Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzien Dobry Mamusie!!!
u nas sloneczko piekne, cieplutko sie w koncu robi 😁 😁 😁 a ja jade do pracy i pewnie jak wieczorem wroce to naczytam sie strasznie 🤪 🤪

mam pytanie do bardziej doswiadczonych mamusiek.... od pewnego czasu bola mnie brodawki, jak je delikatnie scisne to pojawia sie kropelka i bol na jakis czas przechodzi... 🤨 czy to nie za wczesnie na pojawianie sie pokarmu?? (chociaz po tempie wzrostu mojego brzuchola to juz mnie chyba nic nie zdziwi...)do lekarza ide dopiero w poniedzialek, a zaczyna mnie martwic czy na pewno wszystko ze mna ok ☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paninka napisał(a):
Dzien Dobry Mamusie!!!
u nas sloneczko piekne, cieplutko sie w koncu robi 😁 😁 😁 a ja jade do pracy i pewnie jak wieczorem wroce to naczytam sie strasznie 🤪 🤪

mam pytanie do bardziej doswiadczonych mamusiek.... od pewnego czasu bola mnie brodawki, jak je delikatnie scisne to pojawia sie kropelka i bol na jakis czas przechodzi... 🤨 czy to nie za wczesnie na pojawianie sie pokarmu?? (chociaz po tempie wzrostu mojego brzuchola to juz mnie chyba nic nie zdziwi...)do lekarza ide dopiero w poniedzialek, a zaczyna mnie martwic czy na pewno wszystko ze mna ok ☺️ ☺️ ☺️
wszystko ok u ciebie nic się nie martw ja mam tak samo nawet pytałam wczoraj lekarza bo miałam wizyte i powiedział że to normalne i mam sie nie martwić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolcia12345i napisał(a):
Sabcia Byłam prawie zdecydowana na szpital 2, ale moja lekarka mi poleciła MSWiA, pozbierałam opinie o tym oddziale i raczej na 99,9% pojadę do MSWiA. Słyszałam że w dwójce się opiekują dobrze przy porodzie ale później jakoś rzadko zaglądają. W MSWiA jest kameralnie i opieka bardzo fajna zarówno nad rodzącą jak i nad maluchem. Jeszcze pojedziemy z mężem obejrzeć na żywo oddział i popytać położne co i jak i pewnie tam się skierujemy jak się zacznie akcja 🙂

karolcia12345i
Też słyszałam, ze fajny oddział, tylko tam nie ma bloku reanimacyjnego, w razie gdyby coś złego działo się z dzidzią, to oni biorą Ją do innego szpitala a Ty zostajesz w tym, dlatego to mnie zniechęciło. Nie życzę nikomu by coś działo się z dzidzią, ale różnie bywa, prawda?
Popytaj, bo może to się już zmieniło, od mojego porodu...
Ale u Was dyskusja, tyle stron w ciągu dnia, ale to z pewnością się zmieni jak zaczną się porody. U Nas tez tak dużo było do czytania a teraz to zaledwie 4,5 stron w ciągu dnia. Każda dzidzią zajęta.
Ale zauważyłam coś jeszcze jedno:
MAGDALENA20 widzę, że masz już jednego bąbla, jak sobie radzisz z opieką i codziennymi obowiązkami z dzidzią i brzuszkiem???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana napisał(a):
A oto mój poranny brzusio, jakiś mały wyszedł w tej sukience, na dodatek pogniecionej sukience 😞


http://ifotos.pl/zobacz/P1020984-_hxarwpr.jpg/

faktycznie malutki masz brzusio 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
Hehe siehankowa co my tu widzimy cię tak rano ?? OOOOOO rozumiem poprawiasz się 😁 😁 😁.
Miłego dnia.

martula, wykorzystuję poranną przerwę na herbatkę w pracy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siehankowa napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Hehe siehankowa co my tu widzimy cię tak rano ?? OOOOOO rozumiem poprawiasz się 😁 😁 😁.
Miłego dnia.

martula, wykorzystuję poranną przerwę na herbatkę w pracy 😜
A ty znasz już płeć ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
siehankowa napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Hehe siehankowa co my tu widzimy cię tak rano ?? OOOOOO rozumiem poprawiasz się 😁 😁 😁.
Miłego dnia.

martula, wykorzystuję poranną przerwę na herbatkę w pracy 😜
A ty znasz już płeć ?

niestety nie 😞 na ostatnim usg lekarz powiedział że w pierwszej chwili wydawało mu się, że dziewczynka, a pózniej że chłopczyk 😁 ale na 100% nie może nam powiedzieć bo nie jest pewny 😞 chociaż mój Mariusz mówi, że na milion p;rocent widział chłopczyka więc może może ... 😉 😉
ale w poniedziałek idziemy na 3d/4d więc mam nadzieję, że już będziemy wiedzieć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siehankowa napisał(a):
marta-lion napisał(a):
siehankowa napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Hehe siehankowa co my tu widzimy cię tak rano ?? OOOOOO rozumiem poprawiasz się 😁 😁 😁.
Miłego dnia.

martula, wykorzystuję poranną przerwę na herbatkę w pracy 😜
A ty znasz już płeć ?

niestety nie 😞 na ostatnim usg lekarz powiedział że w pierwszej chwili wydawało mu się, że dziewczynka, a pózniej że chłopczyk 😁 ale na 100% nie może nam powiedzieć bo nie jest pewny 😞 chociaż mój Mariusz mówi, że na milion p;rocent widział chłopczyka więc może może ... 😉 😉
ale w poniedziałek idziemy na 3d/4d więc mam nadzieję, że już będziemy wiedzieć 🙂
Hehe no może jakiś mini mundur mu skroją 🙂
A ja ten twój szef teraz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
siehankowa napisał(a):
marta-lion napisał(a):
siehankowa napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Hehe siehankowa co my tu widzimy cię tak rano ?? OOOOOO rozumiem poprawiasz się 😁 😁 😁.
Miłego dnia.

martula, wykorzystuję poranną przerwę na herbatkę w pracy 😜
A ty znasz już płeć ?

niestety nie 😞 na ostatnim usg lekarz powiedział że w pierwszej chwili wydawało mu się, że dziewczynka, a pózniej że chłopczyk 😁 ale na 100% nie może nam powiedzieć bo nie jest pewny 😞 chociaż mój Mariusz mówi, że na milion p;rocent widział chłopczyka więc może może ... 😉 😉
ale w poniedziałek idziemy na 3d/4d więc mam nadzieję, że już będziemy wiedzieć 🙂
Hehe no może jakiś mini mundur mu skroją 🙂
A ja ten twój szef teraz?

na szczęście szefo jakoś omija moje biuro, więc póki co cisza 🙂 choć ostatnio wymyślił sobie, że mam jechać na zabezpieczenie rajdu Elmot 😮 idiota ! ale mój naczelnik nie wyraził zgody.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta-lion napisał(a):
Sabcia dajemy radę. Ja mam jak zauważysz dwie panienki już w domu. Wprawdzie jedna do szkoły chodzi, ale Maja serduszko przy mamusi 😁 😁 😁

Poprostu jest wesoło 🙂

Aaa faktycznie nie zauważyłam. Myślimy o drugiej dzidzi i nie wiem czy podołam. Chciałabym za jednym razem pobawić się w pieluchy i mieć potem już to z głowy. Bo jak wyjdziemy teraz z pieluch to potem znowu będzie do tego trzeba wrócić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...