Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ja na razie Was opuszczam 😞 😉 ...
trzeba przygotować obiadek,potem uspać smyka i będę się szykować do lekarza 🙃 🤪 🙃 🤪 🙃 hihihi....
potem napiszę co i jak u mojej istotki 😎

Buziaki i troszkę chłodu 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniela napisał(a):
Dziewczyny tak z innej beczki czy swędzi was skóra na brzuchu? bo mnie od wczoraj okropnie, normalnie cały czas bym się mogła drapać..... 🤢 🤢 🤢 okropne uczucie. Na noc smaruję się oliwką więc skóra nawilżona, nie wiem co robić 🤨 Macie jakieś rady??

Daniela, z tego co mi wiadomo, to swędzienie skóry oznacza, że ona sie baardzo mocno naciąga, więc smaruj, smaruj i jeszcze raz smaruj...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziekuje Wam dziewczynki za mile slowa...i ja sie tak strasznie nie przejmuje...tylko nigdy niczego jej nie odmawialam zawsze jak moglam to pomagalam a teraz jak na prawde zle sie czulam i nie bylam na silach to wielka obraza i obrabianie tylka 😮 i to irytuje...a jeszcze jak widze jak wykorzystuje np. mojego ojca ( a swojego brata) na kazdym kroku...ale na szczescie on tez zaczyna to zauwazac 😁

a my zjadlysmy pol kilo truskaweczek ze smietanka ☺️ i juz nam blogo... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj dziekuję dziewczyny.
Wkurzyłam się na brata, bo nie rozumie nawet mnie nie widział, że mi tak brzuszek urósł a te chrzciny są 140km od nas więc.... do tego wie jak jego żona się czuła będąc w ciąży, bo jej drętwiały ręce i nie mogła nic zrobić. a ja w 8 miesiącu i pewnie do tego będzie upał.

Mnie też swędzi brzuch ostatnio, nawet jak się posmaruje balsamem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
_Evelina_ napisał(a):
Aga nie strasz mnie. Ale tylko miala ta glukoze i juz ja do szpitala wzieli?

Spokojnie bez paniki 🙂 Niekiedy w jednym badaniu wychodzi cukier w moczu, a potem przy powtórzeniu badania okazuje się,że to taki jednorazowy wybryk natury 🙂 Sama za interpretacje wyników badań się nie bierz lepiej poczekaj na wizytę do lekarza, a kiedy masz/?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raspberry86 Ty na zdjęciu to wyglądasz doskonale! 🙂
Mi już teraz widać cellulit na udach nawet, jak nie napinam mięśni... przynajmniej w słońcu.. 😞 No ale trudno! Staram się tym nie zamartwiać... tylko tak mnie teraz naszło... 🤨
A wczoraj na szkole rodzenia były pierwsze ćwiczenia, typu koci grzbiet na przykład albo kręcenie bioderkami w klęku podpartym. I znów ćwiczenia oddychania. Jakby co-ćwiczcie oddychanie przeponą! I mięśnie kegla! (chyba będę o tym pisać już co tydzień 😉 )
WIększość dziewczyn to tak super wygląda - szczuplutkie nogi, ręce, tylko brzuszek wystający i okrąglutki!
No ja też mam brzuszek okrąglutki i mi się bardzo podoba 🙂 ...tylko po co mi te okrąglutkie udka i łydy? 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Evelina_ napisał(a):
Aga nie strasz mnie. Ale tylko miala ta glukoze i juz ja do szpitala wzieli?
Jak madalena się pojawi, to na pewno przypomni dokładnie, jak to było... 🙂 ...ale nie martw się na zapas! Generalnie glukoza w moczu może wskazywać na cukrzycę ciążową, ale jak masz cukry ok, to nie masz cukrzycy. A może marta-lion przypomni...? Ja nie chce czegoś pokręcić! Także, nie martw się! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati123 napisał(a):
_Evelina_ napisał(a):
Aga nie strasz mnie. Ale tylko miala ta glukoze i juz ja do szpitala wzieli?

Spokojnie bez paniki 🙂 Niekiedy w jednym badaniu wychodzi cukier w moczu, a potem przy powtórzeniu badania okazuje się,że to taki jednorazowy wybryk natury 🙂 Sama za interpretacje wyników badań się nie bierz lepiej poczekaj na wizytę do lekarza, a kiedy masz/?
Dokładnie! Przepraszam, jeśli Cię nastraszyłam! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Evelina_ nic się nie martw, jednorazowy cukier w moczu jeszcze o niczym nie świadczy.
Pewnie będziesz powtarzała badania.
Zwykle to wskazuje na cukrzycę lub jakieś nieprawidłowości w pracy nerek.
Ale na razie nie ma powodów do obaw 😉

agusiakowlczyk głowa do góry i pierś do przodu!!!
Super wyglądasz 🙂
A ja mam zdanie, że ciąża to jeden z takich etapów w życiu kobiety
kiedy w ogóle nie należy się martwić o kg 🙂
Poza jakimiś problematycznymi sytuacjami.
Ja bym chciała mieć nawet większy brzusio bo jakoś pomalutku rośnie i mało tyję
i czasem się zastanawiam czy Maleństwu nie est za ciasno...
Zjedz coś dobrego i o uśmiech proszę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniczek powodzenia na wizycie
evelina nie martw sie na zapas
Ja tez jestem ciekawa swoich wyników,wczoraj robiłam,ale nie miałam juz siły jechac ich odebrac.
A co do celulitu,to u mnie tez sie pojawiły,na udach i na pupie 😞A co do smarowania,to ja tylko uzywam oliwki i na razie mnie nic nie swedzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jolajola81 jak brat ochłonie to porozmawiajcie i na pewno zrozumie 🙂
Tak Cię kocha, że chciał byś była mamą chrzestną i pewnie trudno mu wybrać kogoś innego...
Ale w pełnie masz rację, szczególnie, że to 140km 😉
Powiedz, że z radością będziesz MC drugiego jego maleństwa...
a teraz Wasza Kruszynka jest najważniejsza 🙂

moniczek trzymam kciuki za wizytę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agusiakowalczyk ja tez mam wizytę dopiero 1.07 🙂 no i wcześniej mam zrobić prywatnie usg a jak nie zrobię to dostane skierownie do szpitala i tam zrobią usg na kasę.

