Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
madalena20 napisał(a):
Pisałaś, że dziadek to marzy już o wnuku wiec jak mu powiesz, że ma oskrobać dla przyszłego wnuka to czym prędzej zabierze się do roboty 😁


jak widzial jak sie mordowalam to stwierdzil ze zaraz na tartak pojedzie kupi drewno i szybciej wystruga mi lozeczko niz ja to pomaluje 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Co do łóżeczek, to ja na razie nie kupuje...w sierpniu bede wiedziała gdzie osiądziemy z maleństwem , gdize postawić łóżeczko(marzy mi sie takie z szufladą pod łóżeczkiem i z baldachimem) 😜..Tymczasem za tydzień zamawiam wózek wielofunkcyjny (nareszcie:lol 🙂 i właśnie robie liste rzeczy do kupienia typu wyprawka dla maluszka, dla mamy, rzeczy do szpitala, kosmetyki i wiecie co? wcale nie przeraża mnie ilość a wrecz przeciwnie - mordka mi się cieszy na myśl o zakupach.Chce miec pewność że gdy bedą już sygnały wyraźne - "Mamo - wychodze!"...to torba z najpotrzebniejszymi rzeczami czeka w szafie i bede co jakiś czas zaglądać do niej czy napewno wszytsko mam 🙂......a najbardziej to chce już wybierac ciuszki dla mojego Filipka..mam nadzieje,że wybory bedą trafne a jak nie to synuś zaakcentuje to odpowiednim kopniakiem w brzuszku co by matka na głupią nie wyszła... 🙂 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
we mnie tez instynkt zaczyna sie budzic.... bo az mi glupio bylo wczesniej jak dziewczyny pisaly o wyprawkach wozkach itp. a ja takie stoiska jakos szerokim lukiem omijalam...teraz juz nie moge doczekac sie az zaczne kupowac!!!! 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej...wpadam na chwilkę tylko powiedzieć Wam już dobranoc -
u nas przeszła gwałtowna burza nie tylko na dworze ale też i w domu - wynik taki że się popłakałam a teraz boli mnie brzuch 😞 😞 😞
straciłam na dziś cały zapał i radość i nic mi się nie chce 🤨 🤨 🤨
buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
idę z synkiem spać
do jutra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór, miałam dzis pracowity dzień więc dopiero teraz dołączam do was.
A i od razu się pochwalę moimi zakupami - tym razem dla mnie a nie dla maluszka.
Kupiłam sobie bieliznę cantaloop - tą, którą reklamują na stronie brzuszka.
Właśnie dziś kurier mi ją przywiózł. Jest świetna, myślę, że będzie się ją dobrze nosić.
Ja wybrałam majteczki biodrówki i dwie pary staników - jeden podtrzymujący na okres ciąży a drugi do karmienia z odpinanymi miseczkami.
Przymierzyłam już wszystko, pasuje idealnie 🙂
Hu, hu, ale sobie radochę sprawiłam.
Od razu mi się humor poprawił.
Wreszcie mogę odłożyć do szuflady te stare staniki z fiszbinami 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc w międzyczasie weszłam na naszą stronkę i co widzę!!!! Zdjątko Kornelki 🙂
Kornelka, ty to jak nastolatka wyglądasz, drobniutka, szczuplutka, aż trudno uwierzyć, że masz dorosłą córkę.
A może ty nam zdjęcie córki wysłałaś, hę 😉
Przyznaj no się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawde maly ruch tu dzisiaj 🙂 Paninka ja sie tobie nie dziwie,tez mialam kiedys cos obskrobac,masakra! 🙂 poleglam po kilku dniach 😁
moniczek a co sie w domu stalo? mam nadzieje ze humorek ci sie poprawi do jutra. Obudzisz sie bedzie swiecilo sloneczko i ty tez sie usmiechniesz 🙂 buziaczki dla ciebie 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jezuuu..a mnie taka zgaga dopadła że aż tak w piersi boli niesamowicie, mykam po mleko zaraz...Tatus do nas dzwonił i kazał brzuszek ucałowac(hmm...ja sie troche pogimnastykuje...:P )... Też muszę jakiś stanik porządny zakupić, w obecnych się męcze ja głupia....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jo-aneczka napisał(a):
No więc w międzyczasie weszłam na naszą stronkę i co widzę!!!! Zdjątko Kornelki 🙂
Kornelka, ty to jak nastolatka wyglądasz, drobniutka, szczuplutka, aż trudno uwierzyć, że masz dorosłą córkę.
A może ty nam zdjęcie córki wysłałaś, hę 😉
Przyznaj no się


