Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

andzelika, sliczna fotka w avatarze 🙂
co do herbatek na laktacje, to w pełni zgadzam sie z jo-aneczką 🙂 herbatka ponoc tylko poprawoa smak mleka... ja czytałam, że wystarczy po prostu pić duuuuuuuuuużo wody mineralnej i powinno byc ok 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witajcie brzusie- od razu widać że weekend się zaczął- bardzo tu spokojnie 🙂
Marta-lion nie wypuszczaj się na Szczeliniec bo z taką piłką możesz się gdzieś "zaklinować" 😉

Powiedzcie co sądzicie o diecie podczas karmienia- zawsze mi mówiono, że nie powinno się jeść tego czy tamtego, a na SR położna powiedziała, że można jeść wszystko tylko z głową i że dziecko przez 9 m-cy przyzwyczaiło się do tego co jemy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lydziaa84 napisał(a):
Powiedzcie co sądzicie o diecie podczas karmienia- zawsze mi mówiono, że nie powinno się jeść tego czy tamtego, a na SR położna powiedziała, że można jeść wszystko tylko z głową i że dziecko przez 9 m-cy przyzwyczaiło się do tego co jemy.

ja tez słyszałam że nie powinno stosowac się żadnej diety... że należy jesć to, co w czasie ciązy, bo dzidzius sie przyzwyczaił 😉 ale wiem, że są "dwie szkoły" - dieta i brak diety 😜 ja tam będę jadła normalnie ... po prostu będę zwracała uwage na to czy ewentualnie cos mogło zaszkodzić malenstwu i w razie "wu" wyeliminowac to z jadłospisu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Dziewczyny... poczytałam i stwierdzam, że te upały nie są dobre dla naszego samopoczucia.....

Marta, dzięki za troskę.... dziś wzięłam no spę i w miarę funkcjonuję ale w poniedziałek zadzwonię do gina i umówię się wcześniej o tydzień na wizytę, bo te bóle brzucha trochę mnie martwią, mimo tego, iż ostatnio twierdził, że szyjka jest długa... Niech mnie zbada w przyszłym tygodniu a nie dopiero 19 stego, przynajmniej będę spokojniejsza.....

Zrobiłam trochę soku z wiśni do słoiczków a teraz trochę poleżę..... nic mi się już nie chce.... całe szczęście, że Mała daje o sobie znać i od czasu do czasu rozpycha się w brzuszku... ech jak ja chciałbym już sierpień 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolcia12345i napisał(a):
aasia a brali cie juz na kontrole czy czekaja? Ciekawe czy to rozwarcie ci sie zamyka.
Ale mi dzis niedobrze a taka piekna pogoda. Nawet na balkon mi sie nie chce wstac. Chyba sie przespie. Papapapa


Badanie ginekologiczne miałam jak mnie przyjęli do szpitala i od tamtej pory nie miałam. Najprawdopodobniej będę miała w poniedziałek i wtedy podejmą decyzję czy wypuszczą mnie do domu czy dalej będę leżała. Teraz jest weekend więc żadnych badań nie robią. W ogóle denerwuje mnie że nie udzielają żadnych informacji, o wszystko się trzeba dopytywać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poczułam się ciutkę lepiej więc jadę na budowę. Może panele dzisiaj mąż położy 🙂 żyrandol już zabrał chyba chce powiesić chociaż mi się wydaje że za szybko bo się zakurzy i będę miała dodatkową robotę 😞
Jeszcze Łazienka i się wprowadzimy-chyba 😁

Szpitalne dziewczynki trzymajcie się. Powodzenia 🙂

Ziuta co do herbatek to podzielam zdanie jo-aneczki

Do wieczora pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieńdobry Brzuszki!