Aasia co do staników to ja tez chyba poszukam tego z przodu rozpinanego bo materiałowych nie lubię..

Zaraz czas się brać za szykowanie obiadu a mi tak się nie chce....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mapa Dzięki 🙂 Już sobie zjadłam twixa 😜 Ostatnio mały się mało rusza... albo się jakoś tak przekręcił, że mniej czuję... 😞 ...więc, by go trochę pobudzić pozwalam sobie na jakiegoś batonika z rana 🙂 🙂 ...ale na razie nadal siedzi spokojnie...
jolajola ja idę w sobotę na wesele i właśnie tak sobie myślę, czy się nie posmarowac jakimś samoopalaczem... tylko, ze u mnie to kiepski efekt zawsze wychodził, bo ja bardzo blada jestem... 🤔 Może kupię sobie takie chusteczki opalające? Moja mama ich używa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie brzuszki- ja dziś miałam ciężką noc ok 2 obudziła mnie zgaga i niczym nie mogłam się jej pozbyć:/ Co wy bierzecie na zgagę, bo muszę do apteki się wybrać
siehankowa- super gratuluję dużeho sunka
Evelina- odnośnie masowania znalazłam coś takiego, a do masowania polecała oliwkę z oliwek
http://dziecisawazne.pl/masaz-krocza/
Paninka- nie ma się co wkurzac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Evelina mi przedostatnio wyszedł cukier w moczu i nie powiem, bo przerażona byłam nie na żarty. Zrobiłam więc powtórkę przed wizytą i okazało się , że jest ok. Juz go nie był 🙂

moniczek udanej wizyty życzę 🙂
jolajola 140 km w 8 miesiącu ciąży to jakaś pomyłka. Teraz jak mam leżec to doskonale rozumiem i wiem, że takie wyprawy to niedobry pomysł. Nigdy nie wiadomo co może się zdażyc, więc masz rację. Brat kiedyś to zrozumie, a jak nie to trudno, narażac siebie i dziecko żeby zadowolic kogoś...o nie. On też powinien pomyślec o tym a tym bardziej jego żona. Nie przejmuj się już. Uważaj tą sprawę za zamkniętą i nie wracaj do niej. Decyzję przecież już podjęłaś, słuszną zreszta a cała reszta niech sobie gada. Do porodu masz miec spokój i basta.
Paninka no upierdliwa ta ciotka to fakt. Ona chyba z tych co to im się nie przetłumaczy. Ale ja bym tego też tak nie zostawiała. Tylko, że nie teraz ale jak urodzisz, dojdziesz do siebie to przy okazji po prostu możesz jej śmiało powiedziec, co o jej postępowaniu myślisz i wtedy jak chce to niech się gniewa, jak nie to nie bo na tym Ci nie zależy, ale powiedziec jej muisiałaś, żeby wiedziała, no i oczywiście pewnie jest tak, że znają ja wszyscy jaka jest więc to już plus dla Ciebie 🙂

Dziś to i ja się słabo czuję, duszno, parno czy jeszcze inaczej, już nie wiem.

Aaaa i jeszcze swędzacy brzuch.. mnie czasem swędzi ale tylko czasem i jak zaczynam drapac to odrazu kontrolka się zapala....Nie drap bo to jeszcze gorzej...Posmaruję kremem Neutrogena do ciała i staram się nie drapac bo to jeszcze gorzej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniela napisał(a):
Agusiakowalczyk ja tez mam wizytę dopiero 1.07 🙂 no i wcześniej mam zrobić prywatnie usg a jak nie zrobię to dostane skierownie do szpitala i tam zrobią usg na kasę..
o! No to identycznie, jak u mnie, bo ja też mam zrobić prywatnie usg. Tylko o szpitalu nic mi nie wspominali, że można zrobić...
To będziemy razem odliczać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja własnie kończe robic obiad.A co do samoopalaczy,to ich nie stosuje.Kiedys jak sie wysmarowałam to powychodziły mi zacieki.przed ciąża to zawsze kilka razy na solarium wskoczyłam,a teraz jestem bledziutka,ale jakos mi to szczególnie nie przeszkadza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Mamusie

U nas ciągle bez deszczu i okrutnie gorąco 😞
Nocka niespana, straszny kaszel, katar i ból gardła i krtani 😞 Oj chyba muszę pójść dzisiaj do jakiegokolwiek lekarza, bo moje samoleczenie nie przynosi rezultatów 😞 😞
Mam tylko nadzieję, że z Małą wszystko ok, bo w nocy strasznie się denerwowała razem ze mną 😞

Siehankowa gratuluję duuużego synka 🙂

Moniczek powodzenia na wizycie 🙂

Paninka, Jola, Agusia
nie przejmujcie się, nie warto, szkoda waszych nerwów

Paninka
co do chusteczek Huggies to mi koleżanka bardzo polecała, bardziej jej podchodziły niż Pampersa, ale to rzecz gustu. W ciemno nie ma co kupować zbiorczych opakowań. My kupiliśmy po 1 paczce Pampersa i Huggies i przetestujemy, które są dla nas lepsze i dopiero wtedy będziemy kupować zbiorcze opakowania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...