrzanie dobrze sie czuje 🙃 i korzystam z tego ile sie da.
Zaleglosci w czytaniu nadrobilam. I ide na sniadanko.
Zycze wszystkim milego dzionka. Trzymam kciuki za te co coraz blizej....
Ja to czuje jakbym miala jeszcze rok w ciazy chodzic 🤪


Witajcie !
To dobrze Monia29, że gril udany. Trzeba się nacieszyć grilowaną kiełbaską żeby zapamiętać jej smak na jak najdłużej ...
Aleksandra - Ja też się czuję jakkbym miała jeszcze rok chodzić w tej ciąży. Nie czuje tych porodowych klimatów pewnie przez to, że nie mam skurczów i bóli. No ale torba na wszelki spakowana. Nie pamiętam już czy to Kasiar czy Dorota567 też nie miała żadnych jazd i z dnia na dzień urodziła... 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nika1306 napisał(a):
dzien dobry brzuszki 🙂 wpadłam sie przywitac i życzyc miłego dnia..
ych... zaczoł sie 40 tc


[color=purple]Nika - gratulacje ! Fajnie masz - dzidziuś urośnięty, donoszony, można rodzić ![color=purple][/color][/color]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nika1306 napisał(a):
nio własnie urosnięty donoszony i wyjsc nie chce 😮 podoba mu sie w brzuszku u mamy ☺️



Jeść dają, ciepło, bezpiecznie, po się spieszyć 😜
A po tej stronie będą go jakieś obce łapska macać.
Pozatym pewnie czeka na lepszą pogodę ... U Was też taka niezdecydowana ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie brzucholki i mamuśki 🙂
U mnie dzisiaj dobrze, w nocy nie mogłam jedynie spać, bo mały się wiercił jak nigdy w związku z tym sukcesywnie zakłócał mamusi sen, na dodatek miał okropną czkawakę 🙂 Jak zasnęłam miałam cudowny sen, że karmiłam piersią mojego szkraba...cudowny sen 🙂

Doris opieka to i może jest dobra, ale jeśli chodzi o sam poród, szpital, o na prawdę trzeba przyznać, że się przejmują każdym pacjentem, i to nieważne czy jesteś Irlandką czy nie... poza tym wszelkie znieczulenia masz tutaj za darmo... włączając epidural.. ale sama opieka przez okres ciąży bardzo kiepska... tutaj nawet nie badają ciężarnych ginekologicznie nie mówiąc już że pod koniec ciąży nie sprawdzają takich rzeczy czy szyjka Ci się skraca itd... masakra... a lekarz który prowadzi Twoją ciążę jest lekarzem ogólnym... ja na szczęście chodzę do polskiego ginekologa - położnika, bo bym chyba zbzikowała gdybym miała chodzić do internisty 🙂

A właśnie brzuszki jaka jest Wasza opinia na temat epiduralu? Tutaj nie ma chyba Irlandki która by urodziła bez niego... no a ja sama nie wiem co na ten temat myśleć...
pozdrawiam 🙂 🙂 i miłej niedzieli życzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...