Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Diviana - prezent super. Ja też wczoraj dostałam jeszcze jakieś ciuszki... a część z tego to.....rozmiar 50, więc moja Mala raczej nie skorzysta, bo ja mała nie jestem, m też nie - ona raczej więcej niż 50 cm będzie miała 🙂 Jakby któraś miała niską dziewuszkę, to dajcie znać... prześlę ubranka pocztą 🙂

o właśnie się wyprały te ciuszki, idę je wywiesić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ja też miałam dziś prać ubranka w końcu, ale ostro się chmurzy i zapowiadają burze i deszcz...
Już mi suszarkę z chodniczkami z łazienki przewróciło do góry nogami 😠

Może jutro... 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WITAM 🙂
Już po wizycie(6;30) ale, że ciśnienie miałam niskie to jak wróciłam poszłam spać z powrotem 🙂
Ogólnie jest ok serducho bije jak szalone 🙂 nóżki po prawej stronie ma 🙂
Kurcze jak wstałam teraz dziwnie wypchany mam brzuch tak na maxa i taką bułe pod lewym żebrem chyba pupkę 🙂 🙂 🙂 🙂
Dziś za dużo mnie nie będzie planuje ruchliwe popołudnie 🙂
MIŁEGO DNIA WAM ŻYCZĘ I POWODZENIA NA WIZYTACH 🙂
SUWACZKI MI SIĘ ZAWIESIŁY 😞 😠

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ech...... a we mnie odezwało się chyba dopiero instynktowne wicie gniazda.
Wywaliłam z komody wszystkie ubranka małej jakie dostałam i najchętniej zabrałabym się za pranie i prasowanie. Wszystko czeka już posegregowane, tylko włączyć pralkę. Czekam tylko na listonosza, który ma mi dziś przynieść woreczki do prania drobiazgów. Dzisiaj góry bym przenosiła, ale mam wizytę u lekarza, muszę odebrać firanki do pokoju malutkiej i przy okazji zamówić firany i zasłony do sypialni (mi też się w końcu coś należy 😉 ). Musze jeszcze pojechać do teściowej, bo przyjechała siostra mojego męża z rodzinką i pasowałoby się widzieć. Uciekam, bo prawie 11 i chcę coś dziś zrobić, bo jutro zapowiada się babski wieczór, bo przyjechała qmpela ze śląska a nie widziałyśmy się chyba 4 lata i mamy duuuuuże zaległości do nadrobienia.

Buziaki i trzymajcie się w dwupaku 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny, a ja potrzebuje pomocy 😉 co mogę kupic na roczek dla córeczki mojej siostry ? 😮 rowerek odpada, bo juz ktoś zapowiedział, że kupuje... i ja myslę, myślę i nic mi do głowy nie przychodzi, a 6. sierpnia Olivka ma roczek, a to juz tuz - tuż 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moniq to dobre wieści po wizycie 🙂
Foga to są te ciuszki które moja mam znalazła na szmateksie, ale są śliczne zupełnie nie zniszczone i wyglądają jak nowe. Mama też sporo na 56 kupiła, a ja się zastanawiam jakiej wielkości będzie dzidzia bo ja jak się urodziłam miałam 59 cm a i mój mąż do najmniejszych nie należy, więc w razie czego też będę mogła którejś przesłać no ale zobaczymy co to będzie.
Tak sobie też myślę że jakby te mycia okien, podług wieszanie firanek i brykanie miały poród wywoływać to ja już dawno powinnam urodzić 🤪 ☺️ 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry Dziewczynki 🙂
U nas nocka w miare przespana 🙂 Teraz szykujemy sie i na wizyte do lekarza. I dobrze, bo raczej i tak bym dzisiaj u niego wyladowała bo znowu mam te bole, co prawda delikatniejsze niz ostatnio ale jednak są 😞
moniq gratuluje udanej wizyty 🙂
Ciekawe jak tam Justynka i jej bóle od krzyża???????? 🥴 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siehankowa ja swojemu synkowi kupiłam co prawda z mamą na spółę taki stolik edukacyjny firmy fisher price. Jest świetny Kuba do tej pory nim się bawi. uczy literek,cyferek,piosenek. Super sprawa gorąco polecam ale cena jest dość wygórowana. Tu masz linka, to sobie zobacz.
http://allegro.pl/fisher-price-aktywny-stoliczek-stolik-p7529-i1709923836.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniołek - powodzenia, no i oczywiście wróć jeszcze do nas, bo to nie czas na rodzenie 🙂

Siehankowa - ja bym stawiała na edukacyjną zabawkę jaką z muzyczką i piłeczkami... ostatnio miałam u siebie "na służbie" dwie roczne dziewczynki i jak dałam im do zabawy taki gadżet Fischer Price'a, gdzie wrzuca się piłeczki a one tunelem zjeżdżają na dól, a przy tym gra muzyczka to przez pół dnia miały zajęcie... takie dzieci lubią jak coś się rusza, gra itp. 🙂 Na pewno coś wymyślisz, widać, że masz wyobraźnie 🙂

