Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No i zostaję w szpitalu i będę leżeć aż do porodu 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞
Dzisiaj obchód miał ordynator oddziału i powiedział że ze względu na to że mam skurcze i brzuch jak kamień a mały wazy dopiero 2450 g to przez dwa tygodnie, czyli do rozpoczęcia 37 tygodnia ciązy będą mi podawali tak jak teraz fenetrol 6 razy dziennie. Potem odstawia leki i będziemy czekac na poród. Przeryczałam cały ranek że tak długo muszę tutaj leżeć. Ajjj szkoda gadać, totalny dół mam dzisiaj 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aasia nie płacz, jesteś pod dobra opieką a my bedzemy trzymac kciuki za was by wszystko skończyło sie ok. Lepiej że jesteś na miejscu niż miałoby sie coś stać i musiałabyś lecieć do szpitala.
Dzasz rade - dla maleństwa 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana napisał(a):
Ja dziś chyba pierogi z jagodami, ale takie z paczka 🙂
Daniela co do firman itp. zamówiłam bardzo tanio załony na allegro mają dziś przyjść więc jakby co to powiem jaka jakość i dam namiar na sprzedawce bo cena naprawdę niska.


Ok super to czekam na linka 🙂 i opinie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agusiakowalczyk napisał(a):
No... to jest denerwujące... 😠
Mnie to jeszcze wkurza teściowa, bo ciągle powtarza, że chce "kucyki", chociaż już od dawna wiadomo na 200%, że będzie chłopak... 😠


to kup jej gumeczki i niech sobie kitki zrobi 😉 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniq1984 napisał(a):
marta-lion napisał(a):
moniq1984 napisał(a):
Mamusie ja mam pytanie czy któraś z was ma wiedze na temat zasiłku wychowawczego??

Hehe nio ja mam 🙂 A co cie interesuje?

MARTUSIA no w sumie wszystko 🙂 z czyjej wypłaty jest wyliczane czy przysługuje i czy nie??

Moniq ale o jaki zasiłek ci chodzi o macierzyński czy wychowawczy, bo jesli wychowawczy to on nie jest naliczany z żadnej wypłaty. Jego wysokosc jest odgórnie ustalona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂 Ja właśnie skończyłam sprzątanie, pranie, prasowanie i gotowanie i ... ech nie mam sił 🙂
Ale przyjechał przed chwilka kurier i wreszcie mam kocyk, okrycie kąpielowe, pieluszki tetrowe, flanelowe i mnóstwo innych drobiazgów 🙂
No i mogę torbę wreszcie pakować, bo przyjechały tez podkłady i majtki 🙂
Diviana wszystkiego najlepszego, stu lat w szczęściu i spełnienia w rodzicielstwie 🙂
Wszystkim mamom wizytowym gratuluję dużych i zdrowych maluszków 🙂
A za ciebie aasia mocno trzymam kciuki 🙂 Już niedługo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuje dziewczyny za słowa wsparcia, ja wiem że to dla dobra maleństwa i że lepiej że jestem pod stała opieką i w razie czego to mam natychmiastowa pomoc. Ale wiecie, jestem tu już 6 dobę i na prawdę leżenie w szpitalu na patologii nie nalezy do przyjemnych rzeczy. Co chwilę dziewczyny przychodza, poleżą dzień lub dwa i idą na górę na porodówkę a ja leże i słucham tych wszystkich opowiadań. Szału można dostać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się pochwalę postępami w domku 🙂
Mąż coś się dzisiaj zawziął i od samego rana działa ostro w domu. Już prawie wszystkie kafelki położył w Łazience i malować przedpokój dzisiaj będzie. Czekamy na szafki do kuchni i się wprowadzamy 🙂
A drugi pokój w międzyczasie "się będzie robił"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aasia, szkoda nam ciebie bardzo. Ale pomyśl, już tak niewiele czasu zostało, dasz radę.
Ja to nie mogę oprzeć się wrażeniu, że nad tobą to i tak jakiś dobry anioł czuwa. Pomyśl, co by było gdyby te wszystkie problemy zaczęły się jak byłaś na Mazurach 😉
Z tego co pisała Agnie-szka to wynikało, że ona też już raczej do porodu będzie w szpitalu. U niej z kolei wystąpiły problemy ze skutkami ubocznymi po fenoterolu a potem cordafenie.
Aga, jeśli od czasu do czasu nas podczytujesz to POZDRAWIAMY SERDECZNIE.
A co u Aniołka? Macie jakieś świeże wiadomości?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daniela napisał(a):
A ja się pochwalę postępami w domku 🙂
Mąż coś się dzisiaj zawziął i od samego rana działa ostro w domu. Już prawie wszystkie kafelki położył w Łazience i malować przedpokój dzisiaj będzie. Czekamy na szafki do kuchni i się wprowadzamy 🙂
A drugi pokój w międzyczasie "się będzie robił"

Daniela postępy powalające 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniq odpisałam 🙂

U Aniołka ok. Leży i odpoczywa, na razie nic sie nie dzieje. Pisała, że czuje Oliwke już bardzo nisko, ale że postara sie wytrzymać 🙂

Agnieszka dostaje te leki i jak pisze jest ogłupiona, ale trzyma sie dzielnie i pozdrawia was.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aasia trzymaj się dzielnie i na pewno dasz radę!Potraktuj to jako doświadczenie i możliwość nawiązania nowych znajomości 😉

Paloma dziękuję 😉
U mnie na obiadek makaron Dla Julki z jogurtem i cukrem dla mnie z jagodami serkiem i jogurtem a mój tata ponieważ jest nienabiałowy będzie miał gulasz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...