Oj upał jest niesamowity dzisiaj 🥴 🥴...
Nocke mieliśmy w miare..synek punktualnie o 3:00 na siusiu mnie obudził po czym ze 2h wiercenia sie z boku na bok i jakoś to przespaliśmy... 😮

Goście przyjechali...bez wózia..zostałam postawiona pod ścianą i musiałam udostępnić dla snu przyjezdnego maluszka mojego nówkę niklówkę wózia Merca 🤨 🤨. Zła troszke jestem bo liczyłam,że mój synus jako pierwszy w nim będzie drzemał a tu proszę...wielkie D z tego wyszło. 😠 😠Matko! Jestem zazdrosna!! 😁 😁

I dzisiaj mam myśl - CHCĘ JUŻ URODZIĆ!! 😆 😆

Tak mi juz kręgosłup dokucza mały wierci się niesamowicie (za co go jeszcze moeniej kocham 😜 ) - chcę już mieć mojego Filipka zdrowiuteńkiego w łapkach i całować te słodkie nóżki, uczyć się przewijać kąpać i karmić ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agapurka..........w sumie też bym się wkurzyła.........
A swoją drogą zazdroszczę Tobie terminu na 1 sierpnia.......... ja mam dopiero na 29 nie wiem jak wytrzymam jeszcze półtora miesiąca ..........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agapurka czekaj jeszcze troche. Ja mam na 2sierpnia to jak ty pojdziesz to ja w majty narobie :-):-) tez bym chciala juz malego trzymac tylko jak ten porod ominac 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foga napisał(a):
agapurka..........w sumie też bym się wkurzyła.........
A swoją drogą zazdroszczę Tobie terminu na 1 sierpnia.......... ja mam dopiero na 29 nie wiem jak wytrzymam jeszcze półtora miesiąca ..........

Foga dasz radę 🙂 🙂 🙂
Będziesz śledzic losy innych sierpnióweczek i szybko zleci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeny............. jak ja dziś do d wyglądam............... umyłam włosy i każdy żyje swoim życiem... cera jakaś w plamach czerwonych... blee.......... ale na ten upał nawet podkładu nie chce mi się dawać na twarz, bo pewnie wszystko spłynie........ a na dodatek skończył mi się krem do gęby...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foga napisał(a):
Jasne............ naczytam się o porodach i odechce mi się mojego 😮 😮 😮

Hehe to bedziesz jak Karolcia obmyślac jak trzymac bobaska w rekach i ominąc poród 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta-lion napisał(a):
Foga napisał(a):
Jasne............ naczytam się o porodach i odechce mi się mojego 😮 😮 😮

Hehe to bedziesz jak Karolcia obmyślac jak trzymac bobaska w rekach i ominąc poród 🤪 🤪 🤪


to jak karolcie juz znajdzie na to przepis to ja chetnie go poznam 😁 😁i skorzystam bo na razie sie wogole nie boja ale jak pierwsze z nas zaczna to chyba panika mnie ogarnie 🤪 🤪 🤪 i z nicku usune jedno N 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foga napisał(a):
Ale tu dziś cicho.............. 😮

Foga zobacz u mnie pisza dziś 28dni do terminu. W sumie za 14 spokojnie mogę być w szpitalu.
Kokardka na zdjęciu, gotowa do rozpakowania hihi 😜 😜 😜
Będzie dobrze. Ja tam moje porody wspominam ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

existence napisał(a):
Foga nie jesteś sama. Ja też mam termin na 29. Po nas z sierpniówek jest tylko ann5353, bo Malstep i Agnie-szka mają na 1 i 3 września. Zobaczymy która z nas będzie ostatnia.


Mam nadzieję, że to nie będę ja... bo chyba osiwieję do tego czasu............
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ja durna z tą nadzieją dzisiaj????

Dobra, idę troche ogarnąć tę szopę na głowie, bo pod wieczór wypadałoby wyjść trochę na powietrze, już tak nie smali słonko..........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
Foga napisał(a):
Ale tu dziś cicho.............. 😮

Foga zobacz u mnie pisza dziś 28dni do terminu. W sumie za 14 spokojnie mogę być w szpitalu.

marta, jak u Ciebie 28, to u mnie 26 😮 🤪 jak ten czas leci 😮 żeby nie powiedziec brzydko "zapier.... " 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siehankowa napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Foga napisał(a):
Ale tu dziś cicho.............. 😮

Foga zobacz u mnie pisza dziś 28dni do terminu. W sumie za 14 spokojnie mogę być w szpitalu.

marta, jak u Ciebie 28, to u mnie 26 😮 🤪 jak ten czas leci 😮 żeby nie powiedziec brzydko "zapier.... " 😜

PANI KOMISARZ 🙂 🙂 🙂
No ja nie dotrwam tych 28 na pewno 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...