Diviana - ja też większość ubranek mam szmateksowych albo otrzymanych po innych dzieciach, i właśnie przed chwilą zadzwoniła następna znajoma, że mam zaraz podjechać, bo naszykowała dla mnie kolejną turę 🤪 .......muszę kupić proszek, bo te Lovele z Biedronki już mi się skończyły, tyle tych ciuszków już poprałam, no i oczywiście swoje i m rzeczy też w tym piorę, bo na zapachy wszelkich innych proszków reaguję wymiotami 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Siehankowa
Ja ostatnio (tzn 2 lata temu 😉 )na roczek kupiłam szczeniaczka - uczniaczka mówiącego po polsku: http://allegro.pl/fisher-price-szczeniaczek-uczniaczek-polski-p6014-i1717629106.html
Mała była zachwycona, szybko nauczyła się rymowanek, alfabetu, kolorów itp. Nie wiem, czy to zasługa zabawki, czy inteligencję odziedziczyła to po chrzestnej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Foga jak bylam w czwartek w biedronce to znowu widzialam lovelle z plynami...ale nie wiem czy znowu jest promocja czy im zostaly i tak rzucili 😉 😉 😉 i ja mam odwrotnie...nie za bardzo podchodzi mi zapach tego proszku...teraz sie przyzwyczailam ale jak wczesniej otwieralam szafke z rzeczami malej to mdlilo mnie troszke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniołek i Existence powodzenia na wizycie 🙂
Siehankowa mojej małej chrześnicy kupowałam wózek dla lalek taki dość duży z budą - służył jej jako chodzik 🙂 Teraz ma 3 lata i do tej pory się nim bawi i chyba jeszcze trochę pobawi 🙂 Tak, że zakup udany 🙂 No albo właśnie jakąś fajną zabawkę edukacyjną 🙂
A ja wreszcie spakowałam torbę do szpitala 🤪 🤪 🤪 Tak z grubsza 🙂 Bo jeszcze jakieś drobiazgi będzie trzeba dołożyć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześc dziewczyny 🙂
Melduję się ponownie, oczywiście w dwupaku 🙂 Wszystkim, które mają wizyty, życzę powodzenia a leżakującym wytrwałości. Dziś mam wizytę ale dopiero o 21 więc pewnie jutro powiem co i jak. Mierzyłam brzuszek i mam 108 cm a wieczorem 110 nawet. Pogoda jest nienajlepsza bo duszno i parno. Dziś ma byc znowu deszcz i burze. Buziaki dla wszystkich i miłego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na roczek moja siostra dostała krzesełko uczydełko jest jeszcze takie my zaś kupowaliśmy mojemu kuzynowi coś takiego jak Marta pokazała i byli zadowoleni, ale on jeszcze sam nie chodził musiał się podpierać, więc się przydało. Bo nasza Jula to już śmigała i nie chciała za bardzo z tym chodzić, wolała sama zasuwać 😁 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam się pytać. Ta położna środowiskowa to zawsze wcześniej przychodzi ? 😮 Bo ja wcześniej nie słyszałam żeby tak było, dopiero jak dziewczyny napisały.. Byłam pewna, że dopiero po porodzie.. 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolciakam napisał(a):
Witam wieczorowo-nocną porą 😉 Mam nadzieje że większość z Was spokojnie śpi!

agusiakowalczyk meldowała się smskiem 😉 Wszystko u niej OK. Nie ma dostępu do netu i tęskni za brzuszkami. Mówiłam jej o propozycji czwartkowego spotkania i jest jak najbardziej za. Diviana o której masz wizytę? Spotykamy się?? jolajola a TY co powiesz na spotkanie w czwartek?


DOBRANOC 😉

Nie ma problemu myslę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andzelika napisał(a):
Miałam się pytać. Ta położna środowiskowa to zawsze wcześniej przychodzi ? 😮 Bo ja wcześniej nie słyszałam żeby tak było, dopiero jak dziewczyny napisały.. Byłam pewna, że dopiero po porodzie.. 🤨 🤨


u nas tez przychodzi dopiero po porodzie...ostatnio bylam w osrodku i pytalam to jak juz z mala bede w domu to mam do nich zadzwonic i polozna przyjedzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Do mnie położna sama zadzwoniła 2 tyg. temu i się pytała, czy mam ochotę, żeby do mnie przyszła. Pierwszy raz była we wtorek w ubiegłym tygodniu. W tym tygodniu ma zadzwonić kiedy przyjdzie. Zapytaj się w przychodni do której chodzisz o taką położną, bo i tak po urodzeniu maluszka powinna przyjść 6 razy sprawdzić zdrowie Twoje i dzieciątka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...