Ale się uśmiałam 😁 😁 dzięki jo-aneczka masz oklask 🙂 Jak bidy mego, że to ja 🙂 za to w jej stanikach chodzę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andżelika- gratuluję synka
Jola- super zdjęcie 🙂
kornelka- z Ciebie też laseczka
A ja po wizycie- trochę mnie dr zestresował, bo stwierdził, że mam za mały brzuch i musiał małą trochę prędzej pomierzyć, z pomiarów wyszedł 26tc, a jestem w 27 więc nie jest podobno źle tym bardziej, że ja też do wielkoludów nie należę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny
A ja nadal w pracy tkwię 😮 dziś miałam stresujący dzien, bo na naszej budowie zaczął wyć alarm bo coś z jakąś czujką było nie tak i musieliśmy z pracy się zwalniać i tam jechać by go wyłączyć więc 4 godziny na to poświęciliśmy a ile nerwów bo i policje sąsiedzi wezwali że wyje, choć jak my dojechaliśmy już ich nie było i nie wiem czy jakiegoś mandatu za zakłócanie porządku nam nie wlepią ehhhh 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lydziaa84 nie martw się, brzuszek jeszcze Ci urośnie, najważniejsze że dzidzia rozwija się prawidłowo a że jest małych rozmiarów to widocznie genetycznie w mamusie się wdała. A może jeszcze Wam niespodziankę zrobi i pod koniec ciąży przerośnie wszystkie bobaski które teraz są duże.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam...cuudnie jest 🙂


moniczek
co się stało? Nie daj się!!! 🙂

Kornelka
aż pognałam Cię pooglądać 🙂
Młodziutko wyglądasz Laseczko 🙂

Lydziaa84
tydzień różnicy to nie dużo 🙂
Ważne, że Malutka jest zdrowa 🙂
A mały brzuch to nie oznaka, że Dzidziuś mały.

Diviana no to miałaś dzisiaj dzień...
Czas odpocząć 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny Wy też tak macie, ciągle jak pomyślę o karolcia12345i to nasuwają mi się czarne myśli. Jej długa nie obecność ciągle nie daje mi spokoju. Dzisiaj to nawet miałam jakieś brzydkie sny bo ciągle myślę że coś jej się stało niedobrego. Ehhhh mam nadzieje, że te przypuszczenia się nie potwierdzą i któregoś dnia odezwie się i powie że leżała w szpitalu i że z dzidzią i z nią jest już wszystko w porządku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana bój się Boga mnie już 4 godziny w pracy męczą a Ty cały Boży dzionek na nogach pracując na pełnych obrotach. Uważaj bo jak wparujemy tam do Ciebie do roboty to dopiero będziesz miała superwizję hehhe 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O wróciłyście wreszcie 😉
Inez, jeśli rzeczywiście zdecydujesz się na tą bieliznę to daj znać. Napiszę ci jak najlepiej dopasować rozmiar. Bo to co piszą na stronce jest trochę przesadzone.
Ja polecam zwłaszcza ten stanik do karmienia. Jest mniej zabudowany więc na ciepłe dni będzie bardziej odpowiedni.
No i rozmiary mają przeróżne - ja akurat należę do małobiuściastych i zawsze znajdę w sklepie odpowiedni stanik, ale dziewczyny "dobrze zaopatrzone" mogą mieć z tym problem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):
Diviana bój się Boga mnie już 4 godziny w pracy męczą a Ty cały Boży dzionek na nogach pracując na pełnych obrotach. Uważaj bo jak wparujemy tam do Ciebie do roboty to dopiero będziesz miała superwizję hehhe 🤪


Oj Diviana, ja ci radzę posłuchać Madaleny.
Bo to się może źle dla ciebie skończyć.
Już miałaś okazję się przekonać o skuteczności działania Magdy. Nawet Pati w szpitalu namierzyła 😉
I widzę, że już obmyśla plan jak przydybać Karolcię 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...