Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

dzień dobry brzuszki, mamuski i maleństwa 🙂
Ksawier śpi, więc mam chwilke na brzuszek 😜
aneczkare, nie ma to jak w domku, prawda? 🙂
lydzia, przykra sytuacja, współczuje... trzymaj się kochana 😘
pati, ja czytałam, ze pod koniec ciąży waga albo spada albo stoi w miejscu, więc myślę ze nie ma się czym martwic 🙂
kurde, bedąc w ciązy martwiłam się ze nie bede miała pokarmu, a tu mleczarnie takie się zrobiły, że szok 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
U nas noc minęła tak jak zawsze, czyli bezsennie z przerwą na siku 😉
Teraz będę leżeć i lenić się razem z mężem bo ma dzisiaj wolne.

lydzia tak bardzo Ci współczuje. Trzymaj się kochana 😘

Miłego dnia mamuśki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siehankowa jak miło poczytać wiadomości od Ciebie 🙂 Tak optymistycznie nastrajają 🙂
Jola to Ty też dzisiaj miałaś taką nowinę przykrą o dziadku? 😞 jejku... ale się nakłada... aż te sploty narodzin i śmierci trochę przerażają... 😞 Jakie to życie zaskakujące...
Karolciakam to gratulacje i powodzenia z notariuszem! 😘 Diviana ma rację - na porodówkę lepiej go nie zapraszaj hihi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana, ja siary też praktycznie nie miałam... nie no - raz jak mocno nacisnęłam cycka, to jakaś kapka się pokazała i to wszystko 😜
Paninka, używam ręcznego laktatora z Lovi... bo moje cycki zrobiły się twarde jak kamień 😮 a ważą tyle że chyba mogłabym nimi zabić 😁 😁 😁 noi muszę też wkładki nosić , bo normalnie kapie z nich jak z kranu 😁
ale w sumie taki nadmiar pokarmu zrobił mi się w 2-3 dobie, po urodzeniu... tak więc myslę, że nie trzeba się spieszyć z zakupem... zawsze można poczekać do porodu i zobaczyć czy faktycznie będzie potrzebny...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lydzia bardzo miprzykro z powodu Twojej babci..
Paninka Mapa Divanka dziękuję za dobre słowo
Siehankowa fajnie ,że znajdujesz dla nas czas 🙂
Laktator też mnie nurtuje....nie wiem czy teraz czy po porodzie...

A ja dzwoniłam do szpitala i dowiedziałam się,że mój doktor pojechał na urlop 😞
Ale w związku ze swędzeniem postanowiłam już nie odkładać bo dziś w nocy znów non stop się drapałam...Zadzwoniłam do innego lekarza, który też zna mój przypadek i wszystie przejścia ze szpitala i zajmuje się mną podczas urlopu mojego doktora i jak mu powiedziałam o swędzeniu ciała to powiedział,że mam dziś koniecznie się zgłosić do szpitala na badania wcelu wykluczenia choroby, która w ciżąży się u kobiet pojawia...i mam trochę cykora bo jak dzwoniłam do koleżanki po numer do tego doktorka to ona mówiła mi o dziewczynie, która miała właśnie to swędzenie i ten doktor z dnia na dzień podjął decyzję o cesarce w 37 tyg.... Troszkę mnie to wystraszyło....Matko zobaczymy co to wyjdzie z tego wszystkiego 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati Nie martw się na zapas - zobaczymy, jak wyjdą badania! Najważniejsze, że malutka donoszona, a Ty reagujesz w porę na wszystkie niepokojące zjawiska! Wszystko będzie dobrze! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pati123 lezalam z dziewczyna ktora tez cala sie drapala i miala to bo watroba nie dawala rady...to sie cholestaza nazywalo czy jakos tak...ale lezala pod kroplowkami i nie bylo mowy zeby z tego powodu cesarke jej robili...byla w koncowce 36 tyg wiec poczekaj na wizyte 😘

siehankowa czyli nawet przy takim nawale pokarmu dajesz rade z recznym laktatorem? bo ogladalam elektryczne ale to juz kosztowne troche zabawki sa 😉 i jakby wystarczyl tylko reczny to nie inwestowalabym....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pati123 lezalam z dziewczyna ktora tez cala sie drapala i miala to bo watroba nie dawala rady...to sie cholestaza nazywalo czy jakos tak...ale lezala pod kroplowkami i nie bylo mowy zeby z tego powodu cesarke jej robili...byla w koncowce 36 tyg wiec poczekaj na wizyte 😘

siehankowa czyli nawet przy takim nawale pokarmu dajesz rade z recznym laktatorem? bo ogladalam elektryczne ale to juz kosztowne troche zabawki sa 😉 i jakby wystarczyl tylko reczny to nie inwestowalabym....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Siehankowa z tego co pamiętam, ze Szkoły Rodzenia to pokarm w temp. pokojowej można przechowywać do 12 godzin, w lodówce 3-5 dni a w zamrażalniku do 6 miesięcy. Rozmrażać się powinno w temp. pokojowej i ważna rzecz, przed dolaniem do pokarmu, który jest już w lodówce nowej porcji mleka, muszą osiągnąć tę samą temperaturę (czyli to później ściągnięte mleko musi się najpierw schłodzić)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuję Divianko 🙂
A jeszcze mam do as pytanko mój mąż kiedyś mi mówił o jakimś urlopie opiekuńczym czy nie wiem co to jest w każdym razie przysługuje po narodzinach dziecka i w sytuacji np jak ja bym leżała w szpitalu po cesarce...Nie wiem czy coś nie pokręciłam...Słyszała któraś z Was o czymś podobnym???
Mój m koniecznie chce ten właśnie opiekuńczy+ urlop wykorzystać za jednym zamachem, aby być z nami przez pierwszy miesiąc po narodzeniu maleństwa...ale on gdzieś tylko coś słyszał a nie ma konkretnych informacji, a mi się wydaje,że któraś kiedyś o tym już pisała...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati123 napisał(a):
Dziękuję Divianko 🙂
A jeszcze mam do as pytanko mój mąż kiedyś mi mówił o jakimś urlopie opiekuńczym czy nie wiem co to jest w każdym razie przysługuje po narodzinach dziecka i w sytuacji np jak ja bym leżała w szpitalu po cesarce...Nie wiem czy coś nie pokręciłam...Słyszała któraś z Was o czymś podobnym???
Mój m koniecznie chce ten właśnie opiekuńczy+ urlop wykorzystać za jednym zamachem, aby być z nami przez pierwszy miesiąc po narodzeniu maleństwa...ale on gdzieś tylko coś słyszał a nie ma konkretnych informacji, a mi się wydaje,że któraś kiedyś o tym już pisała...
A nie chodzi o urlop tacierzyński po prostu?
Każdemu tacie przysługuje 1 tydzień urlopu, niezależnie od urlopu macierzyńskiego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka napisał(a):
siehankowa czyli nawet przy takim nawale pokarmu dajesz rade z recznym laktatorem? bo ogladalam elektryczne ale to juz kosztowne troche zabawki sa 😉 i jakby wystarczyl tylko reczny to nie inwestowalabym....

tak, jakoś daje rade 😉 troche to trwa, ale wystarczy co dziennie systematycznie sciągac i efekty widac 🙂 bo piersi ponoć przyzwyczajają się do pory karmienia czy ściągania...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...